Bad Příznaky ložisko kola

Ložiska kol jsou nedílnou součástí vozu pozastavení. Ty zajišťují hladký otáčení kol a také podporovat radiální a axiální zatížení je. Hmotnost vozidla a axiální zatížení, že kola jsou vystaveny přičemž ostré zatáčky, nese nich. Tito také pomohou minimalizovat tření mezi kolem a nápravou. Je hladká kola hnutí, které zajišťuje hladkou jízdu, která je důvod, proč musí být tyto změnit, pokud je potřeba. Pokud jste byli zažívá řídící problémy nebo často slyšet broušení zvuky, vrzání zvuky nebo Nezvyklé vibrace při jízdě, musíte mít vašeho vozu závěsný systém zkontrolovat. Níže je pár informací o společných špatných příznaků ložisek kol spolu se způsoby, jak vypořádat tento vůz problém.

Proč Ložiska kol dojít k poškození?

Mechanické zařízení v autě jsou neustále v použití, když jste na cestách. Zatímco ložiska jsou navrženy tak, aby bylo možné využívat hmotnosti vozidla a usnadnit plynulý pohyb kol, mohou být tyto také navinout pod tlakem v důsledku nadměrného užívání vozidla. Takže, pokud vaše práce vyžaduje, abyste hodně cestovat po silnici nebo máte rádi jít na dlouhé jízdy každou chvíli, a to nejen bude vaše auto sníst kilometrů, ložiska mohou také dostat opotřebované dřív, než byste očekávali. Tento problém je třeba řešit nejdříve. Ty mohou dojít k poškození v důsledku různých důvodů. Únik z olejových těsnění, které obalíme ložiska je jeden takový problém, který je třeba vzít péči. V době, může nečistoty zadejte ložiska dutiny, a brání fungování ložisek. Pokud jsou těsnění ložisek jsou volné a voda dokáže prosakovat, mohou být tyto koroze v důsledku působení vody. Pokud jsou takové poškozené ložiska nejsou brzy vyměnit, by bezpečnost ty, kteří cestují takového vozidla bude ohrožena.

Jaké jsou společné příznaky poškozené ložisko kola?

Tento problém, který musí být stanovena okamžitě. Silniční katastrofy, které mohou být způsobeny v důsledku tohoto problému by mohlo být odvrácena pokud věnuje pozornost aspekt údržbu automobilu. Pokud je člověk vědom příznaků těchto společných auta problémy, lze provést nezbytné opravy. Zde je pár informací o znamení poškozených ložisek spolu s tipy na to, co majitel vozidla musí dělat na všímat such příznaky.

Zvuky z kola: Pokud kvílením zvuky se zesilují, jak je vaše vozidlo vyzvedne rychlost, je to orientační opotřebovaných nebo poškozených ložisek. Takže, aby se vaše uši otevřené pro jakékoliv neobvyklé zvuky, které mohou vzniknout z kola nebo na pneumatiky při otáčení vozidla. Autoservis je rozhodně nutné za těchto okolností.

Uvolnění volantem: Má kola se zdají být uvolněný? Opotřebovaný ložiska náboje kola jsou s největší pravděpodobností způsobit vůli. Volné náboje kola a čep bude nakonec vytvoří vůli v kole, stejně jako pneumatiky. Chcete-li zkontrolovat tento problém, zvýšit své vozidlo a zatáhněte na volantu.

Kola Pohyb Pocit Restricted: Poškozená ložiska mohou mít nepříznivý dopad na život pneumatik. Abnormální pneumatik a kol hra může způsobit značné opotřebení v pneumatikách jednotek. Kola mohou dokonce dostat oddělena od vozidla. Toto auto problém může také způsobit naprostý nedostatek kontroly s volantem.

Slack Přední odpružení: Vadné ložiska a to zejména v předních dvou pneumatik může způsobit ochablost v křoví tvořících ramene a na koncích tyče. To může způsobit, že přední pneumatiky se houpat. Tak přetížení vozidla a nedostatek mazání by mohl být překážkou vašeho vozu systém odpružení.

Jak řešit tento problém auta

I když je vždy lepší využít služeb jako automechanik, jeden může také provádět vlastní kontrolu. Zde jsou některé pokyny, které byste měli dodržovat, aby tak učinily.

Vlastní Kontrola: Použijte zvedák zvýšení vozidlo ze země a vyzkoušení si předení zadní kola. Pokud je pohyb je doprovázen škrábání hluku, může poškozená ložiska být zdrojem tohoto vozu problému. Neobvykle volný pohyb je také znamením opotřebovaných ložisek. Také zkontrolujte, zda je rozbočovač teplotu po jízdě asi 15 minut. Pokud je teplo, pozornost je třeba věnovat. Odstraňte kola, náboje a brzdy. Podívejte se na všechny škrábance nebo změna ve tvaru ložisek. Zkontrolujte, zda jsou dobře namazat.

Vyměňte poškozené Ložiska kol: To vše se scvrkává na tom, jak dobře si udržet své auto. Takže začít starat o své auto, než bude příliš pozdě. Do nahradit pneumatik ložiska, každých 40.000 až 50.000 mil. Pokud jste auto narkoman a dobrou ruku s nástroji, pak byste možná i provádět tuto kontrolu, ale bylo by lepší nechat mechanik zkontrolovat kritické jednotky pneumatiky sestavy. The Hub, brzdy a kola může potřebovat generální opravu. Je-li zpoždění se provádí v nahrazení ložisko, může se ukáže být nebezpečné.

Hladké fungování vašeho vozu závisí hodně na řádném ložisek kol, takže se pozorně zabývat všemi broušení nebo squeaking zvuky. Pokud zjistíte, že některý z výše uvedených příznaků v autě, má tento vůz opraven problém nejdříve.

Autobaterie Životnost
Jak odpojit autobaterii
Auto Tažné
Příznaky Bad Palivové čerpadlo
Jak vyměnit zámky na auto
Jak číst rozměry pneumatiky
Auta
Chladič kapaliny
Jak diagnostikovat Car problémy
Jak vyměnit brzdové světlo
Dálkové Problémy Car Starter

Leave a Reply