Jak nahradit Struts

Systém zavěšení hraje důležitou roli v rovnováze a bezpečnost vozu. Ovlivňuje kontroly a manipulace vlastnosti. Systém zavěšení se skládá z různých částí. Otřesy a vzpěry ovládat rychlost suspenze, která je důležitá pro udržení pneumatiky v kontaktu s vozovkou. Takže, když se setkáte s hrubou jízdu s vaším autem, může být čas na výměnu vzpěry. Opotřebované vzpěry způsobí kola odrazit zbytečně při běžném stylu jízdy nebo při instalaci brzdy. Doporučuje se, většina z výrobců automobilů, aby se vaše tlumič vyměnit každých 40.000 mil. Nicméně, to je vždy lepší, aby si je změnit, kdykoli projeví známky bude špatné.

Výměna Struts na autě
Je možné nahradit vzpěry na vlastní pěst. Vše, co potřebujete, je nějaké základní mechanické dovednosti a správné nástroje potřebné pro práci. To jsou některé jednoduché kroky, které vás budou celý proces, jak změnit vzpěry. Podívejte se na ně.

Krok 1: Zvedněte nebo zvýšit svůj vůz od předního konce pomocí Car Jack. Jakmile auto je ve vzduchu, zajistěte auto, podporovat ji, stojany jack.

Krok 2: Naneste pronikavý kapaliny na všechny šrouby a matice na kolech, aby se uvolnily se. Pak opatrně odstranit z kola a místo bloků v rámci kontrolního ramene.

Krok 3: Otevřete kapotu vozu a vyhledejte vzpěry věže, který vypadá jako válce. Ve většině sestav, jsou drženy třemi malými šrouby. Povolte tyto šrouby a odstranit je. Nyní podržte vzpěry sestavu, protože uvolní a může spadnout.

Krok 4: Vzpěry jsou drženy třemi velkými šrouby k otočnému čepu kola. Opatrně odstraňte tyto šrouby pro nastavení vzpěra zdarma. Mohou být plodem tak, jak jsou velmi pevně stanovena. Nyní, když vzpěra montáž je zdarma, vytáhněte jej z auta a položte ji na zem.

Krok 5: velké matice na horní vzpěry, která vypadá jako disk, je vlastně vzpěra ložisko. Odstranit tuto velkou matici pomocí kompresoru vzpěry jarní, a držte vzpěry tyč s klíčem, pod ložiska. Vzpěra ložiska a pružina je nyní zcela zdarma ze starého vzpěry.

Krok 6: Sestavte novou vzpěru tím, že na jaře se přes to a instalaci vzpěry vliv na jaře. Vyměňte velké vzpěry tyče matici dle pokynů výrobce.

Krok 7: Nyní nainstalujte novou vzpěry sestavy zpět do kloubu řízení. Vyměňte všechny šrouby a matice a utáhněte je, ale ujistěte se, že sestava se volně pohybuje. Stačí udělat opak odstranění vzpěry sestavu.

Krok 8: Další krok je, že jakmile se nová vzpěra sestava je na svém místě, zkoumat všechny díly a zkontrolujte momenty specifikace.

Krok 9: Dejte kola zpět opatrně. Utáhněte všechny šrouby správně. Nyní můžete snížit své auto a vytáhněte zvedák.

Krok 10: Vaše auto je vše nastaveno na hit silnice. Připravte se na hladké dlouhá cesta!

Můžete si vzpěry nahrazena profesionální, ale náhradní tlumič náklady, které citují může být docela těžké na vaší kapse. Bylo by lepší, aby si práci sami, pokud chcete ušetřit nějaké peníze, nebo jste-li “Do It Yourself” typy!

Jak změnit snímač otáček
Honda Vs Nissan
Výfukové Leak
Automotive Tipy pro řešení problémů
Výměna Auto termostat
Jak číst rozměry pneumatiky
Otáčkoměr Řešení problémů
Antifreeze Leak
Power Windows nepracuje
Vzdálená Car Starter instalace
Střešní okno Opravy

Leave a Reply