Bubnová Úprava

Jedním z nejdůležitějších automobilových dílů jsou brzdy, bez kterých auto je čistě katastrofa čeká se stane. Je důležité mít plně funkční auto brzdí nemůže být nikdy přeceňovat. Vůz brzdový systém potřebuje svůj podíl údržbářských prací, pokud chcete zajistit bezpečné jízdy. Cílem tohoto článku je poskytnout vám přehled o bubnu řízení brake nastavení v autech. Musíte pochopit, že postup zde jsou pouze obrys a nejde do konkrétních detailů. To je proto, že, každé auto má trochu jiný vnitřní mechanismus.

O bubnové brzdy

Existují dvě hlavní typy brzd používané v moderních automobilových systémů. Jedním z nich je kotoučová brzda typ, instalovaný v přední sestavy kola a bubnových brzd instalované v zadní kola. Buben v těchto brzd otáčí s volantem a brzdění je dosaženo použitím třecího styku mezi brzdové čelisti a vnitřkem bubnu. Jen asi čtvrtina z brzdné síly potřebné k zastavení vozu, pochází ze zadních brzd, zatímco zbytek je prosazen přední.

Bubnová brzda Postup při nastavování

Problémy naložení je třeba okamžitě řešit. Za prvé, sehnat příručce autoservisu a odkazují na opravu brzdového bubnu a údržbě sekce. Nástroje, které budete potřebovat, jsou ráčny a zásuvky set s rozšířeními, šroubováky, kladivo, okem WRENCH, maziva, stojanů a co je nejdůležitější, seřízení brzdy lžíce.

Pro tyto pokyny smysl, mějte zadní brzdy vnitřní mechanismus diagram před vámi. Chcete-li začít s, musíte zvednout zadní část vozu pomocí Car Jack a pak jej podporuje pomocí stojanů. Pak je třeba odstranit kola odstraněním matic, takže můžete získat přístup k mechanismu brzdy. Dodržujte brzdný mechanismus, s brzdou na místě. Za účelem přizpůsobení brzdy, budete muset odstranit zátku, která blokuje bubnu okénka. Na odstranění, můžete získat přístup k nastavovacím úchytky klip uvnitř.

Tento klip je vlastně páka spojená s vnitřní star kola. K utažení brzdy (do polohy brzdové čelisti správně), musíte sešlápnout klip (od hvězdy kola pomocí šroubováku) a pohybujte s hvězdičkou kolo ve správném směru s nastavení lžičkou. Určit, který je ten správný směr pro star kolo se pohybovat, tak, že zpřísnění držení brzdových čelistí na bubnu je možné.

Mějte dělat úpravy s hvězdou kola a nastavovací sponou. Můžete otáčet buben, jednou za čas, aby vědět, jestli brzdové čelisti kontakt s bubnem je správné a existuje dostatečná tření. Možná budete muset točit bicí několikrát zkontrolovat, zda jste provedli správné nastavení. Možná budete muset vytáhnout parkovací brzdy kabel, aby brzdové čelisti jsou centrálně zarovnány. Viz návod k obsluze autoservis pro více informací.

Je nutné upravit brzdové čelisti na obou stranách v podobným způsobem. Jakmile si myslíte, že bubnové brzdy byly upraveny dobře a boty byly vycentrována, zatáhněte parkovací brzdu a sešlápněte brzdový pedál. Ujistěte se, že obě brzdy fungují správně a boty jsou vycentrována. Jakmile si myslíte, že úprava byla provedena uspokojivě, můžete si dát zástrčku zpět a pak pokračovat, aby se kola znovu.

Pro konkrétní pokyny, viz příslušný kopii Hayne příručky. Pokud zjistíte, že je příliš složité, je nejlepší předat celou práci na autě opravy profesionální. Ujistěte se, že jste zahrnuli drum seřízení ruční brzdy ve svém pravidelném režimu auto údržby. S řádně fungujícími brzdami, si můžete vychutnat bezpečnou jízdu po městě.

Odpor motoru ventilátoru
Auto Problémy
Průvodce pro Car Care
Auta, která Seat 7
Jak k nahrazení kola ABS snímač otáček
Nejbezpečnější Sedany 2012
Světlomet Lens Restoration
Jak zkontrolovat alternátoru
Okna auta Náhradní Cena
Příznaky Bad Starter
Tipy pro nákup auta zesilovač zvuku

Leave a Reply