Brzdové obuvi Výměna

Myslím, že jsem to nemusím vysvětlovat do hloubky, co je brzdová čelist přesně, jak jste si možná již víte o tom. Ale dovolte mi, abych vás informovat na něj ještě jednou, s odkazem na totéž. Brzdové čelisti jsou zřejmě jedním z nejvíce nedílnou součástí každého brzdového systému v automobilu. Pokud jsou zabrzdění, kterou řidič s cílem uvést vůz zastavit, je to součást tzv. “brzdovou čelist”, která se nazývá do akce jako první. V autě, bylo zjištěno, uvnitř bubnovými brzdami (kotoučové brzdy) s třmeny uvnitř. Přijdou chvíle, v budoucnu, kdy budete potřebovat nahradit tuto součást, v případě, že jste našli brzdy trochu slabá nebo je vaše vozidlo nezastaví okamžitě.

Obecně platí, že většina aut má kotoučové brzdy na předních kolech a bubnové brzdy na zadních kolech. Tak, auto uživatel musí zajistit, aby všechny součásti brzdového systému, jako je brzdových destiček, brzdové čelisti, bubny, disky, fungovat efektivně pro bezpečnost vás a vaše vozidlo.

Proč je nutné vyměnit brzdové čelisti?
V autě, to je třecí obložení na brzdový boty nebo podložku, která nosí se velmi často a potřebuje vyměnit. Navíc, kdykoli nahradit tuto komponentu, ujistěte se, že nahradit brzdy v párech (tj., brzdové čelisti a obložení možnost výměny přední i zadní kola).

Co je reprodukční pořizovací cena?
No, ať už je to nahradí náklady zadní nebo předních brzd boty, pokud jste profík a docela šikovný v tom všechny opravy automobilů sami, budete prostě muset utrácet peníze na nákup jednotlivých komponent. Základní brzdové obložení je reprodukční pořizovací cena $ 15 za kolo. Ujistěte se, že si koupíte tyto vycpávky v páru, tj. spolu s třmeny. Přitom by umožnila brzdové destičky opotřebovávají rovnoměrně, čímž se šetří nerovnoměrné opotřebení pneumatik příliš. V ideálním případě by náklady být někde v mezi $ 15 – $ 30 s třmenech.

Způsob Nahrazení brzdová čelist

Požadovaných materiálů

No, v této kategorii potřebných nástrojů, díly jsou snadno dostupné v každém místním obchodě auto díly. Navíc, pomocí nástrojů není velký problém, protože jsou snadno pochopitelné a dostat vybaveny. Za prvé, budete potřebovat C-sponu, která nese dolů na sestavení čelisti a tlačí pružinu dovnitř (Poznámka: vynulování brzdy se provádí po nové brzdové destičky náhradní úlohy se provádí). Také budete potřebovat klíč, kabelovou botku klíče uvolnit třmenu šrouby. Jiné obyčejné materiály, jako nástroj brzda Pružinová, brzdové čelisti Removal Tool, gumová palička, asistent pro čerpání brzdového pedálu 1 půllitr brzdové kapaliny, by atd. třeba v náhradním práci. Také jsou běžné materiály, jako je respirátor, ruční rukavice, etc zřejmě potřeba jedním dechem. Dalším aspektem, který je třeba zvážit, je montáž vozu. Někdy některá vozidla mohou vyžadovat specifické nástroje nahradit brzdy, poraďte se se svým místním mechanik pro další pomoc.

Postup

Rozjezd s první lekci v učení, jak nahradit brzdové destičky, nosit ochranné brýle a rukavice pro ochranu.
Pomocí zvedáku a stojanem jack, zvedněte vozidlo pohodlné výšce.
Pak vyjměte kryt hlavy mimo pneumatiky a odšroubujte matic pomocí oka klíč od pneumatiky. Odstraňte pneumatiku způsobem. Nyní odstraňte brzdový buben taky.
Pokud brzdový buben není snadné ho odstranit, použijte gumovou paličku na stávku bubnové několikrát. To uvolní rez a pomoci buben klouzat ven snadno.
Nyní odstraňte brzdové čelisti a pomocí brzda Pružinová nástroj také odstranit pružiny. Chytit konce pružiny, která je připojena k brzdové čelisti a vytáhnout směrem ven, až boty je oddělen zcela. Postup se opakuje na opačné brzdové čelisti, stejně.
Nyní držte zadní konec držáku čepu a udržet nástroj pro odstranění na klip pružiny. Zapněte nástroj proti směru hodinových ručiček vyjměte čep a klip. Opakujte postup pro opačné straně.
Připojte zbrusu nový kousek, a umístit botu proti bubnu, pojistný kolík a přes zadní brzdové čelisti. Opakujte celý postup nahradit autodíly stejným způsobem, jak jste se odšroubovat je.
Nyní, odebírat brzdy startování vozidla pomocí asistenta čerpadla brzdový pedál 3-4 krát a sešlápnutím brzdového pedálu k podlaze.
Pro uvolnění odvzdušňovací šroub pomocí klíče tak, aby brzdová kapalina protéká volně. Utáhněte šrouby zpět a opakujte celý proces 3-4 krát, dokud neucítíte brzdový pedál pevně při brzdění.
Poslední krokem v tomto procesu je nahrazení pneumatiky a buben stejným způsobem jako při demontáži.

Je samozřejmé, říká, že brzdy jsou jedním z nejdůležitějších komponentů automobilu, který by se neměly přehlížet nebo ohrožena, pokud jde o jejich změny.

DIY Autoservisy
Levné RWD auta
Nejbezpečnější Sedany 2012
Zvuk
Autosedačky
Výměna Auto termostat
Jak změnit snímač otáček
Muffler Tipy Instalace
Problémy spínač zapalování
Světlomet Lens Restoration
Udržování váš vůz v Tip-Top tvar pro zimní

Leave a Reply