Bubnová brzda Výměna

Výměna válcové brzdy je nutné ve vozidlech se čas od času, jak se opotřebovávají průběhu nepřetržitém používání, a pokud nejsou nahrazeny to může být velmi nebezpečné pro individuální řízením, které vozidla. Mnoho vozidel má dnes kotoučové brzdy na jejich přední sadu kol, ale dosud volí konvenční bubnové brzdy pro zadní kola ve vozidle. Důvodem je to, že bubnové brzdy jsou poměrně levnější, jednodušší instalaci, a to je také jednodušší synchronizaci parkovací brzdy s od bubnové brzdy spíše než kotoučovou brzdou.

Provádění drum Opravy brzd je naprosto nezbytné pro zajištění bezpečnosti vozidla. Pokud jsou dobře obeznámeni s fungováním automobilů a různých automobilových součástek (zejména brzdných mechanismů), pak můžete provádět VÝMĚNA sami. Ale pokud máte ponětí o takových věcech, pak je třeba navštívit automatickou opravnu. Tím a prováděním včasné opravy se můžete vyhnout možnost velkých autonehodách se týkají vašeho vozidla.

Jak vyměnit bubnovými brzdami
Zde je seznam položek, které budete potřebovat potenciálně Při výměně bubnu brzdy.

Jindra
Jack stojí
Klíče
Brzdové Držák nářadí
Kleště Brzdové pružiny
Hammer
Sekáč
Kleště
Šroubovák
Bílá lithium grease
Nové brzdové boty

Rozsáhlé povaze tohoto seznamu vyplývá, že to může být dlouhý a komplikovaný proces, takže postupujte podle následujících pokynů na vlastní nebezpečí, pokud máte pocit, že máte správné množství znalostí a zkušeností potřebných.

Ujistěte se, že vaše vozidlo je stoupaly s pořádnými stojany jack, a že povrch je rovný. Do jedno kolo čas, takže můžete použít druhou stranu pro svůj vlastní odkaz. Než začnete tento proces je třeba odstranit asi polovina brzdovou kapalinu z hlavního válce a řádně ji zlikvidujte. Teď už Jack si vozidlo se pomocí stojanů, a odstraňte kolo straně, jejíž bubnové brzdy, které chcete nahradit.

Nyní je potřeba odstranit starý brzdový buben vyhledáním kolo klip a odstřižením. Toto kolo klip bude umístěn na kola výlisky vozidla. To je jednoduchý proces pro zadní kola řídit auta, ale pro přední kola automobilu pohonu budete muset odstranit víko ložiska a ložisek kol první. Teprve pak budete moci odstranit brzdový buben. Pokud máte pocit, odpor při vytahování brzdový buben v obou případech, a pak můžete buď použít nějaký mazivo, nebo zapněte brzdové seřizovací šroub.

Vždy mějte návod nějakého druhu s sebou k okamžitému rozhodnutí dílů a postavení, a je-li to možné, fotit s každým krokem, takže budete vědět, co se kde. Teď, když je parkovací brzda kabel připojený k brzdového bubnu a pak budete muset odstranit, že dlouho předtím, než budete moci pokračovat. Nyní je potřeba odstranit prameny, které upevňují brzdové čelisti na kola válce, a pak jít dopředu a vyjměte brzdové čelisti stejně. Nyní můžete opravit, nebo odstranit brzdové bubny, pokud si to přejí. Dalším krokem v procesu je re-instalaci brzdového bubnu.

Přeinstalovat brzdové bubny
Za prvé, je nutné vyměnit brzdové čelisti v přesně způsobem, který jste odebrali jim, a také připojit vlastní nastavení šroubu. To je, kde obrázky, které trvalo dříve nebo příručka bude hodit pro vás. Reinsert brzdový buben na svém původním místě, a ujistěte se, že se točí volně proti brzdového obložení. Nyní provede postup pro druhou stranu a potom znovu na kola. Nyní se vozidlo na testovací jízdy a zkontrolovat, zda jsou brzdy fungují správně.

Vezměte prosím na vědomí, že pokyny jsou zde uvedeny pouze všeobecné pokyny, a pokud chcete správné podrobný soubor pokynů, musíte buď navštívit mechanika nebo autoopravna. Reprodukční pořizovací cena, která se vám bude účtovat bude jen malá cena. Pokus proces na vlastní pěst jen tehdy, víte něco o různých automobilových dílů. Brzdy jsou důležitou součástí vozidla a můžete si dovolit experimentovat s nimi.

Car Interior
Jak změnit regulátor tlaku paliva
Nejlepší Sedan 2012
Car Top nosič zavazadel
Nejlepší Concept Cars
Nejrychlejší Street Legal auto na světě
Hodnocení Automobilové Bezpečnostní
Výfukové Leak
Vynález kola
Brzdový třmen Výměna
Nejspolehlivější auta někdy se budoval

Leave a Reply