Jak používat propojovací kabely

A auto je baterie napájí elektrický startér motoru při každém zapnutí spínače zapalování, a alternátor provádí důležitý úkol dobíjení baterie pro budoucí starty. V době, jsme nechtěně udělat nějaké hrubé chyby, jako opuštění vozu dveře otevřít nebo nechat reflektory. V důsledku toho, nabíjení vytéká z baterie vozu. Když tam je pokles v akumulátoru úroveň výkonu, startér nefunguje a auto nestartuje. Zajímá vás, co dělat za takových okolností?

Odstraňování auto elektrické problémy mohou být skličující úkol, ale dovolte mi, abych vám snadné řešení. Víte, jak nastartovat auto? Když auto je baterie slabá, můžete nastartovat auto pomocí startovací kabely. Tyto kabely jsou zachránci. Když vaše auto je baterie vybije a pletl, lze tyto kabely použít pro přenos elektrického proudu z plně nabité baterie do vybitá baterie. Vzhledem k tomu, tyto kabely umožňují elektrické energie do skočit z pomocného baterie k vybitá baterie, tito jsou voláni propojovací kabely. Zde je několik informací o tom, jak používat startovací kabely nastartovat vybitou baterii.

Jak nastartovat a Car

Můžete dát podnět k autobaterii pomocí těchto kabelů, ale musíte nejprve ujistit, že autobaterie je vlastně mrtvý. K tomu musíte vědět, jak otestovat auto baterii? Než začnete používat tyto kabely, zkontrolujte, zda vaše auto dělá startovní hluk. Dalo by se také zkontrolovat napětí naměřené pomocí voltmetru. Zkontrolujte svorky na baterii. Vidíte nějaké známky koroze? Pokud ano, očistěte koroze nahromadění na svorkách a znovu zapojení baterie správně. Pokud to nepomůže, a jste si jisti, že baterie je téměř mrtvá, dostat své ruce na pár propojovacích kabelů. Pokud jste nikdy nepoužívali tyto kabely dříve, zde jsou instrukce, které potřebujete sledovat.

Tyto kabely jsou izolované délky těžkého testovaného kabelu. Najdete zde velké jaro-naložené aligátor klipy na obou koncích. Existují dvě červené klipy, které mají ‘+’ znamení, aby indikoval, že terminál je pozitivní. Najdete zde také dvě černé klipy s znak ‘-‘.
Nyní je třeba pochopit, jak tyto kabely musí být připojen. Nejprve je nutné zaparkovat vozidlo s vozem s plně nabitou baterií vedle vašeho auta. Protože budete muset manévrovat druhé vozidlo kolem vozu, musí být dvě baterie být v těsné blízkosti. Můžete zaparkovat auta s jejich motory proti sobě nebo na bok.
Zvedněte kapotu. Připojte propojovací kabel s červenou sponou na kladný pól mrtvých baterie a jiných čer klip potřebuje být připojen ke kladnému pólu plně nabitého akumulátoru. Nyní je potřeba najít černou svorku vedle červené, která byla připojena k plně nabité baterie. Poslední negativní svorka by měly být připojeny na kus kovu připojený k bloku motoru.
Ujistěte se, že je daleko od baterie. Toto je děláno zajistit bezpečnost automobilů a zabraňte jiskření v blízkosti baterie. Ačkoli to je vzácné, ale občas jiskry nebo v jeho blízkosti baterie může způsobit explozi baterie.
Po připojení kabelů, musíte začít auto se zdravou baterie. Tím, bude moc jak z alternátoru a baterie bude odeslána pomocí kabelů a najít svou cestu do vybitá baterie. Je-li baterie zcela mrtvá, mohlo by to nabití trvat nějaký čas. Počkejte nějakou dobu a začít vaše auto. Pokud je baterie dostatečně nabitá, měli auto začít.
Nyní, když je baterie nabitá, musíte odpojit tyto kabely. Nejprve je nutné odstranit černou svorku na bloku motoru, pak černá spona a červené klip na nabité baterie a červené klip ve vaší autobaterie musí být odstraněny poslední. Vypněte jiné auto. Vaše práce je udělat hned.

Jednalo se pokyny nastartovat auto. Pokud je vaše auto je baterie vybitá nebo téměř mrtvé, můžete použít výše uvedené pokyny. Mějte sadu propojovacích kabelů v autě.

Jak opravit kůže autosedačku
Bubnová brzda odstranit
Brzdová kapalina Flush
Palivové Problémy regulátor tlaku
Jak otevřít Frozen dveří automobilu
Okna auta Náhradní Cena
Kontrolní seznam pro údržbu automobilu
Spray Painting
Příslušenství Car Audio a kondenzátory
Anti-lock brzdový systém
Nejrychlejší Street Legal auto na světě

Leave a Reply