Jak čistit svorkám akumulátoru

Většina z nás milují udržet naše vozy čistit zvenčí, a proto pravidelně mýt nebo vosk naše auta. Nicméně, to není dostatečná, aby se zabránilo problémům car. To je mnohem více důležité pravidelně čistit a udržovat vnitřní části, aby vaše auto drží vystupovat na jeho optimální. Autobaterie je jedním z nejdůležitějších vnitřních částí vozu. Navzdory tomu, že je pouze tehdy, když Váš vůz nemá kdo, nebo začne po mnoha obtížích, abyste věnovali pozornost k autobaterii. Řešení tohoto problému neznamená výměně baterie vždy. Někdy koroze nebo uvolněná připojení na baterii terminálu může být také důvod.

Potřebné nářadí:

Před pochopení procesu, budete muset zajistit pro tyto materiály:
Vyvrtnutí
Zamykání kleště
Jedlá soda
Kartáček na zuby
Voda
Kus suchou utěrkou
Vazelína nebo tuk
Baterie terminál kartáč
Battery svorka kartáč

Poslední dvě položky lze zakoupit u každého obchodu autodílů ve vašem okolí.

Čištění svorkách baterie vozu

Krok 1:
Použijte svůj klíče povolte matice dárek na každý z kabelových svorek, k odstranění bateriové kabely z jejich terminálů. Mějte na paměti, je třeba vyjmout kabelovou svorku k zápornému pólu (-) před přechodem na kladný pól (+). Pokud nejste schopni odstranit kabely snadno, zkuste použít pojistné kleště.

Krok 2:
Pokud si všimnete, nadměrnému opotřebení nebo koroze kabelů a svorek, ujistěte se, že je změnit a získat nové, aby se zabránilo budoucím problémům. Také se podívejte na baterii exteriéru za jakékoliv známky poškození nebo praskliny av případě potřeby vyměňte.

Krok 3:
Velmi efektivní domácí pól baterie čisticí roztok je jedlá soda. Naneste určité množství jedlé sody na sloupky. Nyní se zubní kartáček, ponořit do vody, a vetřete ho tvrdě do kabelových svorek a svorek. Pokud zjistíte, zubní kartáček nedostačující nebo neúčinné, můžete vždy použijte baterii terminálu čistší kartáč. Také drhnout vnitřní části kabelových svorek, buď pomocí jedlé sody a vody nebo upínací čistič.

Krok # [4]
Vezměte kus suchým hadříkem a otřete všechno pryč. Chcete-li zpomalit rychlost koroze, platí vazelínu nebo mazivo na všech kovových površích, které jsou vystaveny a otevřené. Znovu připojte pozitivní a negativní svorky (v tomto pořadí), a upevněte je pevně na svých terminálech. Konečně, budete muset změnit gumové nebo plastové krycí dárek na kladný pól.

Tipy a upozornění na čištění svorky baterie

Je doporučeno, aby odstranit matice na svorkách akumulátoru, zcela. Chytrá věc udělat, by se loosening je dost, aby se posuňte dolů kabel a když se reconnecting kabely zpět do baterie, je snadnější jen klouzat zpátky nahoru a utáhněte je.
Ořechy mohou dostat pevně v době kvůli korozi. V takových chvílích, umístěte klíč pod svorky a netlačte, aby se uvolnil.
Klíčovým aspektem na paměti, zatímco odpojení akumulátoru je odstranit záporný pól první a zároveň jejich nahrazení připojit kladný pól.
Zatímco čištění akumulátoru, ne, v žádném bodě v čase kontaktu buď negativní nebo pozitivní drátů. Šance, že se dostanete k úrazu elektrickým proudem jsou vysoké.

Čištění akumulátoru je jeden z snadnějších pracovních míst autoopravárenství a to vám pomůže ušetřit peníze, které by jinak šel do mechanik. Ačkoli moderní autobaterie pomocí anti-oxidační sloučeniny a závitové sloupky snížit výskyt jakýchkoliv problémů, je lepší vyčistit svorky baterie vozu pravidelně.

Bubnová Úprava
Power Window Regulator Opravy
Audio knihy
Hodnocení Automobilové Bezpečnostní
Jak změnit brzdovou kapalinu
Jak zkontrolovat alternátoru
Nejlepší olejového filtru
Plyn Tank Repair
Sluneční clona Náhradní
Problémy spínač zapalování
Odtah zařízení

Leave a Reply