Hlavní válec problémy

Důležitou součástí brzdového systému vozidla, hlavní brzdový válec, je zodpovědný za přeměnu non-hydraulický tlak hydraulického tlaku, a tím pomoci jiné součásti v brzdovém systému zastavit auto. Bez hlavního válce, by tlak působí na brzdy k ničemu. Pokud je hlavní válec je poškozen v důsledku nějakého důvodu, nebude schopen účinně vykonávat, což znamená, že vozidlo nebude mít pravomoc zastavit. Takže, je to velmi důležité určit hlavní brzdový válec problémy a opravit je dostatečně rychle, takže můžete mít hladkou jízdu.

Příznaky hlavní válec čelí problémům

If to je problém s hlavním válcem, nebo když selže, by si všimnete rozmačkaný nebo měkký pocit při stisknutí brzdy. If konstantní tlak je aplikován na brzdovém pedálu, tedy například, pokud jste zastavil na brzdové světlo, by brzda klesnout na podlahu. Navíc by brzdové kapaliny v hlavním válci vnitřní netěsnost. Když brzdový pedál pohybuje dále, než jeho zamýšlené pozice, je to tzv. “rozšířené cestovní”. Pokud se tak stane, budete muset stisknout brzdový pedál znovu a znovu, aby se zastavit auto v pohybu vpřed. Kromě toho, že červené světlo pomlčka také blikat což znamená, že vozidlo je málo brzdové kapaliny.

Mnoho času, lidé říkají, že by únik brzdové kapaliny, pokud je pedál brzdy je měkká. To však nemusí být vždy případ. Tam může být vnitřní únik, který může brzdy měkký, a tím, bylo nutné stisknout pedál, několikrát. Obvykle, hlavní válec má plastovou nádrž, která pomáhá při držení brzdovou kapalinu. Plastová nádrž je připojen ke kovové části hlavního brzdového válce s pomocí gumové průchodky. These grommets pohybovat kvůli brzdového pedálu a brzdové kapaliny tlaku a časem se opotřebení, což způsobuje hlavní válec problémy. Pokud se přitom gumové průchodky jsou poškozeny, by čirá tekutina, která je brzdová kapalina ven, a tím, zmenšení moci brzd Vašeho vozidla.

Tam jsou čáry kovové brzdy, která jsou připojeny k hlavnímu válci a když tam je opotřebení těchto brzdového potrubí, brzdové úniky provozních kapalin. Navíc, může být únik brzdové kapaliny zpoza hlavního válce v důsledku poškození O-kroužků. Pokud se tak stane, bude průtok kapaliny se zesilovačem power brzdy. Kapalina také rozpouští lak rychle, přičemž je znamení bublala barvy a známky puchýřů pod válec brzdový.

Mistr válec Opravy

Na opravu hlavní brzdový válec, musíte nejprve určit hlavní válec a nádrž, kromě identifikace kapaliny, potrubí a dalších součástí hlavního válce. Odstraňte víčko nádržky brzdové kapaliny, tak, jak se zbavit starého brzdové kapaliny. Jakmile jste odstranili brzdovou kapalinu, válec naplňte a znovu víčko. Také je potřeba odstranit elektrické vedení, které se připojují k senzoru hladiny kapaliny. Navíc je také nutné odstranit bezpečnostní klipy, než budete moci odebrat celou hlavního válce.

Takže, pokud zjistíte, že některý z problémů hlavního brzdového válce výše uvedených, je třeba okamžitě opravit hlavní válec. Můžete si zvolit, udělat sami, což by ušetřilo spoustu peněz, nebo se můžete dostat ji opravit z mechanické obchodě. Pokud zjistíte, že brzda je měkké, kontrolovat hladiny brzdové kapaliny a uvidíme, jestli to je kvůli menší brzdové kapaliny v hlavním válci.

Brzdový třmen Výměna
Malé Cars 2012
Lamborghini Historie
Svorky baterie korozi
Odstraňování Car Problémy
Driverless Car
Brzdové vedení Opravy
Problémy auto baterie
Jak otevřít Frozen dveří automobilu
Příznaky Bad Starter
Udržování váš vůz v Tip-Top tvar pro zimní

Leave a Reply