Čištění hliníkových kol

Víte, že hliníková kola může nebo mar vašeho vozu vzhled? Nečistoty a špínu, který se nahromadil na kolech v čase kazí vzhled vozu. Čištění alu kola se stává nezbytné pro obnovení lesklý vzhled hliníku kovu. K čištění alu kola není obtížný úkol, a může být provedeno jednoduše během krátké doby. Přitom úklidové práce pravidelně, je nutné, aby se kola řádně fungovat v příštích letech. Věci, které budete potřebovat k odstranění nečistot z hliníkových kol jsou hliníkové čistší, gumové rukavice, papírové ručníky nebo měkkým hadříkem.

Jak vyčistit litá kola?
Leštící hliníková kola může být mírně nudné, ale jejich čištění je jednodušší a méně časově náročné. I když existují různé typy hliníkových čisticích prostředků na trhu k dispozici, je třeba vybrat ten, který je vhodný pro vaše hliníková kola. Za prvé, budete muset zjistit, typ hliníkových kol namontovány na autě a pak odpovídajícím způsobem vybrat ten správný vysavač. Výběr špatný může poškodit povrch do značné míry. Například, může čističe používané pro eloxovaných hliníkových kol nemusí být použitelné pro jasné potažené nebo malované kola. Člověk by měl také znát správný způsob, jak vyčistit hliníková kola. Škrábance na kolech jsou často viděni v důsledku nesprávného čištění metod.

Některé kyseliny jsou účinné složky těchto čistících řešení. K tomu, aby pro ochranu pokožky z jakéhokoliv poškození, je nezbytné, aby gumové rukavice. Sluneční brýle je další ochranné pomůcky doporučené odborníky při používání těchto hliníkové čistící prostředky. Nyní sprej čistič velkoryse na kolech. Ujistěte se, že je vysavač nastříká rovnoměrně získat požadovaný výsledek. Nebuďte ve spěchu otřete přístroj. Nechte čistící roztok zůstat na kolech pro asi 10-15 minut. To pomáhá odstranit nepříjemné skvrny bez větší námahy. Po čekání na nějakou dobu, se papírový ručník nebo měkký hadřík a použijte ji k odstranění vysavač. Častá aplikace automobilů brzd umožňuje brzdný prach z brzdových destiček usadit se na kolech auta. Non-abrazivní čistič speciálně vyrobený pro čištění alu kola mohou být použity pro odstranění brzdového prachu.

V případě, že jsou kola z lehkých slitin nečištěné nějakou dobu, může dát určité úsilí setřít kalené nečistoty. Nenechte si dal nepřiměřený tlak na kolech, zatímco čištění, protože může dojít k poškrábání. S kolečkem čistící kartáč může být také užitečné odstranit nečistoty a prach. Konečně, můžete si vzít na pomoc hadicí, aby se opláchněte čisticí roztok, který je stále zbývá na kolech. Správné rinsing je důležité zachovat jiskrného pohledu vašich hliníkových kol. Dobře vypadající kola může skutečně zlepšit celkový vzhled Vašeho vozu.

Domácí čističe
Pokud chcete umýt auto, nejprve dát přednost kolům. Čištění kola nejprve zajistí, že hliník vysavač není náhodou spadnout a kazí vzhled již umyté auto. Může se lidé snaží použít mýdlo nebo auto umýt mýdlem k odstranění nečistot a skvrn z hliníkových kol. Ale tyto domácí čističe nejsou dostatečně efektivní k odstranění nečistoty a špínu s vašimi hliníkových kol. Nicméně, může být v některých případech, použití těchto výrobků pro domácnost spolu s horkou vodou pracovat na získání požadovaného výsledku.

Nezapomeňte, zvýšit výkon vozu, musíte čistit hliníková kola čas od času. To je první krok udržet vůz v dobrém stavu. Použití novou vrstvu laku na hliníkových kolech po čištění může zabránit hromadění značného usazování prachu v budoucnu.

Průměrné auto Životnost baterie
Brzdové destičky Výměna Náklady
Auto se nespustí – FAQ
Jak nabíjet autobaterii
Auto Problémy
Malé Cars 2012
Odpor motoru ventilátoru
Kliknutím Zvuk při spuštění a Car
Jak odpojit autobaterii
Běžné Car problémy
Reproduktory do auta Installation

Leave a Reply