2011 New Volkswagen Beetle

Krásné Beetle od Volkswagenu se narodil v roce 1930 a stal se jedním z největších prodejních automobilů na světě. Znovuobjevil v roce 1998, získal zpět miliony srdcí po celém světě. Volkswagen Beetle je milovaný pro jeho Cutesy a kočka vzhled. Ale bývalý zdá se prošly změnu pohlaví, whoa! New Beetle představuje mužný a hard rock-star vzhled. Tento model je určen na koncepci Ragster, který byl vystavený v roce 2005 Detroit Auto Show. Je to opravdu vykazuje sportovní vzhled, určitě stylovou a luxusně kompaktní.

Nový Volkswagen Beetle: aktualizace

Nový Volkswagen Beetle by určitě rozšířit odvolání k velké masy, za prvé proto, Volkswagen, velmi značka sama o sobě je dost k prodeji, věřil německé mechanické a hned skutečně sportovní chybu. Kromě toho, jsou VW brouk části upravené a improvizované pro lepší výkon a stabilitu. Podvozek vozu je 3,5 palce delší a širší než původní Brouk. 2011 Nový VolksWagen auto zachovává jeho pohodě retro-stylu a určitě dělá auto vyniknout v lize hatchback automobilů. Nový Beetle design je jedinečný a více stylizované, než jinými konzervativními a stereotyp hatchbacků.

Beetle přichází s delší a úhlové linie střechy, vzpřímené čelní sklo, a snížit přední převis. Interiéry vozu zřejmě prošla významnou změnou, což je více elegantní a elegantní. Honosné měřidla a zaoblený palubní desky vypadají superb. Nový Beetle udržuje přední-motor a přední kola rozložení. Zadní část zabírá nákladový prostor. Je prostornější v kabině a umožňuje větší prostor než dříve. Dodává se v krásné pastelových odstínech, jako je slunečnice žlutá, černá, Bílá Candy, Gecko zelená metalíza, béžová a nebeské modrá metalíza. Motor instalace kapacity bude vybrán ze tří známých motorů: a 2,5 l 170 HP, 2,0 l 200 HP a 2,0 l turbo diesel 140 HP, který jen dělá Beetle silnější. Nový Beetle je úspornější auto a nemá plánovanou údržbu po dobu prvních tří let. Ostatní přidané bezpečnostní prvky patří ABS, kontrola trakce, protiskluzovou systém a přední boční airbagy.

Tento nový Beetle je pohon všech kol auto a je dodáván ve 2 dveře konvertibilní nebo hardtop tělo stylu. Cukroví bílá a černá vypadá naprosto ohromující, pokud se děje v pro kabriolet, zatímco žlutá vypadá Super Chick a sportovní zároveň, pro pevný střešní rozložení. Napájí se 6-ti stupňovou automatickou převodovkou. Je to jeden z těch klasických automobilů stále v poptávce a prodává jako horké koláče. Volkswagen Beetle cena se pohybuje od 20.000 dolarů – 26.000 dolarů, které stojí 10 krát v průměru více než malého automobilu. Ale musíte zaplatit za jejich jemného strojírenství a nostalgické retro vzhled. Je to všechno stojí velké peníze. (Ceny se liší v závislosti na umístění a nabízí k dispozici)

Jemné směsi moderních atributů a nostalgie, umocněné paletě pastelových barev možností, které přinášejí dopředu jeden z nejlepších částí starých aut: jejich jemné, nekovové odstínů. Jako levné kabriolety jít, tohle dělá hodně smysl. – Automobile Magazine

Nový Volkswagen Beetle je určitě hlava soustružník. Jedna věc, kterou můžete být jisti, je, že z brouka je charakteristické rysy. Žádná automobilka, můžete jej zkopírovat, a proto, a to jako jediný, jediný svého druhu. Proto, jste si jisti, k tomu davy a veškerou pozornost, pokud si koupíte si tento zcela nový Beetle, což je docela slušný umělec stejně.

Bezpečnosti vozidel
Tlumič výfuku Repair Tape
Plyn Tank Repair
Jak opravit únik
Automotive Tipy pro řešení problémů
Průvodce pro Car Care
Jak opravit prasklou pneumatikou
Opotřebení běhounu Indikátor
Převodovka Problémy
Elektrické auto anténa
Autobaterie

Leave a Reply