Car Audio a Video Nákup Tipy

Car Audio System

Chystáte se na tuto dlouhou disku a poslech vaší oblíbené hudby, celá myšlenka se zdá tak perfektní, ale pokud vaše auto audio systém nefunguje nebo ničí hudbu, ne proto, že jste se rozhodli pro levnější varianta, ale protože jste nemohli učinit správné rozhodnutí, zatímco koupi zvukový systém pro auto. Tak tady projít některé věci, které bychom měli být opatrní při nákupu, ale před tím, musíme přesně vědět, co chceme z našeho audio systému. To se liší od jedné osoby na druhou – někteří prostě chtějí upgradovat, co již byly poskytnuty od výrobců, někteří chtějí reproduktoru foukání hlasitosti a někteří chtějí svazek, který by byl slyšet po celé čtvrti. Takže jakmile se rozhodnete, že další rozhodnutí by bylo nákupu více síly ani počtu zesilovačů. Pokud chcete slušný objem, můžete zcela spolehnout na reproduktory Vašeho vozidla, které potřebují sílu asi 30 wattů a to je moc dobrý pro vaše reproduktory. Neotáčejte zvuk přidáním větší počet reproduktorů. Ti z vás, kteří chtějí obrovský objem, může koupit zesilovače.

Druh a kvalita hráče, druh a kvalita reproduktorů a akustiky vozu jsou věci, které mají být uchovávány v paměti, na rozdíl od moci, která musí poskytnout každému zařízení, i když v případě nedostatečného výkonu zařízení by není schopen reprodukovat očekávané výsledky. Jak již bylo zmíněno, získat větší zvuk, může zesilovače být přidány nebo druhá věc je bas může být zvýšena.Je třeba si uvědomit, že získat jasnější zvuk Výkon by měl být channelised tak, aby všechny frekvence spektra dostanou svůj podíl a využití této moci může generovat nejlepší zvuk, který není nepříjemný.Pokud chcete mít CD přehrávač v autě to jsou možnosti, které máte:
V palubní desce CD přehrávači, který je přítomen spolu s rádiovým tunerem nebo přehrávačem mp3.
Přenosný CD přehrávač je také dobrou volbou, které můžete připojit k in-pomlčka audio přehrávač pomocí kabelu nebo bluetooth nebo adaptérem.
In-dash CD přijímač s kazetovým měničem nainstalován někde jinde ve vozidle.

Pokud aktualizován audio systém nebo singulární zařízení od stejného výrobce jako vozidla, pak instalace by neměl být problém, ale je-li to tak, pak zařízení nebo celého systému musí být přizpůsoben.

Pokud chcete digitální hudbu pro vaše auto, by vhodným stereo být dobrým uspořádání. Více než 275 písní mohou být uloženy s výběrem míchání a opakování, ale pak uskladnění CD představuje problém dostupnosti místa. Nyní, co přesně chcete v autě zcela závisí na vaší chuti.

Car Audio Instalační sada

Instalace audio systém v autě je závislá na typu vozidla, které máte, je to formality a použití správných nástrojů. Montážní sada se skládá z držáků a kroužků pro správný druh vyrovnání. Kabelový svazek je také důležité, že je závislá na audio systému, stejně jako na vozidle. Pak další požadavek by byl anténa.

Při instalaci car audio systému, by měla být přijata taková opatření, protože existuje mnoho ostrých nástrojů, které jsou zpracovány. Použití bezpečnostních brýlí je třeba.
Značky, které se můžete spolehnout na jsou takto

Aiwa CDC-MA01. Cena: 349,95 dolarů
Blaupunkt se San Jose MP41 a MP300.Cena: $ 399 a 339 dolarů, resp.
Kenwood Excelon KDC-X959.Cena: 700 dolarů
Pioneer DEH-P8400MP

Car Video System

Existují značky, které poskytují s autem videa dle Vašich požadavků, ale před zahájením se podívat na jeden, je důležité vědět, co přesně byste měli hledat v něm. Základní požadavky mohou být počet monitorů, přehrávač (DVD nebo VCR) a zdroj zvuku.

Existují dva typy systémů automobilových videa, které jsou následující:
Backseat systémy
V přístrojové auta video systému

In-dash auto video systém má mnoho výhod, jako to ukazuje vám informace o zdroji car audio, vozidel záběry informační obrazovky z couvací kamery Kromě pomoci s navigačním systémem zobrazením map a tras.Skládá se z Vyklopte LCD a štěpky v přehrávači médií, který se nazývá deck. Je speciálně navržen pro řidiče, a to by nebylo přehrávání videa, pokud je vozidlo zaparkováno a nouzové brzdy jsou aplikovány i když video funguje jako navigačním displeji, když je vozidlo v pohybu. Backseat systémy automobilů videa jsou určeny pro cestující zadních sedad-lech a monitory jsou buď horní, nebo na zadní straně předních sedadel. Když jdete na venkovních monitory, ujistěte se, že světla jsou také zahrnuty v celém prostředí, tímto způsobem byste ušetřit nějaké místo, a to by také bylo vhodné. Vždy si odborníci na to, protože rozvodů a zařízení jsou poměrně komplikované. Můžete také přejít k funkcím, jako je I-pod kompatibilitu a dotykové obrazovky prvky, TV tuner atd.

Před nákupem, víte, co kupujete, a jaké funkce jsou, takže můžete pochopit produkt lepší a rozhodnout, zda chcete ho vůbec. Snažte se dostat nějakou zpětnou vazbu na výrobku z předchozích uživatelů. Je důležité vědět, jaké záruční plánu si kupující poskytuje pro takové drahé položky a jaké údržbu systémy jsou.

Ne vždy je důležité věnovat bombu a koupit to nejlepší dobro na trhu, ale pokud levný výrobek splňuje vaše požadavky, jít na to. Poznej svůj požadavek a rozhodování podle.

Bubnová Úprava
Autobaterie Údržba
Jak opravit kůže autosedačku
Brzdové destičky Výměna
Průvodce pro Car Care
Autobaterie Testování
Automatická převodovka problémy
Palivové Problémy regulátor tlaku
Jak otevřít Frozen dveří automobilu
Udržování váš vůz v Tip-Top tvar pro zimní
Auto Problémy

Leave a Reply