Jak Bleed Brzdy

Každý automobilista, který uvádí bezpečnost nade vše, by měli vědět, jak se krvácet brzdy, pokud jde o údržbu automobilu. Pokud nechcete čelit děsivé nebo děsivé situaci selhání brzdy, je naprosto nezbytné, aby krvácení vaše auto brzdy pravidelně. Zde jsem mluvit o standardním postupu krvácení hydraulické brzdové systémy.

Co je to odvzdušnění brzd?

Pro ty, kteří přišli pozdě, dovolte mi, abych popsal, co je odvzdušnění brzd a proč je nezbytná údržba postup pro dnešní automobily. Moderní automobily jsou vybaveny hydraulickými brzdovými systémy, které jsou ovládány tlakem kapaliny. Krvácení brzdy je zbavit vzduchových bublin, které vstoupily nebo dostali uvězněni uvnitř brzdového potrubí (které drží hydraulickou kapalinu), který CAUS značný pokles jeho účinnosti.

Normálně, hydraulická kapalina zabalena brzdového potrubí (vzhledem k jeho povaze nestlačitelné), vede k rozvoji a udržování přiměřené množství tlaku brzdy potřebnou pro brzdění. Přítomnost vzduchových bublin (vzhledem ke své stlačitelné charakteru) snižuje hydraulický tlak na brzdy, čímž se snižuje účinnost brzd celého systému. To je důvod, proč je nutné, aby hydraulické brzdové potrubí jsou krvácela jednou za čas a brzdová kapalina vyměněna.

Jak Bleed Brzdy sami

V tomto článku, jsou pokyny pro brzdové krvácení poskytovány v obecné módě. Chystáte se do zvláštních pokynů není možné, protože mohou existovat určité rozdíly v brzdovém systému tvorbu různých automobilů. Považuji to za hrubé vodítko, jak si může zvážit některé změny v závislosti na vašem modelu vozidla. Přečtěte si do auta návod k údržbě před provedením postupu. Brzdová kapalina v moderních hydraulických brzd mohou být toxické a musí být ošetřen velmi opatrně!

Nástroje a doplňky Potřebné odvzdušnění brzd
Autoservis a údržba pracovních míst nemůže být proveden bez vhodných nástrojů a potřeb v ruce. Zde jsou věci, které budete potřebovat, aby krvácel brzdy efektivně:
Clear Plastic Tubing
One Box klíč (by měla být vhodná odvzdušňovací šroub)
Turecko Baster (vysát kapaliny)
Dry & Clear Plastic Bottle
28 oz nebo 793.772 gm hydrodynamická
Spacer (A Small kus dřeva)
Další lidská bytost (schopné následující instrukce slovo!)

Jakmile jste sestavil potřebné, můžete začít s postupem. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle během řízení, která bude chránit vaše ruce a oči z toxických brzdné kapaliny.

Postupně odvzdušnění brzd Postup
Jack auto tak, že auto kola jsou asi šest centimetrů zemi. Vyhledejte brzdový systém za každým kolem a odvzdušňovací ventily. Za prvé, musíte vyhledat hlavního válce rezervoár kola, jehož brzdový systém, plánujete krvácet. Chcete-li odstranit a vysát brzdovou kapalinu, s pomocí blasterem krůty, je nutné odstranit v horní části hlavního válce. Vysát tolik starých brzdění kapalině, jak je to možné, pomocí blasterem Turecku. Ujistěte se, že nemáte úniku brzdové kapaliny kdekoliv, jak to může být žíravý. Vyčistit vnitřek hlavního válce se starou (nejlépe hadříkem zdarma) kusu látky.

Poté vypouštění a vyčistit práce, získat nové brzdy kapalinu a nalijte ji uvnitř hlavního válce, před výměnou válce vrchol. Zeptejte se svého kamaráda k sezení sebe na sedadlo řidiče a čerpání brzdový pedál nejméně patnáctkrát nebo více. Tím se dostanete tekutinu vyplnit v brzdového potrubí. Mějte podložku (kus dřeva) mezi brzdového pedálu a podlahou, aby se zabránilo celkové uzemnění pedálu.

