Brzdové vedení Opravy

Pomocí brzdy zastavení vozidla, kdykoli a kdekoli budete chtít taky. Přijde doba, i když, pokud brzdy přestanou fungovat, nebo budete muset stisknout pedál opravdu tvrdě na brzdy, aby žádný účinek. Nedostatek brzdové kapaliny ve vozidle, nebo problém s brzdovém potrubí způsobit poruchu. V případě posledně, musíte brzdový řádku opravu k vyřešení problému.

Brzdové potrubí v autech jsou zodpovědné za cestování brzdových kapalin z hlavního válce na kola. Praskání z brzdových vedení, koroze nebo koroze z brzdových vedení jsou některé společné problémy v brzdovém potrubí. Konstantní opotřebení, nebo třením brzd s kovovými předměty může způsobit rezavění brzdovém potrubí. Můžete si vybrat vyměnit celou brzdové vedení, nebo jen jeho část. Nicméně, to je vždy lepší vyměnit celou brzdové vedení, takže nemusíte čelit stejnému problému znovu a znovu.

Potřebné nářadí:

Budete potřebovat následující nástroje pro opravy vašeho brzdové vedení:
Nové brzdové vedení
Brzdová kapalina
Komprese kit
Řezák
Set běžných klíčů a liniových klíčů
Penetrační
Opěrné stojany
Svinovací metr

Jak opravit brzdovém potrubí?

Jakmile jste shromáždili všechny nástroje, je na čase začít řízení.

Zkontrolujte rozsah rzi na brzdovém potrubí. Pokud je celá v brzdovém potrubí je zrezivělý, budete muset vyměnit. V takovém případě, namočit kování chcete odstranit v penetrační.
Odšroubujte držáky, které se drží brzdové vedení na rám pomocí ráčny.
Pokud měníte pouze část brzdovém potrubí, pak vystřihnout část s Řezák a vyjměte brzdové vedení s pomocí linky klíčů.
Jakmile odstraníte zrezivělý brzdové vedení, budete muset použít, zkontrolovat velikost vašeho nového brzdovém potrubí. Položte oba brzdové potrubí vedle sebe. Nyní, aby délka nového brzdovém potrubí se rovná staré brzdovém potrubí a provést podobné ohyby na novou, pomocí ohýbačka.
Po provedení nové brzdové řádek jako ta stará, pokud jde o jeho velikosti a ohýbá, budete muset opravit novou brzdové vedení v autě. Utáhněte šroubení pomocí řádku klíčů.
Použití v Řezák, vystříhat veškeré další brzdová potrubí. Komprese Sada se skládá ze dvou dutinek, dvou koncovek s dírou uprostřed, a středová trubka. Na jednom konci brzdovém potrubí, opravit koncovku a na druhém konci opravit kování. Nyní držte Tato brzda linii v jedné ruce se středovou trubkou v druhé. Vezměte brzdové vedení a stiskněte ji tvrdě do středu trubice, uzamčením s koncovky. Pomocí klíče utáhněte koncovku.
Vezměte novou brzdové vedení a zasuňte ho do starého linky, kreslení starou linku na hlaveň velmi těsné. Opakujte totéž na druhou stranu.
Nyní, když se práce na brzdovém linek byla provedena, je třeba, aby krvácet brzdy, k odstranění vzduchu z brzdovém potrubí. K tomu, aby brzdová kapalina je zcela naplněna v nádrži hlavního válce. Povolte brzdy odvzdušňovací šroub na každém jednom z kol. Zeptejte se někoho sedět v autě, kdo ji, a držte brzdový pedál úplně dolů. Držte ho dokud všechen vzduch je pryč a brzdová kapalina začne vycházet z brzdovém potrubí. Udělejte to pro všechny čtyři kola, a jakmile k tomu dojde, znovu se hlavní válec s brzdovou kapalinou.

Pro vaši pomoc, brzdové soupravy linky opravy jsou k dispozici také na trhu. These soupravy se skládají z vše, co potřebujete pro opravy, včetně brzdových destiček, obložení brzd a brzdových rotorů. Koupit správné značkové opravy výstroje, jako byste nechtěli používat náhradníka-standardizovaných dílů pro Váš vůz.

Oprava Náklady vyjde ven, aby se kdekoli US $ 70 na 100 US $ v závislosti na autě. Tyto díly nejsou tak drahé a je to 2 až 3 hodiny práce v nejvíce. Doporučuje se, aby, pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti s opravou auta, nebo nejsou dobře obeznámeni s vozu mechanismem, vezměte auto mechanik.

Jak odpojit autobaterii
Jak otevřít Stuck kapoty vozu
Mistr válec Opravy
Líbí se Autosedačky vyprší
Top 10 Nejspolehlivější auta
Systémy Car Audio
Příznaky Bad snímače polohy škrticí klapky
Alloy Vs. Ocelová kola
Car Audio Instalační příručka
Řešení problémů měřič ujeté vzdálenosti
Nejspolehlivější auta

Leave a Reply