Brzdové destičky Výměna Náklady

Upozornění :
Pokud se kola vašeho vozidla dělají konstantní squeaking hluk, musíte se dostat brzdové destičky vyměnit hned.

Brzdová soustava
Brzdící mechanismus v autech dostal injekci v pozdních 60. a raných 70. let, kdy byly méně efektivní bubnové brzdy nahrazen silnější kotoučovými brzdami, nejprve v high-end, vysoce výkonné automobily, a později v všechny ostatní vozidla. Toto přineslo součásti kotoučové brzdy, zejména brzdového obložení, na výsluní Když všichni se hovořilo o autech dělají 0-60 mph za méně než 4 nebo dokonce 3 sekundy, byli někteří lidé, kteří mysleli na zastavení auta 60-0 mil, v několika sekundách. To bylo pak, že myšlenka kotoučových brzd vyvinula.

Kotoučové brzdy převést kinetickou energii otáčejícího se kola na tepelnou energii třením. Brzdové destičky mají třecí materiál na jejich povrchu, který čelí brzdové rotory. Při použití brzdy, třecí povrch destiček způsobuje rotory nebo disky zastavit, tak zastavovat vozidla. V průběhu let používání, třecí materiál podložky vytrácí a to je čas na výměnu podložky. Vozidla mají indikátor opotřebení, která přichází do styku s brzdového kotouče, když třecí materiál je opotřebovaný. Kontakt způsobí pískání zvuk od kol. Takže hlučné brzdy jsou určitě znamení opotřebením brzdových destiček.

Varovné příznaky
Některé nebo všechny z označení uvedené zde poukazují na potřebu výměny brzdových destiček:
Brzdové destičky mají malý kus kovu v nich. Když jim destičky opotřebované, tento kov dostane do kontaktu s diskem brzdy, což vede k skřípání zvuk. Ve skutečnosti, to je pro tento účel, že kov je tam, takže indikace výměny zřejmé.
Při brzdění a se zastaví, pokud je nedostatek nebo absence tlaku na brzdový pedál, to je další známkou toho, že je nutné vyměnit destičky.
Pokaždé, když vstoupíte na brzdy, v případě, broušení syčivý zvuk vychází, by měla dát představu, že změna podložek je díky.

Průměrná Náhradní náklady
Existuje několik věcí, které se mohou pokazit s brzdami, jako opotřebované rotory podložky, nebo třmeny. Nyní záleží na tom, co je špatně, že celkové náklady kolísá. V ideálním případě, bude jediný brzdové obložení stál něco mezi $ 20 až 50 dolarů. Ale je to velmi vhodné nahradit je pro páru kol. Například, pokud potřebujete vyměnit podložky na pravé přední kolo, měli byste také nahradit ty, na levém předním kole. To se provádí za účelem zachování jednotnosti, jako je více žádoucí v případě, že na obou stranách podložky opotřebení rovnoměrně. Rotory je třeba vyměnit také, zvláště pokud byly destičky byly nahrazeny častěji, neboť nové brzdové destičky mít mýtné na rotoru disku. Rotor disky stát kdekoli od $ 35 až $ 75 za kolo, v závislosti na druhu a kvalitě rotoru. Kompletní výměna zahrnuje odstranění kol a vyšetření polštářky, rotory, třmeny a ložiska, a silniční testy, aby zkontroloval správnou výměnu. Proces bude rovněž zahrnovat čištění částí, nahradí rotory, a přebalování ložiska. Takže celkové náklady se budou lišit mezi $ 90 až $ 250 za nápravu v závislosti na značce a modelu vozu.

To se může zdát, že je cenově dostupné, ale pokud jste náhodou navštívit servisní středisko, které je vhodnější, aby se vaše brzdové obložení nechte vyměnit, může mít vyplatit mnohem více. Oprava cena za celém brzdovém práci – rotory, posuvná měřítka, bubny, podložky, válce, může stát o $ 750 nebo více. Tato částka se může lišit v závislosti na stavu podložky, rotory, a brzdové hadičky. V servisu, náklady na práci přidat až, aby náklady stoupají dále. Pokud chcete nahradit všechny čtyři brzdové obložení, je vhodné, aby si to udělat na čerpací stanici, polštářky jsou vyráběny nejsou zřetelně na zadní nebo přední použití. Také můžete uložit mnohem více na práce zdarma, která bude stejná, pokud nahradit polštářky dvou kolech, nebo všechny čtyři kola. Nicméně, změnou přední destičky je nutné častěji ve srovnání s zadní ones, jak přední brzdy vydrží mnohem větší důraz.

Chcete-li získat optimální životnost a výkon z vašeho brzdového systému, dávat pozor na obvyklé označení, opotřebení. Normálně, tam jsou záznamy o palubní desky ve většině aut, která se rozsvítí, když brzdové destičky je třeba vyměnit. Pokud ne, pak víte, známky, které naznačují, že brzdový systém musí být posouzeny.

Auto Dent Removal
Jak nabíjet autobaterii
Problémy Car Alternátor
Bubnová brzda Výměna
Tlumič výfuku Repair Tape
Čištění hliníkových kol
Typy Muscle Cars
Samolepky na auta
Nejlepší RWD auta
Jak testovat a sepnutí relé
Plastic Gas Tank Repair

Leave a Reply