Jak nainstalovat autorádio

Auto stereo je považován až tam s motorem o tom, které jsou nejdůležitější autodíly! Takže v případě, že máte auto, které, až dosud nedostal do autorádia, nebo chcete-li nahradit svůj starý autorádio s něčím novým, pak byste mohli potřebovat naučit, jak nainstalovat autorádio. Je to těžké? No není zdaleka tak těžké, jak si myslíte! Naučíte se něco nového a ušetříte hodně peněz, jak autorádia installation cena bude prakticky nulová!

Car Pokyny Stereo Installation

Instalace autorádia není tak těžké. Zde je ke stažení budete potřebovat pro tento malý projekt.

Nový Stereo
Drátěné kleště
Drátové řezačky
Páska
Šroubováky

Nyní se podívejme, jak nainstalovat stereo v 4 snadných krocích.

Krok # 1: Získání to Ready
První věcí, první. Budeš potřebovat stereo systém, který se vejde do stávajících prostor z pro něj. Protože pokud to není tato práce dostane hodně těžší. Takže je lepší, aby se stereo ve velikosti, která se hodí do prostor určených pro ni. Druhá věc je mít na paměti, že když si koupíte stereo, informujte svého prodejce, které auto máte. Obchodník může mít kabelový svazek, který vyhovuje vaše auto nejlepší.

Krok # 2: Odstraňte starý systém
Druhým krokem je odstranění starého systému. Ale dříve, než tak učiníte, ujistěte se, že odpojte záporný kabel od baterie vozu. I když auto je pryč, práce s dráty připojené k baterii může být velmi nebezpečné. Odstraňte starou stereo a odšroubujte starý panel. Odpojte všechny Autovodiče připojené ke starému panelu před vytažením. Vodiče jsou obvykle všichni spojený s jedním typem, který můžete jednoduše vytáhnout.

Krok # 3: Plug nové věci v
Pokud jste si na kabelový svazek specifickou pro vaše auto, to je opravdu velmi dobrá zpráva! Práce se stává mnohem jednodušší tímto způsobem. Jediné, co musíte udělat, je připojit kabelový svazek do zásuvky. Ale kdyby ne, pak bude dělat svou práci trochu těžší.

Za prvé je nutné připojit kladný drát z reproduktoru do pozitivního konektoru na stereo. Vezměte negativní drát z reproduktoru a připojte jej do negativního konektoru. Poté připojte záporný vodič stereo na šroub, kde je připojen rádio a pozitivních dráty do stereo.

Krok # 4: strčit věc
Nyní, když jsou všechny vodiče připojeny na všechny konektory a strčit panel na. Nešroubujte panel v, protože pokud to je problém, budete muset odšroubovat to všechno znovu. Potom posuňte stereo dovnitř Jednoduché, jak to dostane. Poté připojte záporný vodič zpět na baterii a nastartovat auto. Jakmile auto začne, vložte do mechaniky CD nebo flash disk nebo cokoliv MP3 zařízení pro ukládání vaší úžasné novými stereo může hrát. A doufám, že hudba začne hrát! A pokud ano, zašroubujte panelu správně.

Jak jsem řekl dříve, car audio systém je skutečně velmi důležitá část vozu sám a něco, které žádný ovladač může řídit bez už. Jakmile jsem udělal zavrčet práci, hop, rev motoru, zvyšte okna a dostat se zpěvem!

Světlomet Lens Cleaner
Ohřívače Pokyny Základní Náhradní
Kola
Jak vyměnit brzdové rotorů
Tlumič výfuku Repair Tape
Olej Pan Těsnění
Typy Muscle Cars
Problémy spínač zapalování
MP3
Jak změnit kotoučové brzdy
Rozdíl mezi střešního okna a Moonroof

Leave a Reply