Brzdy Rotory Náhradní Cena

Non-funkční brzda je stejně dobrý jako v letadle s krachující motorem nebo zlomenými křídly, takže bez ohledu na důvod, nebo s tím spojené náklady, nemůžete použít vaše auto, aniž by jejich upevnění.

Jak brzdy provést kola vozidla zastavil v sekundách? Brzdové kotouče hrát významnou roli zde. Když brzdit, rotory, známé také jako brzdové kotouče, upevnění na brzdové destičky a způsobit kola přestanou točit, což činí auta doraz. Rotory jsou zarovnány na stejné ose jako to kol. Po stisknutí brzdového pedálu, je hydraulický mechanismus aktivován, kdy rotory došlápnout na brzdových destiček, která zastaví rotační pohyb kol. Takže brzdění rychlosti velmi záleží na fungování rotorů ve vozidle. Síla těchto rotorů závisí na jejich konstrukci a složení. Jsou vyrobeny z odlitků železa a mají vysokou pevnost v tahu. Postupem času, kvůli opotřebení, může se rotory potřebujete opravu nebo dokonce výměnu.

Čas vyměnit rotorů!
Nošení stanoví rotorů a přítomnost tvrdých skvrn na nich jsou ukazatele bezprostřední nahrazení. Resurfacing rotory mohou také způsobit zadrhávání na ně. Takže potvrdit příčinu z oprav automobilů profesionální, než se rozhodnete o výměně rotorů. Pokud uslyšíte zvuk pištění nebo uslyšíte hlasitý šum na použití brzdy, mohlo by to být, když se dostanete rotory vyměnit. Excessive brzdění a jízdě z kopce teplo v rotory. Větší rotory, větší teplo, které může mít. Rotory mohou dosáhnout bodu, kdy není schopna zvyšující se teplotu a brzdy selžou. Takže, je to důležité zajistit, aby se rotory vašeho vozidla jsou správné specifikací. Pokud tomu tak není, si je vyměnit.

Zajímavosti Zkontrolovat
První a nejdůležitější věc ke kontrole je tloušťka rotorů. Když rotory jsou příliš tenké, mají tendenci k přehřátí během procesu brzdění. To může způsobit, že podložky k přehřátí, dále vede k zabarvení a deformace rotorů. Navíc přehřátí může dělat brzdové kapaliny varu, a tím brání brzdový systém vozidla. Pokud rotory jsou příliš tenká (méně než rotoru minimální tloušťky), to je nejlepší, aby si je vyměnit. Pokud rotory jsou v rámci specifikací, může zabrousit je pomoci, což vám ušetří nákladů rotoru náhradu. Další, zkontrolujte, zda zjizvení rotorů. Pokud jsou zdeformované nebo poškrábané, je to dobrý nápad, aby si je vyměnit.

Vynaložených nákladů
Pokud jde o náklady na výměnu se týká, bude jeden rotoru brzdy stát kdekoli mezi $ 35 až $ 75, v závislosti na druhu a materiálu. Nicméně, to je vždy doporučeno, aby je nahradili v párech. Například, pokud potřebujete vyměnit rotor pro levého předního kola, musíte také nahradit, že přední pravou stejně. Ve skutečnosti, mnoho obchodů auto část prodat v párech jen, který může stát kolem $ 100 až $ 150 za pár, spolu s některými doplňky. Pokud si to udělat na čerpací stanici, pro každý brzdový kotouč, mohou být náklady jít 150 dolarů nahoru, podle toho, zda se brzdové destičky a vložky také třeba změnit. Většina z rotorů má náhradní pomoci kit a Uživatelská příručka spolu s nimi, aby bylo možné tato práce provádět většinu lidí. Ale, jak brzda je velmi důležitou součástí vozu, je vhodné, aby odbornou pomoc.

Brzdy, jak víte, jsou důležitou součástí vašeho vozidla, a brzdové kotouče, “zásadní orgán” z brzdového systému. Takže udržovat je dobře a nahradit je bez výjimky, kdy potřebujete být.

Jak odpojit autobaterii
Příznaky Bad regulátoru tlaku paliva
Elektrické auto anténa
Nejlepší RWD auta
Odstraňování Car Elektrické Problémy
Americká auta Vs zahraniční vozy
Pokyny k instalaci otáčkoměru
DIY Autoservisy
Jak změnit snímač otáček
Car přehřátí
Mistr válec Opravy

Leave a Reply