Car Audio Tipy pro řešení problémů

Představte si nový stereo systém instalován v autě, a stereo nefunguje, je to jistě nepříjemné. Problémy car audio jsou běžné v dnešní době, a tam může být celá řada důvodů, pro ně jako volné dráty, některé problémy v audio zesilovače, nebo stereo. Tyto problémy mohou způsobit reproduktory k výrobě šupinatění nebo praskání zvuku. Nicméně, tam jsou některé kroky pro řešení potíží, které mohou být pro diagnostiku a opravu problémů car audio.

První věc, kterou budete muset udělat, je najít zdroj problému. Tam může být mnoho věcí na vině, jako kabely, audio zesilovač, nebo reproduktory. Ujistěte se, že vše je správně připojen mezi reproduktory, stereo, a zesilovač. Odpojte drát, který spojuje stereo a zesilovač, ale neodpojujte kabel, který spojuje zesilovač a reproduktory. Pokud problém přetrvává, může zesilovač je na vině. Ale pokud je problém vyřešen, jednoduše odpojte kabel od rádia. Pokud to je problém stále, pak se pravděpodobně připojovací kabel potřebuje vyměnit.

Stereo systém nebude fungovat, pokud je uvolněný nebo chybějící spojení. Zkontrolujte všechny kabely stereo, zesilovač a reproduktory samostatně, a zajistit, že jsou správně připojeny. Torn, přiskřípnutí, nebo vystavit kabely mohou být také důvodem pro systém mohl být zaniklý.

Pokud není k dispozici dostatek energie dodávat do reproduktorů, nebudou produkovat zvuk. Reproduktory, které jsou nainstalovány na práci automobilky jemné s store-namontovaným audio systému. Pokud různé reproduktory jsou instalovány, mohly by fungovat kvůli problémům s kompatibilitou, nebo může potřebovat více energie k provozu. Zkontrolujte jejich napájení, pomocí wattmetru. Pokud jsou napájena, ale stále nejsou v pořádku, moc za předpokladu, nemusí být dostačující.

Spálenou pojistku také může být důvodem pro stereo Chcete-li být nefunkční. Obraťte se na příručku k vozidlu, a zajistit pokud jsou všechny pojistky v pojistkové skříňce jsou neporušené. Pokud jsou v pořádku, je třeba zkontrolovat, zda auto je stereo systém má své vlastní pojistky, které mohou být možné v případě některých stereo systémy. Najdete-li vadnou pojistku, musíte jej nahradit novým.

Tam také jsou šance na reproduktor vadné. Můžete zkontrolovat foukané reproduktor podle elektroměru. Ujistěte se, že není výkon dodávaný do reproduktoru, nastavte elektroměr pro zobrazení “ohmů”. Umístěte jeden vodiče od voltmetru na každém koncového bodu. Pokud je reproduktor je v pořádku, bude přístroj zobrazovat 1,0 ohm, ale pokud je spálená, bude přístroj číst nekonečné ohmů. Jednoduchý způsob, jak zkontrolovat foukané reproduktor je položíte ruku na něm a cítit, jestli existuje nějaký vibrace a bum coming out při vysoké hlasitosti. Pokud požadované buch je necítil, jsou foukané reproduktory.

Pokud reproduktory nejsou namontovány v správným způsobem, mohou způsobit problémy tím, že produkuje bzučivý zvuk, nebo může dokonce vibrovat. Tyto problémy lze jednoduše vyřešit pomocí šroubů je trochu těsnější. Můžete také umístit kus gumy mezi mluvčího rámu a interiéru vozu.

Pokud se kterýkoli z těchto výše uvedených tipů Nezdá se, že práce, pravděpodobně budete muset vzít za pomoci technika autorádia.

Car Návod Nabíječka baterií
Jak opravit prasklou pneumatikou
Nouzový brzdový svítí – Co dělat?
Autobaterie Recyklace
Autobaterie Údržba
Alloy Vs. Ocelová kola
Běžné Car problémy
Mrtví Příznaky baterie vozu
Nejspolehlivější auta roku 2012
Nejlepší Reproduktory do auta
Tlumič výfuku Repair Tape

Leave a Reply