Bugatti Vs. McLaren

Mnoho diskuse byly provedeny o rychlých autech, všechny vozy s náhonem, sportovní auta, muscle cars, a vysoce výkonných vozů. Když si myslíme, že rychlá auta které kdy byly vyrobeny v automobilovém průmyslu, několik značek, které přicházejí do naší mysli, jsou Ferrari, Lamborghini, McLaren, Maserati, Bugatti a Porsche. Bugatti a McLaren jsou dva z nejlepších společností, které jsou do výroby nejrychlejších ulice vozů na trhu. Také mějte na paměti, že srovnání Bugatti a McLaren není snadné přijít s, protože oba mají své vlastní jedinečné charakteristiky, které překonávají navzájem.

Společnost

Bugatti Automobiles SAS
Bugatti Automobiles SAS je francouzská obří, která začala v roce 2000. Nicméně, tato společnost byla výsledkem reinkarnace “Bugatti”, který byl automobilový výrobce založil Ettore Bugatti v roce 1909. Kvůli finančním problémům, Romano Artioli získala značku v roce 1987 a jmenoval jej jako “Bugatti Automobili SpA”. Protože tato společnost nemohla dělat dobře, to bylo získané jeho současným majitelem, “Volkswagen Group”. Společnost je všeobecně známo, přijít s nejrychlejší ulici právní auto na světě, jako již nyní, což je Bugatti Veyron Super Sport.

McLaren Automotive
McLaren Automotive je rozdělení britského “McLaren Group”, a byla zahájena v roce 1989. To bylo původně dostal do podnikání Ron Dennis z “Formula One” závodění na výrobu vysoce výkonných silničních vozů. Začátek McLaren je spojen především s řidičem F1 Bruce McLaren, který zemřel v roce 1970 při testování vozu. McLaren Automotive je známý pro výrobu vysoce-výkon silniční auto v roce 1992, což je McLaren F1. Všimněte si, že výroba F1 byla zastavena v roce 1998.

Technical Specifications

Bugatti Veyron
Bugatti Veyron je dodáván ve dvou variantách, z nichž jeden se 987 koní, zatímco poslední “Sport Super” s 1184 koní. Na rozdíl od nákladů a energie, zbytek specifikací jsou stejné v obou modelech. Zde se budeme srovnávat první variantu, a nikoli “Super Sport”. Veyron je osazena velkým 8,0 l DOHC W16 quad-přeplňovaným motorem, který generuje 987 koní. To má také celý pohon kola jako standard. Nenechte ujít jeho nejvyšší rychlost, která je zaznamenána jako 253.81 mph na průměru. Podle údajů, se tvrdí, že to může dosáhnout 0-62mph v jen 2,5 sekundy, což je překvapivě rychlý.

McLaren F1
Nejprve produkoval v roce 1992, McLaren F1 byl impozantní stroj své doby. To je stále považována za jednu z nejlepších supercars vyrobených vůbec. To má konstrukci, která může být zjištěna u většiny supercars vyrobené dnes. To je pohon zadních kol vozidlo, které je namontována s 6,1 l S70 / 2 V12 motoru od BMW, které dává ven moc 627 koní. Má 6-stupňovou manuální převodovkou přenosu. To je také jeden z nejrychlejších vozů na světě, s nejvyšší rychlostí 243 mph. Pokud jde o zrychlení 0-60 mph, že dosáhne značku v 3,2 sec.

???

Tam byl jeden-míle drag závod konat v Abu Dhabi se dozvědět více o výkonu obou originální Veyron a F1. Zpočátku, zrychlení F1 byl mnohem lepší než jeho soupeř, a byl před Veyron. Nicméně, oba vozy dosáhl rychlostní limit kolem 200 kph, Veyron předjel F1 snadno a hnal svou cestu k cílové čáře. Během startu závodu, jezdec 987 koní Veyron tvrdil, že se nepoužívá “launch control”.

Cena

Obě tato vozidla jsou zahrnuty v top 10 nejdražších aut na světě. F1 je v současnosti z produkce ačkoli. Bugatti Veyron cena je údajně kolem 1.700.000 dolarů pro původní verzi, zatímco základní cena pro “sport” Super přijde asi na 2.700.000 dolarů. McLaren F1 cena byla kolem 970.000 dolarů, když to bylo ve výrobě. V současné době však vzhledem k exkluzivitě tohoto superauta, se může prodávat na dvojnásobek původní ceny. V říjnu 2008, byla F1 vydražen za cenu 4100000 dolarů. Musíte vědět, že McLaren Automotive má stále rezervy pro F1 je servis a údržbu.

To byl obecný srovnání Bugatti vs McLaren, vzhledem k technické parametry, výkon a cena. S žádnými novými F1S dostupných na trhu, budoucí McLaren kupující čekají na McLaren MP4-12C, který bude v brzké době zahájena.

Autobaterie Recyklace
Car se problémům
Mp3 přehrávače
Car Zvuky a co znamenají
2011 New Volkswagen Beetle
Plyn Tank Repair
Torzní tyč
Autobaterie Tester
Auto detailování
Otázky Auto Opravy
Střešní okno Instalace

Leave a Reply