Car Pokyny Stereo Installation

Nudí se starým autorádia? Přemýšlíte o upgrade? Aftermarket autorádia jsou mnohem lepší v kvalitě, než předinstalovaných autorádií. Autorádio instalace není těžká práce a může být dosaženo za hodinu nebo tak! Základní znalosti elektroinstalace a opravy automobilů je vše, co je potřeba pro instalaci autorádia. Takže, vědět, jak nainstalovat autorádio, dejte nám přečtěte si krok za krokem pokyny stereo automobilu instalace.

Jak nainstalovat autorádio?

Autorádio instalace může být nešikovný práce a mohou vám pokazil úplně! Nicméně, po automobilů pokynů stereofonních zařízení uvedený níže, budete mít možnost vyměnit stereofonní v žádném okamžiku, a to bez větších problémů. Navíc, budete skončit šetří peníze, tím, že odstraní autorádio cenu instalace.

Věci Povinné:
Sada šroubováků
Štípací kleště
Drátěné striptérky
Nástrčný klíč
Elektrická páska

Car Návod k instalaci: Stereo
Krok 1: Nejdůležitější věc, aby zvážila, zatímco Autoreproduktor instalace je koupit stereo, které se hodí správně ve stávajícím slotu vašeho automobilu. Také, nezapomeňte si koupit správné kabelový svazek a rozhlasové montážní sada.

Krok 2: Nyní, před instalací autorádia, budete muset odstranit staré opatrně. Za to, že musíte odpojit zemnící kabel z baterie automobilu. To je velmi nebezpečné pro práci na elektrickém systému vozidla s negativním vodičem, nebo zemnící kabel zapojen palců

Krok 3: Opatrně odstraňte středový panel, aby se odkryla staré stereo. Použití správného šroubováku odšroubujte a vytáhněte staré hlavní jednotce. Odpojte a odpojte všechny vodiče připojené ke starému stereo. Odstraňte starou stereo pečlivě a odpojte starý panel.

Krok 4: Pokud jste dostali kabelový svazek specifickou pro vaše auto, úkol se stává velmi jednoduché, protože stačí připojit dráty na zadní nového stereo. Zapojte konektor na správném místě v novém stereo.

Krok 5: Pokud se vám nepodařilo dostat kabelový svazek, budete muset připojit každého drátu sami. Ujistěte se, že připojení vodičů k příslušným konektorům, podle jejich polarity. Připojte pozitivní vodiče z reproduktorů do pozitivního konektoru, přítomné na zadní straně stereo. Podobně, připojit negativní vodiče k zápornému konektoru.

Krok 6: Po mluvčí nového stereo jsou spojeny, budete muset připojit negativní vodič stereo k šroub, v blízkosti pomlčkou, ke kterému je připojen rádio. Můžete odkazovat na instalaci autorádia návodu, aby se ujistil, učiněná spojení jsou správné.

Krok 7: Pokud jsou všechny dráty správně připojen k jejich konektorů, připojit dráty k jediného konektoru.

Krok 8: Nový stereo je vše nastaveno, aby se montuje na stojan. Zasuňte jej do držáku opatrně. Nyní, zapojte konektor kabelového svazku do zadní části nového stereo.

Krok 9: Zasuňte stereo do prostoru v palubní desce a testování vašeho nového autorádia. Je-li jeho v pořádku, je na čase, aby středový panel zpět. Kašlu na to zpět s pomocí šroubováku.

Krok 10: Připojte uzemňovací kabel k autobaterii a zapněte autě. Váš nový autorádio je nyní nainstalován a připraven hrát nahlas!

To bylo všechno o instalaci autorádia. Instalace autorádia není tak těžké, jak jste právě viděli! Tak dostanete zbrusu novou stereo, shromáždit všechny nástroje a připravte se na houpací systém autorádia, tím jen následujících jednoduchých instrukcí car stereo instalace uvedených výše!

Autobaterie
DVD přehrávač Recenze
Jak používat propojovací kabely
Car přehřátí Problémy
Interiér vozu
Honda Vs Nissan
Odometer Opravy
Uzamčené Keys v Car
Keyless Entry System pro auta
Odpor motoru ventilátoru
Příznaky Bad Palivové čerpadlo

Leave a Reply