2011 New Volkswagen Beetle

Krásné Beetle od Volkswagenu se narodil v roce 1930 a stal se jedním z největších prodejních automobilů na světě. Znovuobjevil v roce 1998, získal zpět miliony srdcí po celém světě. Volkswagen Beetle je milovaný pro jeho Cutesy a kočka vzhled. Ale bývalý zdá se prošly změnu pohlaví, whoa! New Beetle představuje mužný a hard rock-star vzhled. Tento model je určen na koncepci Ragster, který byl vystavený v roce 2005 Detroit Auto Show. Je to opravdu vykazuje sportovní vzhled, určitě stylovou a luxusně kompaktní.

Nový Volkswagen Beetle: aktualizace

Nový Volkswagen Beetle by určitě rozšířit odvolání k velké masy, za prvé proto, Volkswagen, velmi značka sama o sobě je dost k prodeji, věřil německé mechanické a hned skutečně sportovní chybu. Kromě toho, jsou VW brouk části upravené a improvizované pro lepší výkon a stabilitu. Podvozek vozu je 3,5 palce delší a širší než původní Brouk. 2011 Nový VolksWagen auto zachovává jeho pohodě retro-stylu a určitě dělá auto vyniknout v lize hatchback automobilů. Nový Beetle design je jedinečný a více stylizované, než jinými konzervativními a stereotyp hatchbacků.

Beetle přichází s delší a úhlové linie střechy, vzpřímené čelní sklo, a snížit přední převis. Interiéry vozu zřejmě prošla významnou změnou, což je více elegantní a elegantní. Honosné měřidla a zaoblený palubní desky vypadají superb. Nový Beetle udržuje přední-motor a přední kola rozložení. Zadní část zabírá nákladový prostor. Je prostornější v kabině a umožňuje větší prostor než dříve. Dodává se v krásné pastelových odstínech, jako je slunečnice žlutá, černá, Bílá Candy, Gecko zelená metalíza, béžová a nebeské modrá metalíza. Motor instalace kapacity bude vybrán ze tří známých motorů: a 2,5 l 170 HP, 2,0 l 200 HP a 2,0 l turbo diesel 140 HP, který jen dělá Beetle silnější. Nový Beetle je úspornější auto a nemá plánovanou údržbu po dobu prvních tří let. Ostatní přidané bezpečnostní prvky patří ABS, kontrola trakce, protiskluzovou systém a přední boční airbagy.

Tento nový Beetle je pohon všech kol auto a je dodáván ve 2 dveře konvertibilní nebo hardtop tělo stylu. Cukroví bílá a černá vypadá naprosto ohromující, pokud se děje v pro kabriolet, zatímco žlutá vypadá Super Chick a sportovní zároveň, pro pevný střešní rozložení. Napájí se 6-ti stupňovou automatickou převodovkou. Je to jeden z těch klasických automobilů stále v poptávce a prodává jako horké koláče. Volkswagen Beetle cena se pohybuje od 20.000 dolarů – 26.000 dolarů, které stojí 10 krát v průměru více než malého automobilu. Ale musíte zaplatit za jejich jemného strojírenství a nostalgické retro vzhled. Je to všechno stojí velké peníze. (Ceny se liší v závislosti na umístění a nabízí k dispozici)

Jemné směsi moderních atributů a nostalgie, umocněné paletě pastelových barev možností, které přinášejí dopředu jeden z nejlepších částí starých aut: jejich jemné, nekovové odstínů. Jako levné kabriolety jít, tohle dělá hodně smysl. – Automobile Magazine

Nový Volkswagen Beetle je určitě hlava soustružník. Jedna věc, kterou můžete být jisti, je, že z brouka je charakteristické rysy. Žádná automobilka, můžete jej zkopírovat, a proto, a to jako jediný, jediný svého druhu. Proto, jste si jisti, k tomu davy a veškerou pozornost, pokud si koupíte si tento zcela nový Beetle, což je docela slušný umělec stejně.

Car Audio Velkoobchod Prodejci
Hodnocení Automobilové Bezpečnostní
Car Zvuky a co znamenají
Autoservisy
Brzdové obuvi Výměna
Jak opravit kůže autosedačku
Nejspolehlivější auta
Odstraňování Car Problémy
Auto Problémy
Systémy Car Audio
Bumper Repair Náklady

Leave a Reply