Auto Dent Removal

To může být skličující vidět vaše auto s důlky a dings. Vždy je vhodné, aby se zabránilo instance, kde Váš vůz může být vystaven rizikům dostat promáčknutý. Nicméně, to může být považováno za téměř nemožné, pokud používáte své vozidlo pravidelně. Kromě ovlivňují vzhled vozu, může způsobit znehodnocení promáčknutí její hodnoty taky. Tak, to je vždy lepší opravit tyto důlky nejdříve. Důlky mohou být opraveny odborníky, ale někdy může takové auto dent odstranění služba bude opravdu drahé. Můžete minimalizovat tyto náklady přijetím některé metody, které mohou být užitečné při stanovení car promáčknutí doma.

Jak odebrat Dent na auto

Vždy jsme se rozhodnout pro odbornou pomoc, pokud jde o stanovení car důlky. Náklady na odstranění těchto důlky závisí na závažnosti důlků, a to může být velmi nákladné v některých případech. Zatímco hlavní promáčknutí může vyžadovat odbornou pomoc, můžete ušetřit nějaké peníze tím, že opravy ty malé sami. Existují různé metody, které vám mohou pomoci při odstraňování car důlky.

Modely aut Dent Removal

Různé typy souprav jsou k dispozici na trhu a these sady obsahují různé nástroje, které jsou potřebné pro stanovení automobilů důlky. Obvykle takové soupravy mají přísavky, horké lepicí pistole, plastové adaptéry, kovový pracovní kladivo a / nebo jiné nástroje, které jsou používány při stanovení promáčknutí. Pokud používáte nástroje jako, přísavkami, plastové adaptéry atd., pak, není třeba, aby vyvrtat otvory pro Dent odstranění. Jediné, co musíte udělat, je umístit přísavky na středu důlek a zatáhněte jeho řetězec. Tato metoda je zjištěno, že účinná v případě malých promáčknutí, ale velké nebo nerovnoměrné ty potřebují další nástroje pro opravy. Jinou metodou je lepidlo plastový adaptér do středu důlek, pomocí horkého lepicí pistole. Musíte připojit díru stahovák do plastového adaptéru a vytáhněte nástroj tak, aby dent se sloučí. Většina z těchto nástrojů jsou k dispozici v těchto sady do auta Dent odstranění, které jsou velmi užitečné při opravě drobné důlky na vašem vozidle.

Použijte suchý led

Suchý led není nic jiného, ​​než Pevný oxid uhličitý, který je jinak známý jako cardice nebo karty ledu. Dodává se ve formě pevné, a taví za vzniku oxidu uhličitého plyn. Jediné, co musíte udělat, je použít ji na promáčknutí. Nicméně, ujistěte se, že nosit ochranné pomůcky, jako, těžké rukavice, přitom tento úkol. I když se suchý led není známo, že způsobuje nějaké škrábance, je vždy lepší pokrytí s měkkým, vlhkým hadříkem, před použitím jej na promáčknutí. Vyčistěte povrch z důlků a oblast kolem nich. Zahřejte promáčknutí a přilehlých oblastí s fénem, ​​před použitím suchého ledu. Dalším krokem je aplikace suchého ledu na důlky. Stisknutím suchého ledu přes důlky pro kolem šedesáti sekund. To je kovový smlouvu, čímž se srovná důlky. Suchý led se může ukázat jako účinná při odstraňování car důlky, a to zejména během teplých klimatech.

Zatímco menší promáčknutí lze snadno stanovena, může být ty hlavní potřebovat odbornou pomoc. Vyzkoušejte některý z výše zmíněného car metody Dent opravy pro sebe a vidět výsledky. V případě, vám nepodaří opravit důlky s těmito metodami, můžete vyhledat odbornou pomoc.

Diagnostika auta potíží
Chladič kapaliny
Autobaterie Trickle Charger
Bezpečnosti vozidel
Odstranění výplně dveří
Střešní okno Instalace
MP3
Ohřívače Pokyny Základní Náhradní
Nejbezpečnější Sedany 2012
Nejspolehlivější auta roku 2012
Anti-lock brzdový systém

Leave a Reply