ABS svítí

Máte-li vlastní auto, pak si samozřejmě činnostmi svých obnášející problémy stejně. A pokud je to auto s protiblokovacím brzdovým systémem, protože je počítač-operoval, šance na problémy, které se vyskytnou jsou vysoké a pravděpodobné. ABS, dobře známý jako protiblokovacím systémem, je bezpečnostní vybavený přístroj instalován ve vozidle, aby se zabránilo z kola vězení a přibližovacích podmínky v době nouze. Poskytuje důkladnou kontrolu vozidla brzdného systému a nedovolí ztratit jeho řídící kontrolu na prudkém brzdění. Tyto věci byly prokázána na jednání několika silničních zkoušek ABS a statistiky. Se všemi těmito Goody-dobrotami o ABS a výkon to vykazuje, může být možnost, po určitém okamžiku, že tyto systémy mohou mít fatální následky. A všemu, brzdové světlo a světlo ABS pobyt během jízdy, je nejznámější problém vidět ve vozidle s ABS. Tak jak to bude možné vyřešit, je jedna otázka? Před tím, pojďme vidět krátký úvod o systému ABS brzdění a jeho fungování.

Provoz systému ABS

Věděli jste, že systém ABS čerpadla do brzd 20 krát / sekundu? Tato akce opravdu využije řidiči udržovat důkladnou kontrolu nad vozidlem iv době nouze. To bylo pozorováno u primitivních dobách, že řidič řízení vozidla, který byl dříve bez systému ABS brzda, musel k čerpání brzdy manuálně, aby se zabránilo spinning, zablokování kola a přibližování dřeva. Ale v moderní době, každé vozidlo má protiblokovací brzdový systém instalovaný v něm. Brzdové pedály jsou hladké a jedinečné, aby systém fungoval efektivně, když je noha zasadil na nich. Tak tohle se stane být některé konvenční a technické informace o systému ABS brzdovým.

Důvody, proč světlo ABS zůstává na

Když světlo svítí, mnoho lidí panice a přemýšlet, zda to je problém s vozu světelného indikátoru elektrického obvodu, nebo je to něco jiného! No, pokud je řidič trochu technicky v pořádku, zvlášť zvuk o systému ABS, on / ona by mohla všimnout tento problém okamžitě, že snímač kola je vadný a ABS brzdový systém je nefunkční z nějakého důvodu. Systém ABS je počítač, čerpadlo (motor) a několik senzorů stanovená na všech čtyřech kolech vozidla. Pokud některý z těchto senzorů se stalo selhání, světlo ABS zůstává v době návrhu nebo při vůz zaparkován. Stane se to, že vozidlo přijde zastavit normálně, ale systém ABS se nezdaří fungovat, pokud máte v plánu provést nouzové zastavení.

Naopak, když je světlo ABS zůstává během jízdy nebo při tažení vozu je v klidu, je možné, že se může zapomněl uvolnit parkovací brzdu nějak. Ale pokud jste vydali parkovací brzdu a kontrolka stále zůstává na, pak to značí problém se systémem. Problém může být hydraulický tlak, který se stane usadit na jedné straně brzdového systému, který následně snižuje hladinu brzdové kapaliny v hlavním válci. To se děje z důvodu těsnosti někde uvnitř celé jednotky. Člověk by měl stanovit netěsnost válce, pokud existuje, a znovu se brzdovou kapalinu na odpovídající úroveň. Dalším důvodem podle kapitoly proč nouzové brzdy svítí ve vozidle, je spínač parkovací brzdy. Vzhledem k tomu, je zařízení spojeno s brzdovým pedálem, tam jsou šance na to, aby závady v době akce. Získejte brzdového pedálu zarovnání faktor zkontrolovat řádně profesionální mechanik a také zkontrolovat elektrický systém, který spojuje brzdy úplně.

Všechny tyto výše uvedených problémů jsou opravdové důvody, které podporují toto téma. Další pravděpodobný problém je otřepaná brzdové třmeny. Brzdové kapaliny Únik mars stav brzdového systému, v němž se brzdové destičky a třmeny jsou součástí systému příliš, a proto, opotřebení pro stejný! Takže, vůbec se tomu, nablýskat se systém ABS a jeho problém při nejbližší!

Car Návod Nabíječka baterií
Autoalarmy
Power Window Regulator Opravy
Odometer Opravy
Wet Cell Battery
Jak otevřít Frozen dveří automobilu
Létající auta
Keyless Entry System pro auta
Přední geometrie kol
ABS brzdy Řešení problémů
Autobaterie Údržba

Leave a Reply