Autobaterie Životnost

V závislosti na údržbu a dalších faktorů uvedených níže, může baterie vozu zemřel na vás, i za rok času, ale na druhou stranu, může být i dobře fungovat po dobu 5 let nebo více.

Auta mají různé části, které potřebují energii, která je dodávána z baterie. V průběhu času, tyto baterie vyčerpat sebe a musíme si je nabitá. Ale po prodloužil dobu, Baterii nabíjejte by již fungovat, a možná budete muset koupit nový pro sebe. Autobaterie bojuje dvojí bitvu, na jedné straně žít déle a na druhé straně k moci všechny nové chytrostí, které zdobí vaše auto. Zatímco nové technologie pomohla baterie stále vybavená aby zvládly větší výkon, nárůst spotřeby vyspělých vozidel přináší celou bitvu zpět do bodu nula.

Existuje několik faktorů, které hrají svou roli v ovlivnění životnost baterie. Kvalita samotné baterie a použití stranou, hodně také závisí na celkovém udržování vozu a baterie. Průměrná životnost baterie automobilu v dnešním světě je řekl, aby byl kolem 5 let nebo tak. To však může být menší nebo dokonce více v závislosti na různých faktorech.

Počasí :
Mnoho autobaterií přijít s klimatickými specifikací. Říká na baterii, co je minimální teplota, při které se baterie začne, aniž by příliš mnoho problémů. Takže pokud žijete v chladnějších částech světa, dostanete baterii, která bude fungovat v klimatických podmínkách v místě. Mnoho lidí kupovat auto v teplejším města a pak přemístit do jiného, ​​mnohem chladnější město a problémy tvář vozu a zároveň se snaží začít. Tak tohle je důležitým tip mít na paměti.
Použití
Nadužívat vozu baterie může výrazně zkrátit životnost baterie. Takže se nemusíte vyzkoušet. Udržujte přední světla vypnout, když je nepotřebujete, nemusíte troubit moc a udržet AC a stereo vypne, když vaše auto není spuštěna. Udržování všechny bateriové části auto “na”, když auto motor neběží, dojde k vybíjení baterie mnohem rychleji.
Baterie opotřebení a roztržení
Způsob a lhůty dobíjení a vybíjení přímo ovlivňují Životnost baterie. Pokaždé, když se baterie vybije, dojde ke ztrátě kovu z desek, které je právě tak, jak to je. Je-li však existuje nesrovnalost v tomto procesu, životnost klesá nepříznivě. Například, je-li regulátor používá pro nabíjení je vadný, pokud je baterie přebití, pokud vybíjení doba (doba používání) je prodloužena nad rámec maximální dobu, budete zvýšit opotřebení vašeho akumulátoru. Pokud se budete držet na vybíjení baterie příliš dlouho, je reakce tzv. “sulfatace”, který se děje uvnitř baterie, které trvale poškozuje ji. Jiné pozoruhodné faktory patří nesprávným zacházením s baterií, nevhodného umístění baterie uvnitř vozu, díky čemuž může být rachotí na nerovných silnicích.
Údržba
Pravidelná údržba baterií jde dlouhou cestu ke zlepšení svého života. Až budete příště poslat svůj automobil pro obsluhu na nádraží, ujistěte se, že ten chlap zkontroluje baterii. Baterie line a svorky musí být čištěny a udržovány, aby optimálně využívat ji tak, že nebude dávat žádné problémy v budoucnu. Získejte vody v baterii doplňovány a ujistěte se, že je baterie řádně nabitá, když převzetí Vašeho vozidla.

Zatímco tito byli jen několik základních tipů, budou i nadále jít dlouhou cestu při zvyšování životnost baterie. Vůz baterie je elektro-chemické zařízení a tudíž musí být obsluhovány a kontrolovat často k zajištění optimálního výkonu. Takže nepodceňujte opravy automobilů! A pokud tím, životnost baterie se bude zvyšovat, tak proč ne?

Výfukových plynů systém
Průvodce pro Car Care
Kdy vyměnit šokům
Výrobci automobilů Seznam
Car Audio Instalační příručka
Problémy Car Alternátor
Brzdový třmen Výměna
Car Top nosič zavazadel
Jak změnit regulátor tlaku paliva
Muffler Tipy Instalace
Průvodce Nahradit a Car Alternátor

Leave a Reply