ABS brzdy Řešení problémů

No, význam anti zámku brzdovým systémem vyvolává, když řidič musí jednat kluzkém podmínky nebo nějaký druh mokrých površích. Jsou to chvíle, kdy nouzový brzdový systém jako Protiblokovací přijde docela vhod a prokáže, že je nesmírně důležité, protože pomáhá udržovat vhodnou směrovou kontrolu nad vozidlem v takových situacích. If tyto systémy neexistují, je zde možnost k vozidlu kola uzamknout-up náhle, což vede ke ztrátě kontroly nad vozidlem. These jsou mechanické systémy tak tam jsou šance z nich v tvář selhání velmi často. Pokud tedy přesné řešení potíží, je prováděna tyto brzdy vám zajistí bezpečnost v takových situacích. Přijmout další pohled do tohoto článku, a zjistit, co přesně mluvím.

Není to vždy motor vozidla, nebo jiné elektronika to potřebuje pravidelné vyšetření. Brzdový systém nebo ABS je často přehlížena, mnoho lidí. Takže, v případě, pokud je vaše vozidlo čelí selhání ABS brzdy, kterým se stanoví, že problém by měl být dobrá myšlenka, ne? Diagnostika problému zní primární volby. Takže jděte do toho kontrolovat celé vozidlo pomocí některé z tipů těchto “možných problémů” a vyřešit problém, proč se ABS brzdy nefungují vůbec.

Možné problémy a příznaky

To jsou některé z běžných problémů s ABS brzdy, z nichž výskyt jednoho nebo více jsou si jisti, příčiny.

Broušení brzd
Heavy brzdový pedál
Pískací brzdy
Auto zastaví po chvíli
Křupavý z brzd
Volné hrábě pedál jdou přímo na podlahu

Základní funkcí anti Protiblokovací systém je dohlížet na rychlost kol a uvolnění brzdového tlaku na některou z kola, pokud se domnívá, že kolo je asi lock-up. Společné součásti, které tvoří toto složitý systém, jsou snímače rychlosti kol, solenoidové ventily a zcela, plně funkční na počítačovém systému palubě. Proto, aby skutečně jíti a provádět celou ABS Opravy brzd test opravdu není laik je práce. Pokud jste netrénovaný duše v autě problémy, je to nejlepší, co pracovat vaše problémy se s odborníkem. Naopak, je to neškodný k listu přes některé tipy pro odstraňování problémů, jako jsou ty se zde hovoří. To není, jako byste se začít s opravami práci okamžitě, že ne?!

Řešení problémů z ABS brzdy

Zde je quickie v rámci tohoto tématu, budete muset načíst chybové kódy vašeho vozidla systémem ABS, pomocí diagnostického nástroje. Každý snímač kola má specifický kód. Budete muset kontaktovat kódu informační sekce a pak pokračovat s diagnózami vašich brzd ABS.

Test snímače rychlosti kol
ABS brzda hlavně pracuje na systémech snímač kola, jejichž úkolem je uvést jednotku, která je kolo zpomaluje a může případně kompaktní na mokrých a kluzkých silnicích. V tomto procesu, budou auto brzdí představují měkké a pískací. Takže kontrola snímače pro normální kontinuity a rovných odporu hodnot je na prvním místě. Pokud nevidíte žádné, celý senzor je vadný.

Restartujte systém ABS
Jako restartování počítače, váš systém ABS potřebuje restart taky! Existuje šance, že světla řídicího panelu varování zůstávají po dlouhou dobu. Takže pokud se tak stane, vypněte auto mimo, počkejte chvíli, a zapněte zapalování. To znamená, systém ABS restartovat. Pokud svítí stále tam je určitě nějaký problém s jednotkou. A když světla zhasnou, měl jsi špatný-čtení. Další možností může být nečistoty a špínu uvízl uvnitř počítačového systému na dlouho, což vede k celkově poruchy. Ujistěte se, že vyčistit všechny nečistoty pomocí čistší.

Zkontrolujte ABS rotorů a obložení
Pokud je vaše vozidlo na brzdové destičky nebyly nahrazeny za více než rok hned, je to ale přirozené, že brzdové destičky by být opotřebené vyplývající kov na kov škrábanců vytváření špatných hluku pokaždé, když brzdu. To je vlastně rotory skinning na disk kovové brzdy. Tato akce hrozně kazí rotory do značné míry.

Elektrické Problémy
Elektrické dráty, některé připojení baterie, součástky pojistkové skříni, atd., samozřejmě existuje ve vozidle. Zkontrolujte pro všechny tyto elektrické otázkách výrazně před ukvapené závěry. Pokud můžete udržet testery pro kontrolu pracovních podmínek drátů, udělejte to. Možná, mohou se vyskytnout problémy s nízkou nabití akumulátoru nebo nesprávným elektrickým uzemněním, drát koroze, atd. Každý z těchto problémů skutečně způsobí chybu v systému ABS.

Zkontrolujte elektromagnetický ventil shromáždění
Obousměrný systém ovládání elektromagnetických ventilů v systému ABS pomáhá při testování sestavu ventilu přesně. To zařízení je trochu přes palubu na pokud jde o cenu, ale v případě, pokud můžete získat jeden, spustit test volbou speciálních funkcí testů a poté Rehome. To bude aktivovat všechny elektromagnetické ventily a spustit autotest s podporou palubního počítače.

Pokud kdykoliv dále budete čelit nějaký druh systému poruše ABS, samozřejmě, první můžete vždy odkazovat na tyto užitečné tipy popisované v tomto článku. Ale pokud si stále drží pochybnosti pro přechod k Car problémy ABS brzdy, bude to moudré, že uděláte zastávku přes na čerpací stanici pro další pomoc.

Car Pokyny Stereo Installation
Klíče Zamčené v autě – jak se dostat do
Geometrie kol nákladů
Kliknutím Zvuk při spuštění a Car
Jak dělá měniče točivého momentu Pracovní
Jak opravit kůže autosedačku
Power Windows nepracuje
Bubnová brzda odstranit
Nejspolehlivější auta roku 2012
Průměrné auto Životnost baterie
Poplašné systémy pro automobily

Leave a Reply