Nyní je potřeba nastavit věci pro skutečné krvácení práci. Sehnat krabice klíče a vyhledejte odvzdušňovací šroub na brzdovém systému. Jen uvolněte odvzdušňovací ventily s pomocí krabice klíče. Neotvírejte odvzdušňovací ventily v plném rozsahu. Pouze uvolnění je mírně se doporučuje.

Dejte tu suchou clear láhev a nalít trochu brzdové kapaliny v něm (asi jeden nebo dva palce). Získejte průhledný plastový hadičky a ponořte své jeden konec uvnitř lahvového kapaliny a zatlačte na druhý konec přes odvzdušňovací šroub pro vypouštění kapaliny.

Jakmile jste nastavili láhev, vyjměte válec horní znovu, zalijeme čerstvou brzdění tekutina uvnitř hlavního válce a učinit z něj plný. Zavřete horní a zeptejte se svého kamaráda stisknout pomalu na brzdový pedál a držte jej sešlápnutý, dokud mu řekneš zastavit. Jakmile se potvrzuje, že pedál byl v depresi úplně, otočte odvzdušňovací šroub o čtvrtinu pomocí krabice klíče. Jakmile zapnete, bude kapalina vytékat trubku a do odvzdušňovací lahve.

Ujistěte se, že druhý konec trubice je ponořena v kapalině nebo vzduchem vstoupí zpět dovnitř Koneckonců tekutina je odváděna, zavřete odvzdušňovací ventil opět otočením šroubu v opačném pořadí. Jakmile ventil je uzavřen, zeptejte se svého kamaráda, aby si sundal nohu z pedálu a nechat to jít nahoru.

Opakujte celý proces krvácení do čerstvého čiré tekutiny, které se hrnuly, začne vycházející z trubice a zjistíte, bubbles coming out. Nádrž hlavní válec by nikdy neměla být ponechána bez kapaliny, protože by to nechat vzduch vstupuje do brzdného systému.

Po dostatečném počtu takových proplachovacích procesů se vzduch vyjmout z brzdových vedení. Jakmile čiré tekutiny spolu s bublinkami (vzduch) dostane vyčerpaný, můžete utáhněte odvzdušňovací šroub a vyjměte trubku. Krvácení proces pro jednoho kola je hotovo. Dále je nutné opakovat stejný postup se zbytkem tří kol!

Naplňte nádržku, čerpadlo pedálu a podržte, uvolněte odvzdušňovací ventil, nechte tekutinu a odvzdušnění, uzavřete ventil a pustit pedál! To je krvácení proces v kostce, že budete opakovat po zbytek kol. Začněte s jedním s nejdelší brzdovém potrubí a jít v sestupném pořadí. (Doporučená objednávka je pravé zadní kolo, levá zadní kolo, pravé přední kolo a levé přední kolo.)

Některé tipy a varování

Pokud vás zajímá, jak krvácet ABS brzdy, budu doporučí užívat pomoc od profesionála v tomto případě, protože vyžadují skenovací nástroj, zatímco krvácení. Ujistěte se, že používáte výrobce doporučuje Tekutiny brzdicí vyplnit nádrž. Použití nesprávného typu kapaliny může vést k celkovému selhání brzdového systému a spoustu oprav automobilů! V případě, že si nejste jisti o celém postupu, přijmout pomoc od profesionální poprvé a uvidíte, jak se to dělá.

Brzdový systém vozu je něco, co musí být řádně fungovat. Bez plně funkční brzdy, řízení je velmi nebezpečné. Tam může být žádné kompromisy s jeho údržbou, pokud vaše auto může létat! Takže ignorování car problémy, zvláště ty, které se týkají brzdného, ​​se nedoporučuje.

Jak vyměnit klouby
Únik oleje Opravy
Kdy vyměnit šokům
Palivové Problémy regulátor tlaku
Co je Otáčkoměr
Dekorativní Mats podlahy auta
Rychloměr Cable Replacement
Car Zvuky a co znamenají
Problémy Cruise Control
Opravy brzd Náklady
Jak vyměnit žárovku světlometu

Leave a Reply