Americká auta Vs zahraniční vozy

S příchodem v technologii, tam je celá řada vlastností a funkcí, které byly zařazeny do automobilů a ostatní automobily. Auta se vyvinuly a byly modernizovány v průběhu času s funkcí jednou myšlenka jak nemožné. Pokud chcete vědět o amerických autech oproti zahraniční vozy, na vědomí, že kromě standardních funkcí, tam jsou některé aspekty, které jsou specifické pro značku konkrétní zemi.

Americká auta Vs zahraniční vozy

Značka Jména
Před několika desetiletími, byly automobily a vozidla v podstatě určeny jen značky a značky. Pokud by to bylo auto z Toyota nebo Honda, lidé měli dojem, že se jedná o zahraniční vozy z japonského trhu. Podobně byly vozy, které byly upravovány General Motors nebo Ford zcela za domácí vozy. Jak trh globalizuje, půjčoven výrobní ze zahraničí získala ty z USA a začal produkovat modely v zemi. To bylo také to, že americké automobily značky začala vyrábět modely v jiných zemích.

Pokud bychom náhodou se podívat na srovnání v 21. století, americká auta jsou ty, které jsou vyráběny v automobilce se sídlem v USA, bez ohledu na to, kde na světě jsou vyrobeny. Podobně, zahraniční vozy jsou ty, které jsou vyráběny buď v nebo mimo USA by se zahraniční společnosti se sídlem.

Spolehlivost.
Spolehlivost je další velmi důležitý faktor srovnání. Zahraniční vozy jsou považovány za spolehlivější než domácí. Podle průzkumu, bylo zjištěno, že devět z deseti automobilů byly s japonským výrobcem, vzhledem k tomu, jen jeden byl od amerického výrobce “Ford”.

V jiném Průzkum, který provedla pro zjištění nejméně spolehlivá auta, celkem 14 byly zváženy. Bylo zjištěno, že z těchto 14, většina z devíti vozů od evropských výrobců, dva byli z japonských značek, jeden byl v korejské společnosti, vzhledem k tomu, jen jeden byl domácí. Překvapivě, v nedávném výzkumu provedeném v březnu 2010, bylo zjištěno, že kupující preferují US cars nad cizími, s ohledem na některé výjimky.

Autodíly
Když přijde na automobilových dílů, to je věřil, že komponenty vyráběných v Americe automobilů jsou méně nákladné než zahraniční-made vozidel. V současné době, jsou automobilové díly vyrábějí hlavně v jiných zemích a pak dopravil do USA. Hlavním důvodem, proč se sídlem v USA výrobci automobilů si vybrat, aby se díly v jiných zemích, je náklady práce v domovské zemi. Mzdové náklady v USA je mnohem vyšší než v jiných zemích.

Velikost a motoru
To bylo obecně věřil, že vozy vyrobené od americké značky jsou prostornější a velké, než ty z jiných zemí. Americká auta jsou považovány dát cestujícím širší sedadla, dostatek prostoru pro nohy a interiér vozu prostor. Na druhé straně, cizí-made vozy zaměřit na využití malého prostoru v nejlepším možným způsobem. Nicméně, cizí auta také začali soustředit na vozidla s velkým prostoru pro cestující.

Skutečnost, poznamenat, že několik evropských automobilových značek jsou pozoruhodné přichází s luxusními vozy. Pokud jde o do motoru, jsou americká vozidla myšlenka mít větší motory s méně převodovek, zatímco zahraniční auta obvykle přicházejí s šest až sedm zařízení a motory s menší kapacitou.

Různé faktory
Další faktory, které mohou být v úvahu, jsou náklady. Zahraniční vozy jsou dražší, kvůli vyšší možnosti krádeže, což ovlivňuje ceny pojištění vozidla. Auta z Japonska a Evropy mají větší prodejní hodnotu, než jejich domácí protějšky. K dispozici je malá třída spotřebitelů, kteří jsou velmi specifické o značkách, bez ohledu na to, v které zemi patří značka.

Jak automobilky jsou globalizovány celém světě, charakteristické faktory aut z různých zemí se zužuje. Dá se říci, že výrobci automobilů ze všech zemí se zaměřují pouze na tom, jak se mohou setkat na cestovní potřeby spotřebitelů.

Car přehřátí
Auta, která Seat 7
Parkovací brzda Opravy
Náhradní díly auto auto a příslušenství
Skákání autobaterii
Olej Pan Těsnění
Okna automobilu Opravy
Nouzové Opravy brzd
Kdy vyměnit rotorů
Jak ABS brzdy práce
Náklady na brzdových destiček

Leave a Reply