Anti-lock Brake Problémy

Pokud jde o diagnózy, anti-lock brzdy problémy, nejprve definovat základy ABS je velmi důležité. Takže začněme s předmluvou na protiblokovacím brzdovým systémem, to je vylepšená verze vozidla je běžné brzdového systému, především navržen tak, aby se zabránilo brzdy z smyku a zamykání na mokrých, kluzkých nebo zledovatělé vozovce. Volant rychlost je elektronicky monitorován a když ABS připojeny ke kol smysly, že kolo je asi najednou zamknout, ABS zprávy volantem brzdy. Proto zase chrání řidiče před možným dopravních nehod.

Takže, je to v krátké, je celá myšlenka ABS brzdy a jak to funguje. Nicméně, je důležité, aby tento bod na paměti, že jednoho dne se však superior tyto brzdové systémy, protože tyto věku automobilových komponentů, vozidlo se chystá čelit selhání brzd a vyžádá otravné problémy.

Problémy s Anti-lock systémem ABS

Problémy
· Možná řešení

Sensor Problémy
To je ale přirozené, špína, saze, a trosky zadat systému ABS brake senzory a způsobit dysfunkci. Snímače jsou magnetického materiálu, který lze snadno přilákat kovové částice držet zařízení a blokovat nebo utlumit signál. Takový porucha čidla otáček kola může také vyvolat různé typy kódů a chybových světel, které pocházejí z vozu počítači. Nejlepší způsob, jak se naučit, jak opravit anti-uzamknout brzdy je načíst pomoc z mechanik dostat všechny tyto snímače rychlosti kol čistit úhledně, aby fungovaly správně znovu.

ABS Light Poruchy
Světlo ABS přítomen na palubní desce v autě, může být domovem mnoha problémů ve vztahu ke svému autu brzd. Tyto problémy mohou být mechanické, elektrické nebo prostě pojistku difúzních problémy. Mnoho času, kdy jste zapomněl uvolní nouzovou brzdu, světlo ABS stále svítí, po celou dobu. Ale jinak, když se rozsvítí kontrolka na, i když použít brzdy, to prostě znamená, že hydraulický tlak nebyl splněn v brzdovém systému nebo hladina kapaliny je opravdu nízká v hlavním válci.

ABS Controller
Protiblokovací brzdový systém má směrovou stabilitu, automobilová řízení a optimální vlastnosti zpomalení u displeje i za nejtěžších podmínek brzdění. ABS vlastně monitoruje každý vozidla otáček a také ovládá brzdové tlaku v potrubí na každou volantem a brzdami v době brzdění. Odtud, spolu tyto dvě podmínky, zabránit kola vozu od zamykání až ani náhodně. Ale pokud to regulátor ABS přestane fungovat, pak bod s ABS neexistuje. Budete muset opravit, nebo jej nahradit nakonec.

zapojení
Je velmi snadné pro zapojení systému ABS k poruše, protože pokud připojení jsou vystaveny na nějaký druh cizí pohybu, budou měnit elektrické impulsy a okamžitě odpojen. To zase bude zničit celou brzdový systém. Takže se nemusíte vůbec pokoušet vyzkoušet zapojení systému ABS sami, protože je extrémně citlivá vyrovnat flimsiest změnu elektrických nábojů.

Koroze modulátoru sestavu ventilu
Pokud je ventil modulátor sestava čelí selhání brzdového systému, možností je vysoká, že může obsahovat korozi nebo kovové částice způsobuje brzdovou kapalinu měnit taky. Také, když brzdová kapalina dosáhne bodu nasycení a absorbuje vlhkost uvnitř, to je doba, kdy voda reaguje s kovových částí se nachází v sestavy ventilu a způsobuje ventily buď držet otevřít nebo zavřít.

Brzdová kapalina Leak
Kontrola by měla být vždy užívána na hlavního válce zásobníku na udržení odpovídající hladiny kapaliny. Adding brzdovou kapalinu k hlavnímu válci řeší protiblokovací brzdový problém dočasně. Ale pokud úniku oleje v autě je podezření, že nově přidané tekutiny ztracena a rozsvítí znovu. Take brzdové kapaliny úniku problém na vážnější tón a usilovat o řešení problému. Mohou se objevit v nějakém autě části, stejně jako třmeny kotoučové brzdy, brzdové potrubí, bicích brzdových válců kol, mistrovských válce, atd.

Z výše uvedených ukazatelů, je důležité, aby tuto mysl, že v případě úniku brzdové kapaliny, vyhnout jízdou, dokud Auto Brake je problém vyřešen. Pokud se světlo ABS svítí, servis okamžitě. Zkontrolujte pro všechny elektroinstalace a pojistky. Pokud potřebují náhradu, to se na to při nejbližší. Také zkontrolujte, zda všechna elektrická připojení na hydraulické jednotce. Ujistěte se, že jsou v jejím nejlepším provozním stavu. Domnívám se, je-li jakékoli otázky ve vaší mysli, bych se chtěl zeptat v budoucnosti, pokud jde o ABS brzdový systém, víte, kde hledat teď!

Jak nahradit Struts
Čištění baterie koroze
DIY Autoservisy
Anti-lock Brake Problémy
Kdy vyměnit Brzdové destičky
Geometrie kol nákladů
Autobaterie Údržba
Výfukové Leak
Jak vyměnit brzdové rotorů
Jak nastartovat a Car
Jak Bleed Brzdy

Leave a Reply