Autorádia Installation

Pokud máte trochu zkušeností v elektrických rozvodů a drobné opravy elektrických zařízení nebo nějaké menší autoservis zkušeností, pak zvažte sami být kvalifikován dost pro instalaci autorádia. A do-it-yourself projekt k instalaci nové auto audio systém není tak složité, jak mnozí vnímají to být. Všechny z nich vyžaduje pro úspěšné car instalace základní znalosti o auto, sortiment dílů a řádné vedení. A samozřejmě, krok-za-krokem návod k provádění postupu hladce a efektivně.

Velmi důležitým bodem na paměti dříve, než jeden vyrazí koupit jeden z těch nových sad je, že nový stereo set (hlava jednotka) by měly být na velikost, která se vejde do slotu vašeho vestavěné stereo. Tyto soupravy se skládají z různých částí. Po uvedení na trh autorádia jsou k dispozici v závislosti na různých značek a modelů vozu. Proto při nákupu by neměla být obtížný úkol jeden. Pokud uvažujete o volání profesionální opravit svůj nový auto audio systém, pak budete chtít, aby to další myšlenka! Stereo installation náklady by mohly být příliš vysoká, ale pokud byste to udělat sami, že by to určitě bylo mnohem méně nákladnější. To je za předpokladu, že máte důvěru a podstatné znalosti o tom, co děláte.

Pokyny k instalaci autorádio

Především připravit sami shromažďování vše, co byste třeba v procesu instalace. Věci a nástroje potřebné k instalaci car audio systému by měly zahrnovat nové stereo samozřejmě, Sada šroubováků, drátěné striptérky, nůžky na drát a elektrické pásky. Při koupi nového hudební systém také podívat na kabelovém svazku, který je vhodný pro vaše nové stereo, stejně jako auta značku a model. Kabelového svazku činí práci jednodušší, pokud se vám nepodaří dostat ten, který bude muset zapojit to ručně.

Odpojení kabelu
Před prací na některý z elektrického systému vozu je velmi důležité odpojit zemnící kabel, negativní z baterie. Jakmile je to hotovo jste v bezpečí pokračovat zbývající procesem instalace stereo.

Autorádia Odstranění
Jak to zřejmě naznačuje, tento krok spočívá v odstranění starého stereo z auta. Nejprve odstraňte kryt stereo nebo na přístrojové desce. Pomocí šroubováků ji uvolněte a vyjměte starou hlavní jednotku ze zásuvky. Teď by mohla být buď jediný konektor s mnoha dráty připojení na zadní straně staré stereo nebo tam může být parta jednotlivých vodičů. Pokud jsou jednotlivé vodiče ve svazku, pak to musí být odděleny jeden po druhém, aby se předešlo možnému nedorozumění.

Připojení Stereo Harness
Jak již bylo zmíněno dříve, než tam jsou dva způsoby, jak vedení autorádia, jeden je pomocí kabelového svazku a druhý dělá ručně. Podívejte se na obou metod.

S postrojem
Metoda, kde se používá kabelový svazek se nazývá lisování metody. Je možné, že palubní desky elektrické vodiče mohou být v různých velikostech. Použijte správnou velikost lisovacích čepic a předlitků striptérky v případě drátěné velikosti se liší.

Proužek půl palce drátu pomocí odpovídající velikosti drátu striptérky a pak stočit vodiče společně. Dejte krimpovací víčko na kroucených vodičů dohromady. Ujistěte se, že víčko krimpovací je stanovena pevně. Jakmile jsou vodiče připojeny k jejich spojení, umístěte nový stereo do držáku. Nyní připojte kabelový svazek jako ten uvnitř palubní desce a pak umístit novou stereofonní do pomlčkou. Nyní, po moci připojit odstranit kabel baterie k baterii. Otestujte si své autorádio, a jestli to funguje dobře a pak opravit stereo do pomlčkou trvale. Pokud je stereofonní nezdá se, že funguje dobře a pak, vyjměte ji z palubní desce a zkontrolovat pro všechny připojení znovu.

Bez postroje
Připojení stereo postroj do továrního postroje je mnohem delší proces bez postroje. Důvodem je, že každé stereofonní wire třeba připojit ke odpovídajících vodičů v desce. Vodiče lze identifikovat a připojuje se pomocí různých barevných povlaků na dráty.

Připojte negativní vodiče nového stereo s odpovídajícími negativními vodičů v palubní desce. Znovu upozorňujeme, že se barva obou drátů by měl odpovídat. Pokud je barva nezdá se, že zápas, pak se doporučuje naleznete v manuálu. Nyní připojte zemnící vodič na kovové části šroubu vedle, kde je nastaveno stereo. Tady, to je důležité, že černý zemnící vodič je pouze dotýká kovové části a nikoli nevodič jako plast. Dále připojte zapalování napájecí kabel do stereo.

Před stanovením stereo trvale, zkontrolujte, jestli funguje v pořádku. A jakmile jste přesvědčeni, opravit. V období je zde možnost, že pocítíte určité problémy s stereo systému. Znát některé z auta tipů stereo řešení problémů by mohlo být užitečné v takových chvílích.

Takže to byly automobilů pokyny stereo instalace. Nyní, když máte jasnou představu o tom, jak nainstalovat autorádio, neměli byste je obtížné instalovat jednu, když bys třeba.

Čištění hliníkových kol
Výfukové Leak
Car Rust Odstranění
Jak změnit alternátoru
Kdy vyměnit baterie vozu
Best Cars pro teenagery
ABS svítí
Létající auta
Lamborghini Historie
Střešní okno Instalace
Automatická převodovka problémy

Leave a Reply