Autorádia zapojení

Řízení je prostě není taková legrace bez autorádia v místě a bít vysoké decibely s vaší oblíbenou píseň hrát. V případě, že plánujete instalovat nový autorádio na místě, co potřebujete vědět, od auta basics stereo zapojení pokračovat. V tomto článku najdete obecné pokyny o tom, jak se zapojit autorádio v každém modelu automobilu.

Basics stereo automobilu

Získáte představu o tom, jak jít o zapojení práci. Skládá se ze čtyř základních částí, které zahrnují hlavní jednotku, která má CD přehrávač, reproduktory, sub basovými a zesilovače. Všechny ostatní části jsou připojeny k hlavní jednotce párem vodičů pro každý.

Většina systémů autorádio, mají dvě hlavní reproduktory vpředu a vzadu. Zesilovače dělat práci zesílení audio signálu dodávaného hlavní jednotky, než je dodáván na sub basové reproduktory. Zesilovače dostat svou sílu z přímého “horký drát” spojení provedené s autobaterii a je připojen k podvozku automobilu pro uzemnění. Návrat reproduktory jsou volitelné příslušenství pro autorádia, které poskytují hluboké basy, které zlepšuje kvalitu zvuku.

Zapojení Tipy

Nemůžete vytáhnout z kabelového práci bez vhodných nástrojů a zařízení. Za prvé, budete muset vědět, jak odstranit panel pro stereo zapojení spolu s dveřmi. Kupte si vhodný Hayne příručka pro váš model vozu, který může mít instrukce týkající se této. Můžete také najít pomoc on-line.

Věci, které budete potřebovat
Než začneme mluvit o tom, jak se zapojit autorádio, budete potřebovat vědět o nástroje, zařízení a dalších věcí, které budete potřebovat pro práci. Jsou to následující:
Kabelový svazek (specifické pro váš model vozu a Stereo Značka)
Zesilovač Zapojení Kit
Asi 7 Nohy kabel reproduktoru (14 Gauge)
Reproduktorové dráty
Stereo reproduktory, a Návrat basové
Zesilovače
Elektrická páska
Drátěné kleště
Drátové řezačky
9 Volt baterie
Soubor
Nůž
Kleště

Se všemi těmito nástroji a věcmi v ruce, můžete začít zapojení práci. Předpokládám, že máte již nějaké zkušenosti v autoopravárenství a znát základy toho, jak jsou elektrické přípojky. Podívejte se na kódů zapojení barevných a instalačního manuálu poskytovaných spolu se sadou. Je nezbytné, aby si vypnout motor automobilu a odpojte záporný pól vaší autobaterie než budete pokračovat.

Připojení novými stereo reproduktory
První část práce je uvedení nové stereo reproduktory na místě. K tomu budete muset odstranit starý reproduktor z reproduktorů skříně. Pokud staré reproduktory dráty byly připojeny k hlavní jednotce pomocí kovovou sponou, pak musíte odstranit staré dráty a odložíme nové vodiče reproduktorů na místě. Pokud tomu tak není, pak střih a zbavit staré dráty a připojit je tím, že točí, se zbavil dráty nových reproduktorů. Zakryjte vystavené kovový drát, elektrickou páskou. Připojte nové vodiče reproduktorů, starat se, že černý vodič (negativní) je připojen k zápornému pólu a červený vodič (pozitivní) je spojen s kladným pólem. Pomocí šroubováku, stanovit nové reproduktory na místě, ale nevypínejte reproduktoru krytu jen zatím.

Vyměňte staré Stereo Head Unit
Používání Hayne příručce nebo informace sbíral z internetu, specifické pro vaše auto, odstranit části palubní desky pro přístup starou hlavu stereo přehrávač. Odstraňte ten starý hlavní jednotku. Sehnat stereo svazku připojte jej takovým způsobem, že se chová jako most mezi starým konektoru hlavní jednotky a nový hlavní jednotkou. Rovněž připojit rádio anténní kabel k hlavní jednotce. To může být identifikován velké zástrčku na konci. Proveďte připojení reproduktorů drát snížením, stripping a kroucení vodiče společně. Pak zavřel stereo kryt.

Hlavní jednotka k zesilovači připojení
Dále musíte provést zesilovač spojení s hlavou jednotky stereo. Musíte se připojit červenou (kladné) konec kabelu výkon zesilovače ke kladnému pólu autobaterie. Připojení se provádí s použitím kroužku.

Nyní upevněte pojistku do držáku pojistky a spustit napájecí kabel pro připojení se zesilovačem, kde je umístěna vaše stereo zesilovač. K tomu, musíte projít přes firewall vozu. Spustit také tenký wire najdete v sadě zesilovače elektroinstalace v paralelně, ale opačným směrem, napájecího kabelu, k stereo hlavní jednotce. Také spustit kabel RCA z hlavní jednotky do zesilovače vzadu.

Zesilovače do subwooferu připojení
Rozhodněte se, kde chcete umístit sub woofery spolu se zesilovačem v zadní části vozu. Ať jste kdekoliv umístit, nezapomeňte, že černý zemnící kabel, který je asi tři metrů dlouhý, musí být spojen s šasi vozu pro uzemnění. Připojte zesilovač do subwooferu a jak vyřešit na místě.

Udělejte signálu RCA kabel a dálkové na kabelové spojení s jednotkou hlavy stereo. Na druhé straně, aby kabel RCA, sílu a zemní spojení se zesilovačem. Umístěte Vašem podružném woofery a spojit je se zesilovačem.

Upevňovací Head Unit in Place
Nyní se můžete připojit k vodičům reproduktorů (14 gauge) se zesilovačem kanály a s sub basové. A konečně, můžete umístit hlavní jednotku na místě. Ujistěte se, že všechny připojení jsou správně a kontrolovat je s touto příručkou autorádia. Připevněte hlavní jednotku v přístrojové desce a dal zase dohromady. Na závěr této práce, připojte záporný pól autobaterie. S tím, se provádí svou práci! Můžete se těšit na poslech nějaké funky hudbu.

Kdy vyměnit baterie vozu
Jak Bleed Brzdy
Jak změnit alternátoru
Car Audio Velkoobchod Prodejci
ABS svítí
Keyless Entry System pro auta
Nejspolehlivější auta někdy se budoval
Brzdové destičky Výměna Náklady
Jak vyměnit brzdové rotorů
Anti-lock Brake Problémy
Jak nabíjet autobaterii

Leave a Reply