Best Cars pro teenagery

Mnoho času, první auto, které vlastníme, je dar od svých rodičů během našich dospívání. Je to tak. Rodiče chtějí, aby byla zajištěna bezpečnost svého dítěte první, a pak se podívejte na jiné funkce. Vzhledem k tomu, auto se dá koupit, je pro teenagery, vypadá také hrají důležitou roli! Když uvažujete o koupi vozu, existuje mnoho faktorů, které pomáhají při přijímání konečného rozhodnutí. Kromě bezpečnosti a vzhled, rodiče také třeba se podívat na “faktor nákladů”. Musíte se podívat na nejlepší nabídky, které trh nabízí. Co teď, pojďme se podívat na nejlepších aut pro teenagery, aby řídit.

Best Cars nakoupit pro teenagery

Když mluví o nejlepších aut koupit pro teenagery, existují dvě možnosti. Za prvé, pokud vaše kapsa dovoluje, nebo pokud nejste obavy o rozpočtu, pak můžete jít na zbrusu nové auto s bezpečnostními funkcemi a designer vypadá. Za druhé, pokud je faktor nákladů, pak buď můžete jít na automobily, které stojí méně, nebo si vybrat mezi jedny z nejlepších vozů, které jsou ideální pro teenagery! Existuje mnoho aut (z předchozího roku modely), které mohou být zakoupeny zbrusu nové, ale za nižší cenu. Najdete zde mnoho online prodejců automobilů, které budou citovat některé těžké zvýhodněné ceny na těchto automobilů, jak chtějí, aby se jich zbavit co nejdříve. Níže je seznam 10 nejlepších aut koupit pro dospívající, v žádném konkrétním pořadí.

Hyundai Elantra

Hyundai Elantra je vůz, který může přinést jak rodiče a jejich dospívající děti na stejné stránce. Zatímco rodiče chtějí auto, které dokáže udržet jejich mladí řidiči bezpečný, teenageři chtějí auto, které vypadá sportovní, elegantní a prostorné, s dostatek prostoru pro přátele. Tento model revidovalo nejen sama s revolučním designem, ale také má silnější paliva a vynikající bezpečnostní prvky.

Toyota Corolla

S elektronickou kontrolou stability pro všechny kryty a úžasnou spotřebu paliva, to auto bylo mezi Top Safety Pick v pojišťovnictví ústavu bezpečnost silničního provozu (IIHS) v roce 2010. Nicméně, když to přijde k 2012 modelů, to byl zařazen třicátýdeváté z 40 mezi cenově dostupné malých aut. Recenzenti považují tento model na slušné dost, ale oni říkají, že spotřebitelé mohou získat lepší vybrat z konkurentů ve stejné ceně.

Mazda3

Mazda3 je také vynikající volbou pro stát teenager je jízda! I když je to malé auto, ale přebudovaný model přijít s mnoha Peppy funkcí, které zahrnují vyhřívaný přední sedadlo a Bluetooth. Vnitřní prostor je docela dobře a pohodlně! Výkon tohoto vozu byl hodnocené docela dobře, a proto je tento vůz je zahrnut v tomto seznamu.

Kia Forte

Nehledě na skutečnost, že tento vůz je levný, to je také jeden z nejlepších možností, které můžete zvážit pro dospívající. Kia Forte má také rozšířené funkce, jako je Bluetooth a USB porty, také styl a prostor, který teenager chce, spolu s elektronickou kontrolou stability, šesti airbagy, 5 dveří hatchback a anti-uzamknout brzdy, něco, co rodiče chtějí. To auto je skvělá volba pro zákazníky, kteří potřebují cenově dostupnou auto se standardními funkcemi, styl a pohodlí.

Mitsubishi Lancer

To je opět jeden z nejpopulárnějších autem mezi teenagery! Mitsubishi Lancer má vypadá zemřít! Je to elegantní, je to stylové, a výkon taky, je nádherná! Mnoho dospívajících také přizpůsobit tento vůz se dostat, že extrémní sportovní vzhled. Pokud vaše dítě je nezkušený řidič, se navrhuje, aby nechodil za jeho Ralliart nebo Evolution modelu, protože oba jsou přeplňovaný. Co se týče 2012 Mitsubishi Lancer se týká, je to určitě auto, které bude možné zakoupit za výkon, zatímco chybí v ostatních funkcí, jako paliva a cenou.

