Brzdové destičky a rotory nákladů

Kotoučové brzdy se staly standardem v každém autě vyrábí dnes. Tento brzdný technologie se ukázala být velmi efektivní při zastavení vozu co nejdříve s krytinou velmi málo silniční vzdálenost, a tím přispět k menším počtu nehod. Po kotoučové brzdy systém automobilu je nějakou dobu používán, můžete mít pocit, že brzdění není tak efektivní, jak to bylo na prvním místě. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, naložení, musíte vědět, že brzdění Instalační program potřebuje diagnózu a údržbu. To je, kde brzdové destičky a kotouče nákladů může přijít v úvahu.

Brzdové destičky a kotouče jsou dva z nejdůležitějších částí v automobilu brzdového systému. Brzdové destičky jsou komponenty, které stisknete na disku pro kola zastavit, zatímco rotor je samotný disk. Brzdové destičky a kotouče reprodukční pořizovací cenou do značné míry závisí na mnoha různých faktorech, jako jsou značky a mzdových nákladů, pokud využijí služeb profesionální autoservis. V následujícím textu, abychom pochopili, jak moc brzdové destičky a kotouče přišel.

Kolik se brzdové destičky stojí?

Pokud uvažujete dostat brzdové obložení nechte vyměnit, musíte si koupit sadu. Sada podložek může stát kolem 20 dolarů, pokud si jít pro průměrné kvality nich. Nicméně, pokud chcete, aby se ty nejlepší, pokud jde o kvalitu a trvanlivost, možná budete muset strávit asi $ 30 až $ 50 za set, ne-li víc. Nyní, spolu s výměnou brzdových destiček, to je také navrhl, že si myslíte, že změny třmeny. Celkové náklady na brzdové destičky a čelisti výměna se může pohybovat kdekoli od $ 15 na $ 30, v závislosti na kvalitě ačkoli.

Doporučuje se také udržovat rovnováhu mezi brzdného účinku na kolech na obou stranách. Za tímto účelem, je lepší, když byste zvážit změnu brzdy a třmeny druhé kolo taky. Pokud budete mít auto do servisu výměnu, může celý projekt stát dobrým $ 200 a $ 1000. Nicméně, brzdové destičky reprodukční pořizovací cenou opět závisí na tom, zda se rozhodnete pro změnu polštářky a třmeny všech čtyřech kolech.

Kolik se brzda rotory náklady?

I po změně brzdové destičky a třmeny, brzdy nejsou účinné jako vaše očekávání, aby se, budete muset přemýšlet o změně rotory. Všimněte si, že jeden rotor vás bude stát kdekoli od $ 35 až $ 70, v závislosti na značce a kvalitě. Pokud jde o změnu těchto důležitých automobilových součástek, je to bezpečná možnost, že se změnit rotory ve dvojicích, stejně jako v případě brzdových destiček. To také přispívá široce dobré brzdění odpovědi a auto bezpečnost.

Pokud jste náhodou navštívit automobilových součástek obchod, najdete rotory jsou k dispozici v párech, u které budete muset strávit od $ 100 do $ 200 za pár. Většina z těchto balíčků rotor obvykle mají sadu DIY a uživatelskou příručku, která může být použita k uskutečnění projektu doma. Pokud nechcete dělat práci doma, vždy můžete jít do autodílně pro profesionální služby. Jen ujistěte se, že budete mít své auto údržby rozpočet vyšší, v důsledku pracovních poplatků ve vaší lokalitě.

Jednalo se o obecný přehled polštářky Auto Brake a rotorů náklady. Pokud nejste zdatní v nahrazení brzdových destiček a rotory se, je doporučeno, aby se auto do automechanik. Všimněte si, že brzdový systém je velmi významný v bezpečné jízdy, a proto je třeba zachovat profesionálně.

Nejbezpečnější Sedany 2012
Jak dělá měniče točivého momentu Pracovní
Příznaky Bad Starter
Světlomet Lens Cleaner
Dekorativní Mats podlahy auta
DVD přehrávač Recenze
Nejlepší auto nabíječka
Brzdové destičky Výměna
Vynález kola
Auto Dent Removal
Auto detailování

Leave a Reply