Brzdový třmen Opravy

Jednou z nejdůležitějších částí vozu je jeho brzdný systém. Pro bezpečnou jízdu, musíte zajistit, aby vaše brzdový systém je v řádném provozním stavu. Moderní vozy používají hydraulické car brzdových systémů. Udržování brzdový systém zahrnuje mnoho pracích, včetně flush brzdové kapaliny, odvzdušnění brzd, a často zahrnuje třmen opravu.

Brzdový třmen Funkce
Brzdový třmen je důležitou součástí hydraulických kotoučových brzd používaných v moderních automobilech. Autokola jsou připojeny k rotoru, jež jsou kovové disky, které se otáčejí spolu s koly. Brzdové třmeny jsou připojeny přes rotoru a působí jako svorky. Jejich úkolem je umožnit brzdění vytvořením tření s kola rotoru. Uvnitř brzdové třmeny, brzdové destičky jsou vybaveny které jsou přitlačí rotoru, když šlápl na brzdu. Hlavní funkcí brzdového třmenu je držet brzdové destičky a hydraulické písty brzdy na místě.

Opravy Postup
Brzdový třmen oprava je poměrně jednoduchá úloha a můžete vytáhnout ho vypnout, pokud budete postupovat podle pokynů správně a starat se o bezpečnostní opatření. Pro pokyny specifické pro váš model automobilu, domnívám se, že si koupíte na příslušnou Hayne příručce pro Váš vůz. Nástroje, které budete potřebovat pro práci, jsou následující:
Nástrčných klíčů
Dvě zbrusu nové brzdové třmeny
Brzdová kapalina pro krvácení brzdy
WD-40 ve spreji pro mazání a prevenci koroze
Jack Stojany a zvedák

Nejprve zvedněte straně kola automobilu, na kterém hodláte pracovat a místo stojanů pod. Použitím vhodných klíče povolte matic z pneumatiky, jejichž brzdové třmeny chcete opravit. V případě, že matice kol zpřísnily příliš mnoho, můžete použít WD-40 mazivo, aby se uvolnily se. Pomocí momentového klíče, odstraňte matic a pak si pneumatiku z auta.

Jakmile odstraníte pneumatiku, budou brzdové třmeny musí být snadno viditelné. Opravy lze provádět pomocí posuvného měřítka přestavět sestavy, ale já bych doporučit, abyste si je vyměnit, pokud jsou opotřebované. Jako by se jim nepodaří úplně, celý brzdový systém trpí těžkou škodu. Neexistuje žádný důvod riskovat, pokud jde o vaše auto brzdového systému. Tak to je nejlepší nahradit opotřebované brzdové třmeny.

Šrouby, které se vážou k třmeny brzdového systému jsou obvykle skryty plastovými kryty. Odstraňte kryty z horní a dolní šrouby a pomocí správné velikosti klíče, pokračujte odstraňte šrouby, které spojují třmen k rotoru.

Tam je ještě jeden šroub, který je třeba odstranit, aby zcela oddělit brzdový třmen z brzdového systému. To je dutý šroub, který se váže na brzdovou čelist na brzdovém potrubí. Poté, co jste se nachází na banjo podložku underneath banjo šroub, vyjměte šroub a nahradit podložku s novým, který je dodáván s zbrusu nové brzdového třmenu. Opotřebený brzdového třmenu pak lze snadno odstranit z rotoru a můžete jej nahradit novým brzdového třmenu. Poté upevněte dutý šroub spolu s novým podložkou zadní iontů místě. Po stopách your postup demontáže, dal horní a dolní matice zpět na místo a ujistěte se, že jsou pevně zapadají. Nasaďte plastové kryty zpět na šroubech. S tím udělat, je odvedli opravy zaměstnání. Nicméně, budete muset odebírat auto brzdí na uvolnění případný zachycený vzduch, zajistit. Jakmile je krvácení postup je hotovo, můžete nahradit automobilové pneumatiky zpět na místo a utáhněte matic.

Můžete ušetřit na náklady na opravu pokud budete provádět postup na vlastní pěst. Periodická prohlídka vnitřek brzdového systému, který zahrnuje brzdové obložení a hydraulický brzdový systém se doporučuje. Práce opravy osobních automobilů lze snadno provést, pokud jste ochotni studovat od auta problémy důkladně a platí to, co jste se naučili!

Parkovací brzda Opravy
Odstranění výplně dveří
Nejbezpečnějších vozů
Auto brzdí
Jak ABS brzdy práce
Vynález kola
Jak vyčistit litá kola
Příznaky Bad regulátoru tlaku paliva
Průvodce Nahradit a Car Alternátor
Jak zvýšit motoru auta je Horsepower
Jak čistit svorkám akumulátoru

Leave a Reply