Jak opravit kůže autosedačku

Sedačky kožené car dodají eleganci a dát luxusní pocit na interiéry vozu. Nicméně, tyto místa povinni dojít k poškození někdy nebo jiný kvůli pravidelné opotřebení. Mohlo by to být škrábance, praskliny, díry, nebo dokonce jen slza. Škrábance mohou být opravena poměrně snadno, zatímco na druhé straně, díry nebo trhliny vyžadují udělat správně.

Sedadlo vyžaduje důkladné čištění před jakýmkoliv opravy. Ve skutečnosti, úspěch opravy práci do značné míry závisí na tomto aspektu. To je proto, že barvivo nebo opravy směs používaná při opravách slepuje dobře kůži, pokud její povrch je čistý. Vezměte kbelík s vodou, přidejte trochu mycího tekuté mýdlo a toto řešení použít a drátěnku drhnout celý povrch autosedačky. Všechny trhliny a praskliny by měla být věnována zvláštní pozornost, protože mají tendenci se hromadit více nečistot. Vysušit povrch čistým kusem látky. Po této další kolo čištění mýdlovou vodou a křoviny pad. Tím bude zajištěno, že žádné nečistoty zbytky jsou pozadu. Konečně, setřete všechny přebytečnou vodu suchým ručníkem. Autosedačky jsou často vystaveny různým typům chemických látek, jako silikonu. Chcete-li vyčistit tyto chemické látky, měli byste použít denaturovaný alkohol. Nalijte několik kapek alkoholu na vatu a vetřete ho přes postiženou oblast. Když je ještě mokré, se suchým ručníkem otřete alkohol.

Oprava škrábance

Prvním krokem je písek poškozené skvrny na autosedačky s pomocí smirkového papíru. 240-zrnitosti brusný je vhodný k tomu. Namočte ji v mýdlové vodě a písku škrábance, aby bylo možné stávající Barva na této části být odstraněny.
Přejít na písek oblast, až se dostanete hladký povrch. Otřete broušené prach ležící na sedadle s mokrým ručníkem a osušte ji pomocí fénu.
Dále aplikujte vrstvu nátěru na celé sedadlo, protože pomáhá barvivo používá pro upevnění poškrábání dluhopisu i s povrchem a budete muset použít menší množství barviva.
Nyní, zakrýt do auta sedačku s výjimkou těch částí, kde jsou škrábance, s plastovou fólií.
Vyberte si vhodný barvivo, které odpovídá s autosedačkou. Sprej přes poškrábáním ve formě tenké vrstvy. Nadále používat barvivo, dokud nejsou všechny praskliny jsou vyplněny barvou. Pro získání jednotný vzhled, můžete šířit tenkou vrstvu barviva celého sedadla.
Po aplikaci barviva, nechte sedadlo nedotčené několik hodin pro letecké sušení. Pokud chcete urychlit proces sušení, pak použijte fénu. Ujistěte se, že barvivo vyschne úplně dříve, než začnete používat autosedačku znovu.

Oprava Tear

Jako obvykle, první krok zahrnuje lehké obroušení pomocí na 240 brusného papíru drsnosti tak, aby se lepidlo může být použit nepřilne. Pokud budete dodržovat roztrhané části opatrně, možná zjistíte, že to má nějaké ostré hrany a několik volně vázané kusy kůže. Vyříznout je s pomocí nůžek.
Budete potřebovat kousek náhradního náplasti z kůže přikrýt roztrhané oblast. Pro získání této opravou materiál a všechny ostatní nástroje potřebné pro slzným opravy, budete muset zakoupit soupravu na opravu.
Střih na záplatování materiál do kruhového tvaru a ujistěte se, že jeho průměr je o něco větší, než je skutečná velikost trhliny. To je proto, že by měla být alespoň polovina palce souběhu náplasti sídlem na všech stranách.
Umístěte náplast na poškozené oblasti a zasuňte jeho okraje do roztržené oblasti.
Dále platí leather lepidlo na překryté části náplasti a sedadlem. Nechte ji nedotčené nějakou dobu, aby se vyléčit lepidlo správně.
Pokud se lepidlo těsnění do trhliny, pak nemusíte si dělat starosti už. Avšak v případě, náplast a kůže se nedrží navzájem správně, je nutné použít kožené opravy sloučeninu na těchto místech. Naneste ji v tenké vrstvě na trhliny a šíří se rovnoměrně podél okrajů.
Poté se opravit oblast pomocí horkovzdušná pistole vyléčit sloučeniny. Udržujte zbraň v bezpečné vzdálenosti tak, aby se autosedačka není dostat spálil.
When směs vyschla, setřete přebytečný směs s papírovým ručníkem lehce navlhčeným alkoholem.
Po tom, třít brusným papírem jemně tak, aby každá vznikající hrbolky jsou vyhlazeny nahoru.

Většina z času, barva náplasti neodpovídá s barvou zbytku sedačky. Proto, budete muset použít barvivo přes záplatované povrchu, který vyhovuje barvu sedačky. Řada nátěrů musí být použity na opravený oblasti a jeho okolí, ale každá vrstva barviva by měla být tenký. Naneste další vrstvu, pouze pokud víte, že předchozí vrstva je suchá. Dokončit použitím kondicionéru na záplatované místě a jeho okolí, aby to lesklý vzhled.

Nyní, když jste shromáždili značné množství poznatků o opravy místo, můžete začít v práci, kdykoliv budete chtít. Aby bylo zajištěno, že opravy se provádí dokonale, měli byste jednat trpělivě. Pokud se to udělá rychle, může oprava nebude trvat dlouhou dobu.

Jak nainstalovat autobaterii
Jak vyměnit pneumatiku
Průměrné auto Životnost baterie
Známky ucpaný palivový filtr
ABS brzdy Řešení problémů
Mistr válec Opravy
Autobaterie Testování
Únik oleje Opravy
Anti-lock Brake Problémy
Rozdíl mezi střešního okna a Moonroof
Jak nastartovat a Car

Leave a Reply