Car přehřátí Problémy

Tam jsou některé opatření, které je potřeba vzít, aby se zabránilo přehřátí car problémům. To může způsobit vážné poškození motoru a bude vás stát majlant do opravy. Ukazatel teploty je dobré znamení pro pronájem řidič vědět, že auto je přehřátí a může zastavit kdykoliv. Tam může být spousta problémů s chladicím systému, které mohou vést až k přehřátí vozu, který způsobí, že motor, aby se stal teplejší, než je obvyklé. Tam jsou některé kroky, které mohou být dodržovány, aby se zabránilo, zkontrolujte, a opravit přehřátí motoru problémy.

Teplo je potřeba ke spuštění spalovacích motorů. Motor automobilu se stává efektivnější, pokud je dodáván s teplem, ale s výjimkou. Pokud motor začne přehřívat, začne ztrácet sílu. Chladicí systém absorbuje teplo, pokud se zastaví Přitom motor začne přehřívat a představuje hrozbu pro bezpečnost vozu. To může být způsobeno nedostatečnou výši hladiny chladicí kapaliny, interní nebo externí netěsnosti v chladicím systému, špatná tepelná vodivost v motoru, nefunkční termostat, který není otevřený, nedostatečné proudění vzduchu přes chladič, nebo vadný uzávěr chladiče . Vyhřívaný motor musí být v kontaktu s chladicí kapalinou nebo nemrznoucí kapaliny. Pokud tento kontakt je ztracena, teplota v motoru začne stoupat a se motor přehřívá.

Chladicí systém hraje velmi důležitou roli v motoru. Většina přehřátí problémy jsou způsobeny netěsností chladicího systému. Mnoho lidí obvykle zkontrolovat netěsnosti, jako únik být zřejmé. Někdy, když zvýšíte kapotu vozu, můžete vidět chladicí kapaliny unikající. Barvu chladiva závisí na značce vašeho vozu a typ nemrznoucí kapaliny, která je přítomna v chladicím systému. Je zelený ve většině případů, ale může být také oranžové nebo žluté. Když motor přehřeje, jeden by měl nikdy se pokusíte otevřít chladiče nebo chladicí uzávěr když je horko, protože pára může vyběhnout, což může způsobit opaření. Nejlepší možností je nechat motor vychladnout sama, nebo si můžete také přidat trochu vody nebo mrazuvzdorného prostředku kontejneru. Jestliže jeden odstraní stlačeného víčko chladiče, může horká chladicí vystříknout.

Existuje mnoho míst, nemrznoucí může vytékají z, stejně jako vodní čerpadlo, chladič, topení nebo radiátor hadic, příjmu a hlavy těsnění, a výměníkem tepla. Pokud dojde k úniku není zřejmé, může být systém přezkoumat chladicí testeru tlaku v systému. Pokud se podíváte na gumové víčko chladiče těsnění, může vám představu o opotřebení, nebo můžete také použít testovací sadu adaptéru pro kontrolu uzávěr chladiče. Nicméně, může diagnózy vadného těsnění hlavy být obtížné. Výfukové plyny mohou být přítomny v chladicím systému, který může být sledován provedením uhlíku test. Tam může být také malé netěsnosti v jednom válci nebo mezi dvěma válci, které je možné kontrolovat válců úniku dolů testeru. Chcete-li vědět, jestli tam je netěsnost v těsnění hlavy mezi dvěma válci, tlaková zkouška musí být provedena.

Termostat udržuje teplotu motoru na kontrolovaném úrovni. Pokud se tak nestane otevřený, nejúčinněji blokuje průtok chladicí kapaliny, která způsobí přehřátí motoru. Pokud se chladicí kapalina zahřeje a začne varu, může to způsobit staré hadice a radiátory explodovat.

Správná údržba všech částí vašeho vozu nikdy dát šanci k přehřátí. I když se hrubé náznaky problémů car přehřátí, je třeba, aby se do garáže a získat problém diagnostikovat a opravit.

Autobaterie Výměna
Okna auta náklady na opravu
Co je to nejrychlejší auto na světě
Odometer Opravy
Pneumatika Hodnocení: Rychlost Hodnocení a Index nosnosti
Autobaterie
Car Zvuky a co znamenají
Jak nainstalovat autorádio
Jak opravit únik
Světlomet Lens Restoration
Skvělé Autopříslušenství

Leave a Reply