Autobaterie korozi

Koroze je nejhorší nepřítel všech elektrických přípojek. Kdykoliv vlhkost dostane do kontaktu s kovovými předměty z jakéhokoli elektrického přístroje, způsobuje korozi. Vzhledem k tomu, že je proud prochází kovovým připojení, mají tendenci přitahovat a držet různé směsi na ně. Tyto sloučeniny spojit a nakonec disrupt spojení mezi elektrickými kontakty.

Autobaterie je typ dobíjecí baterie, která dodává elektrickou energii do různých složek. Základní funkcí autobaterii je nastartování vozu. Z mnoha problémů, které se mohou setkat, baterie korozi je obyčejný a někdy může i zkazit celou baterii, volat po nahrazení. Nicméně, dobrá je, že to může být zabráněno po jednoduché pokyny.

Co způsobuje baterie koroze?

Hlavním faktorem, zodpovědný je vodík produkovaný kyselinou sírovou se uvnitř. Kdykoli je baterie v práci, malí množství vodíku průběžně uvolňován větracími čepice. Jakmile se tento plyn mísí se s nečistotami, vlhkostí a tepla v ovzduší spolu s tukem, chladicí kapaliny a oleje uvnitř kapoty vozu, a koroduje akumulátoru a kabelů. Koroze je tak přirozený proces, který může předcházet a vyhnout pomocí správné údržbě autobaterie.

Čištění Out do auta baterie

Rukavice, očí ochranné prostředky, jedlá soda, klíč, vazelína a starým kartáčkem na zuby, jsou materiály, které bude vyžadovat, aby se zbavit koroze. Musíte dodržovat níže uvedené instrukce, které vám pomohou v procesu odstraňování:
Krok 1:
Chcete-li začít s, povolte všechny svorky pomocí klíče a odpojte kabely akumulátoru. Pozitivní kabel je nutné nejprve odstraní, následovaný negativní. Když budete mít tyto kabely stranou, ujistěte se, že se nesmí vzájemně dotýkat. Umístěte je oddělit od sebe.

Krok 2:
Budete pak mít míchat vodu spolu s práškem do pečiva a tvoří pastu jako řešení. Na každém terminálu příspěvků, platí velkorysé množství této pasty s pomocí starého kartáčku na zuby. Je-li tato pasta nanáší na zkorodovaných oblastí, je nevšiml pěna. Nechte to jak to je asi 5 až 10 minut, aby se pohltí.

Krok 3:
Chcete-li vzít všechny zbývající korozi z terminálů, drhnout důkladně pomocí zubní kartáček. Umyjte těchto oblastí s vodou a používat papírové ručníky vysušit to. Buďte opatrní a vyhnout se dostat pastu na vaše tělo částí nebo oblečení.

Krok # [4]
Jakmile jsou obě koncové sloupky jsou prát a sušit, použijte papírové ručníky použít hustou vrstvu vazelíny na každém z těchto pracovních míst. Ujistěte se, že celá terminál je pokryta s vazelínou. Nyní připojte bateriové kabely, které jste vyjmuli na začátku zpět na svých místech. Současně opět je záporný kabel připojen před pozitivní. Zajistěte oba kabely od utahování.

Tipy a upozornění

Při čištění baterii, je doporučeno, abyste si chránili oči tím, že nosí správné oční zařízení. Jiskry mohou létat, když se pokusíte zasunout zpět kabely baterie.
Odstraňte všechny kovové šperky můžete nosit jako náramky, prsteny a dokonce náramkové hodinky s kovovým páskem při čištění autobaterie. Když kovové předměty přijít do kontaktu s vývody by to mohlo způsobit popáleniny na ruce.
Kyselina v baterii, je nebezpečná a proto je doporučeno, abyste se nedotkli korozi nebo bílý prášek s holýma rukama. V případě, že tak učiníte, ujistěte se, že jste si umyjte ruce okamžitě a použít nějakou jedlou sodu na místě.
Pokaždé, když znovu se kapalina ostřikovače, je důležité zkontrolovat pro bateriové korozi.
Dodržujte posloupnost pro vyjmutí a upevnění svorky, jak je uvedeno v návodu, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Přestože jedlá soda je nejlepší pro tuto práci, můžete také použít jakékoliv pórobetonu nápoje nebo peroxid vodíku, pokud chcete.

Existují určité prevention soupravy jsou k dispozici na trhu, které jsou účinné při prevenci korozi. Použití těchto výrobků nebo pravidelným čištěním a údržby akumulátoru, můžete zajistit, že koroze nedostane lepší vaší baterie.

Nejbezpečnějších vozů
Vzdálená Car Starter instalace
Odometer Opravy
Keramické brzdové destičky
Jak testovat Starter Solenoid
Jak otevřít Stuck kapoty vozu
Jak se staví vlastní Boxy Autoreproduktor
Auto Parts
Odtah zařízení
Jak čistit svorkám akumulátoru
Jak změnit snímač otáček

Leave a Reply