Subaru Impreza

Tento vůz je jedním z nejvíce doporučovaných automobilů pro teenagery. Subaru Impreza je AWD autem po ESC (Electronic Stability Control), který umožňuje tento vůz bezpečný a spolehlivý. Nicméně, 2012 Subaru Impreza není nejlepší mezi vozy nižší spotřebou paliva, ale má atraktivní design a řadu standardních bezpečnostních funkcí, což je na seznamu nejlepších aut pro teenagery!

Volkswagen Jetta

Další populární auto mezi teenagery je Volkswagen Jetta! Manipulace a ovládání tohoto vozu jsou slušné dost pro bezpečnou jízdu dálnici a skóroval dobře IIHS mezi top bezpečnostních tipů. Nicméně, je 2012 Volkswagen Jetta prý levné plastové interiéry na dolních lišt, které lidé nejsou spokojeni. Kromě tohoto negativního bodu, pozitivní věc na tomto autě je, že to má hodně prostoru a základní cena tohoto modelu je docela přijatelné.

Honda Civic

To je jeden z nejlepších aut pro teenagery, jak to má vzhled a styl, že teenager snaží, a také manipulaci a bezpečnost, že rodiče chtějí. Mezi jeho vlastnosti patří stylový vzhled, spolehlivost, hospodárnost, prostor, výkon, pohodlí, a všechny, které budete potřebovat v autě! Také zaznamenaný mezi nejlepší ojetých vozů pro dospívající, tento model Honda je určitě dobrá volba!

Honda Insight

Přestože toto auto Honda je trochu dražší, můžete se podívat na dobrý druhé ruky obchodu. Důvod, proč jsem řekl to, protože i když se používá, že je to pořád jeden z nejlepších vozů pro teenagery! Tohle auto není jen jízda, ale povzbuzující partner, který bych poradit vaše dospívající se to brát s nadhledem a pomalu na brzdy a plynu. Skládá se z videohry, jako je čárka, která vlaky nezkušení řidiči, aby přijaly dobré a bezpečné jízdní techniky. Honda Insight je hybridní auto a může být trochu dražší, ale pokud je bezpečnost na základě kritérií, je cena, kterou zaplatíte, je naprosto stojí za ty peníze!

Volkswagen Golf

Golf Volkswagen je trochu dražší, ale naprosto stojí za to peníze, podle recenze! 2011 Volkswagen Golf je známo, že mají noblesní luxusní interiéry, spolu s extrémně výkonnými motory. To bude mít také možnost pro vznětové motory na rozdíl od předchozích modelů. Pokud peníze nejsou překážkou, pak můžete jít na novou 2012 Volkswagen Golf, který byl uveden jako jeden z nejlepších bezpečnostních tipů od IIHS.

Některé z nejlepších Ojeté vozy teenagery

Kromě vozů výše uvedených, pokud hledáte pro nákup levných ojetých vozů, pak níže uvedené jsou některé další možnosti, které můžete zvážit.

Kia Soul
Smart Fortwo
Ford Fiesta
Honda Accord
Nissan Rogue
Scion xB
Honda CRV
Chevrolet Cruze
Pontiac Vibe
Honda Fit
Suzuki SX4 Hatchback

Takže to byly jedny z nejlepších vozů, které splňují potřeby obou rodičů a dospívajících. Tyto modely jsou dobře navrženy a jsou zaměřeny na výkon což je tou nejlepší volbou pro první auto pro vaše teenager! Ujistěte se, že jste zkontrolovat všechny typy automobilů, než se konečně rozhodnout o získání vašeho dítěte první koupené auto. Všechno nejlepší!

Autoservisy
Jak vyměnit klouby
Okna auta náklady na opravu
Uzamčené Keys v Car
Jak vyčistit litá kola
Car Oprava Tipy
Jak změnit kotoučové brzdy
Nejspolehlivější auta roku 2012
Autobaterie Recyklace
Autobaterie korozi
Autobaterie Údržba

Leave a Reply