Car Oprava Tipy

Když trávíte tolik peněz na nákup vozidla, nemusíte ani jako myšlenka ostřelování z více na opravy automobilů. Nicméně, tam je tak mnoho automobilů problémů, které mohou nastat. Můžete řídit vaše auto velmi bezpečně, ale nemůžete ovládat způsob, jakým ostatní jednotky. I když si možná platit velkou pozornost údržbu automobilu, bude menší opravy automobilů třeba čas od času. Možná budete muset opravit škrábance nebo promáčknutí na autě nebo opravit nebo nahradit poškozený car part. Majitelé aut se často nakonec zaplatí spoustu peněz na oprav automobilů. Nicméně, oni mohou ušetřit nějaké peníze, pokud se naučí základní car opravy tipy. I když by bylo moudré nechat složité problémy vyškolené mechaniky, lze jednodušší ty zacházet. Níže jsou některé tipy, které vám pomohou provést Autoservisy na vlastní pěst.

Běžné Car problémy a opravy Tipy

Zajímá vás, jak provést drobné opravy automobilů? Níže jsou uvedeny některé z běžných automobilů problémy, které většina majitelů aut čelí, a také návody na řešení těchto problémů.

Flat pneumatiky
Víte, jak opravit defekt pneumatiky? Copak jsme byli v této situaci a nejčastěji zvedl naše ruce v bezmocném zoufalství? Dovolte mi, abych vám, jak změnit prázdnou pneumatiku. Za prvé, zastav na straně silnice a zaparkovat auto na rovném povrchu. Vytáhněte nouzovou brzdu a vyjměte oka klíč, jack a náhradní pneumatiky z kufru. Umístěte zvedák pod auto nasměrovat je k výtahu uvádí, jak je uvedeno v návodu. Odstraňte kryt náboje a uvolněte matic. Postupně zvednout auto do bytu je pryč země. Nyní odstraňte matic a vytáhněte prázdnou pneumatiku. Přemístěte náhradní pneumatiky sjednotila své otvory s okem šrouby. Nyní spusťte zvedák do kola jsou na zemi. Utáhněte šrouby a umístěte kryt náboje. Teď odjet a nezapomeňte si váš byt rychle opravit.

Vůz není Začátek
Pokud je vaše auto nestartuje, pop-up kapotu. Podívejte se na svorkách baterie. Pokud se nějaké známky koroze pak oni mohli jíst do vašich kabelů. Ujistěte se, že jste pravidelně vyčistit akumulátoru těchto koroze. Pokud vše vypadá v pořádku, pak je možné, že vaše baterie dojdou náboje, pokud ano, pak si to platí. V době, motor otáčí, ale nespustí. Nejprve se ujistěte, že máte dostatek plynu v nádrži. Dejte všechny palivové potrubí důkladnou proběhnout. Ujistěte se, že všichni z nich jsou na místě a dobře propojený. Podívejte se na hlavní vedení. Pokud je vše na svém místě, mohlo by to být vážnější, elektrickým nebo mechanickým problémem. Bylo by lepší nechat mechanik diagnostice vozu problém.

Škrábance na auto
Nákup primer a retušovat barvu, která odpovídá vašeho vozu lak. Ujistěte se, že nátěr barva světlejší než váš dotyk nahoru barvy. Umyjte a pak písek oblast. Odstraňte veškeré nečistoty z broušení a sekce off nuly. Nyní naneste na tělo compound nejlépe pomocí plastové nůž. Jakmile směs ztuhne pískem a pak naneste primer. Po zaschnutí penetrace použije na dotek až barvy a nechte dobře proschnout. Postupujte podle těchto pokynů a vaše auto by mělo vypadat jako nový!

Dent na auto
Pokud dent je malý, můžete podle těchto pokynů, jak se zbavit promáčknutí. Můžete použít dřevěný blok na promáčknutý oblasti a jemně vyklepal důlek zevnitř pomocí gumového kladiva. Někdy dent by pop a vyplnit oddíl jako dříve. To pomáhá v případě, že dent je přístupný. Aplikace suchého ledu na středu promáčknutý povrch také pomůže při odstranění malých důlků. V případě, že dent je nepřístupná, budete potřebovat Dent odstranění sadu. Sehnat pístem gumové a přitlačí se důlek vytvořit sací akci. To bude jistě pomůže v tahání důlek ven. Pokud to nefunguje, můžete také vyvrtat díru přes důlek středu, a potom vložte Dent Repair Tool se do něj vytáhnout důlek.

To bylo nějaké informace o společných car problémy spolu se způsoby, jak tyto problémy řešit. Zatímco můžete opravit auto pneumatiky nebo opravit škrábance nebo promáčknutí, by bylo nejlepší vyhledat služby na profesionální, pokud nejste schopni identifikovat problém.

Top 10 Nejspolehlivější auta
Brzdy Rotory Náhradní Cena
Jak opravit únik
Dekorativní Mats podlahy auta
Autorádia Installation
Výměna Auto termostat
Jak vyměnit alternátoru
Co je Otáčkoměr
Přední geometrie kol
Jak diagnostikovat Car problémy
Diagnostika skřípavý zvuk při otáčení Váš automobil

Leave a Reply