Brzdová světla nepracuje

Auto je ceněný držení pro mnohé z nás. Lidé čekat úzkostlivě koupit auto, a to může být jedním z nezbytných položek pro rodinu. Je to skvělý způsob dopravy a zajišťuje, že vaše bezpečnost, když chcete vytvořit dlouhou cestu. Nicméně, to je nutné, aby jste se také starat o své auto a provádět pravidelné opravy, které vyžaduje. Nyní, jeden z nejčastějších problémů, car, že spotřebitelé čelí Po zastavení vozidla dostala několik let, jsou brzdová světla nefungují. Můžete si myslet, že to není velký problém, ale je to záležitost vážně uvažuje, a by měla být věnována potřebnou pozornost okamžitě.

Brzdová světla na autě nejsou pro vás, ale i pro řidiče, kteří jsou řízení za vámi. Varuje ostatní řidiče, pokud vaše auto chce zastavit nebo zpomalení jeho rychlost. Většina aut na trhu jsou vybaveny třemi brzdových světel jeden z každé strany zadního konce a jeden z střešní linie. Módní umístění brzdové světlo na střeše nebo paluby linky zmizely během poloviny 90. let, ale byl opět zaveden luxusní automakers jako je BMW a Audi. Brzda světlo pracuje na snadné elektrické systému, který je řízen přepínačů, které jsou na uvážení řidiče. Téměř všechny vozy mají své spínače v pedálu brzdy. Při použití od auta, brzdy spínač se aktivuje tím nám ukázal červené světlo, což znamená, auto je zpomalení nebo zastavuje.

Brzdová světla není Fungování

Pokud brzdová světla nefungují správně, je pravděpodobně poškozený nebo není něco v pořádku s žárovkami. Nyní je nutné vědět, co je příčinou brzdy problému, a nechat si je opravit brzy jinak policajt mohl dát lístek. Ale nejprve pojďme se dozvědět, proč jsou žárovky brake světlo nefunguje.

Zkontrolujte brzdová světla
Každý vůz má tři nebo dva brzdová světla, které pomohou vytvořit brzdového světla osvětlení efekt. If tyto žárovky selžou pak žádný ovladač za vámi by měl být schopen pochopit, že chcete zastavit. Někteří lidé nevadí, čekají na všechny tři zemřít, což může dostat velmi pozdě, a nemusí být zdravé pro vás a váš vůz. Pokud si myslíte, že vaše brzdová světla nefungují, pak bych Doporučuji osobně odebrat všechny brake světlo vidět, co auto problém.

Pojistky nepracuje
Pojistka je nainstalován ve brzdových světel tak, že chrání světla obvod od proudové přetížení. Pojistka problémy by mohly být možným důvodem, a že by neumožnilo, aby elektrický proud dosáhne na brzdových světel. Chcete-li zajistit, aby pojistka pracuje musíte nejprve zkontrolovat systémový pojistku, která se nachází v pojistkové panelu. Použijte zkušební svítilnu a otočte klíče od auta k zapálení. Pokud se zkušební svítilna rozsvítí na obou stranách, pak je pojistka v pořádku. Pokud pouze jedna strana osvítí až pak pojistka je třeba vyměnit. Pokud je pojistka přestane pracovat, když sešlápnout brzdový pedál a pak je tu interní porucha, a to by bylo lepší, kdyby si zavolat mechanika na toto téma.

Kontrola spínače
Přepínač v blízkosti brzdového pedálu spojuje brzdové světlo do elektrického obvodu vozu. Základní Spínače do automobilů mají 2 dráty, moc a moc v ven. Je nutné použít zkušební svítilnu, aby se ujistil, že spínač v blízkosti brzdových pedálů funguje dobře. Pokud zjistíte, že žádná energie se zjistí poté přepínač potřebuje vyměnit, a potřebuje to brzy.

Brzdová světla nefungují, je ve skutečnosti velmi vážný problém, a to by měla být věnována zamyslet a ohleduplnost a neměly by být ignorovány. Pokud opravdu chcete vědět, jak nahradit brzdové světlo, musíte mít k dispozici nástroje a nějaké znalosti o automobilech. Také si pamatuji, abyste netlačili brzdová světla po delší dobu, protože teplo se může roztavit z drátů a cibulí.

ABS svítí
Nahradit alternátor pás
Brzdový třmen Opravy
Auta, která Seat 7
Muffler Tipy Instalace
Power Windows nepracuje
Car Audio a Video Nákup Tipy
Autobaterie Recyklace
Výrobci automobilů Seznam
Chladič kapaliny
Jak změnit kotoučové brzdy

Leave a Reply