Auta, která Seat 7

Existuje mnoho lidí, kteří hledají velké automobily, které sedadlo 7 nebo více. Důvody pro nákup těchto vozů může být mnoho. Někteří používají velké automobily, pokud mají nést mnoho výrobků nebo surovin z jednoho místa na druhé, zatímco někteří jiní si je mohli koupit jít daleko kroků s jejich velké rodiny spolu. Ačkoli tam je mnoho takových aut jsou k dispozici na trhu auto, vybírat si jeden mezi nimi může být opravdu velká výzva. Téměř všechny společnosti prohlašují, že poskytovat nejlepší zázemí, kapacitu a bezpečnostní funkce a tak který z nich byste si měli vybrat?

Audi Q7
Audi Q7 je jedním z nejcennějších a nejoblíbenějších. Tento sportovní užitková vozidla přichází s tolika funkcemi, že budete být ponechány zcela ohromen. Navíc, výkonnostní normy překonal mezinárodně stanovené standardy pro nejlepší SUV a je testován auto. Interiér i vnější vzhled je velmi luxusní a dlouhé pohony jsou pohodlné, co může být kvalita silnic. Tři sedadel řádek uspořádání umožňuje to auto neuvěřitelně prostorný. To auto začne s vysokou cenou 47.000 dolarů.

BMW X5
Mezi luxusních vozů a zejména sportovních užitkových vozidel, je BMW X5 považován za nejlepší. BMW vozy jsou známé pro jejich kvalitu výkonu, spotřebě paliva, vzhled, styl a bezpečnostními funkcemi. Sedadla mohou být samostatně upraveny podle potřeb lidí a mají svěží barvu, která zlepší vzhled vozu. Motor je silný a auto viděl hodně improvizace od svého uvedení na trh. Zvýšené rezervace se vyjádřit o úspěchu této nabídky od BMW.

Toyota Highlander
Ze všech vozů Toyota, Toyota Highlander vyniká úplně, protože jeho unikátní vzhled a skvělý styl. Poznáte pohodlí a luxus tohoto vozu v okamžiku, kdy se na to podívat a zažít to, když budete mít malý zkušební jízdu. 2,7 litrový čtyřválec motor, který je schopen zvládnout 187 koní a 186 liber stop točivého momentu jsou výrazné rysy tohoto vozu z Toyoty. Tři řada sedadel uspořádání je charakteristickým rysem tohoto vozu a taky to dělá to pro osm lidí, aby pohodlně cestovat. Pokud jste provedli vaše mysl koupit Toyota Highlander, pak můžete také zvážit možnost hybridního verze stejného auta. Auto milovníci by vsadit vědět o nejbezpečnějších vozů 2010.

Chevrolet Traverse
Chevrolet Traverse je vůz, který pojme kolem osmi členů, a proto, že předčí naše očekávání jasně. 3.6-litrový V-6 výkon tohoto vozu činí ideální jeden pro dálniční jednotky. Pohodlné a prostorné sedačky, aby to jeden z nejlepších velkých rodinných automobilů. Dobrý vzhled, šestirychlostní automatická převodovka a pohodlí, jsou věci, které budete určitě dostanete v tomto autě. Seznam je uveden níže vám pomůže, abyste věděli, o některé další vozy, které sedadlo 7.

Některé více

Acura MDX 2010
Honda Odyssey
Honda Pilot
Land Rover Discovery 3
Mazda CX9
Mercedes R Class
Toyota Landcruiser 200
Buick Enclave
Toyota Prado

Tyto prostorné vozy jsou dodávány s horentní částka, a proto je třeba zajistit finanční prostředky na koupit. Chystáte se na rodinnou dovolenou v těchto autech je jistě velkým potěšením. Takže, všechno nejlepší k nákupu automobilu!

Tlumič výfuku Repair Náklady
Nejlepší Sedan 2012
Náklady na brzdových destiček
Jak nahradit Struts
Car Audio a Video Nákup Tipy
Kola
Jak vyměnit alternátoru
Alloy Vs. Ocelová kola
Jak často udělat chladicí kapaliny Flush
Brzdové destičky a rotory nákladů
Nejlepší rodinné auto 2012

Leave a Reply