Jak vyměnit brzdové světlo

Od dávných jste vyhnout stanovení brzdovém světlo. Je rozdělen nebo snad žárovka nefunguje správně, a předtím, než policajti vám může dát pokutu za to, že chcete, aby si to opravit. Pokud máte někoho, kdo může opravit to pro vás, mohou být náklady na nahrazení brzdových světel je vysoká. Místo utrácení peněz a svůj drahocenný čas na nalezení garáž v blízkosti vašeho domova, který nahradí ji pro vás, vezměte si ji na sebe a naučit se, jak nahradit brake světlo s pomocí tohoto článku. Naučit se správné kroky je jako vědět, jak nahradit žárovku ve vašem domě. Je to jednoduché údržbářské práce, bude to pomůže při předcházení potíží přijetí lístek na chybějící brzdové světlo.

Vyměňte spínač světel

Nejprve vám bude muset nakupovat nové světla před Výměna brzdové světlo. V závislosti na vašem autě značky, modelu a rok, najdete správný brzdové světlo ve vašem místním obchodě auto díly. Zkontrolujte kolem cen a podívejte se, kde můžete získat přiměřenou obchod. Než začneme, budete potřebovat:
Gumové rukavice
Novou žárovku (y)
Byrokracie
Sada šroubováků
Čisticí utěrky
Přítel

Krok # 1: Nejprve je třeba zkontrolovat, jak je možné brzdu žárovku být jednoduše přístupné. Objektiv přes světla (červené a bílé plastové části) bude muset být uvolněny z vnější strany (nebo možná vaše auto model má světlo přístupné zevnitř). Pokud nemůžete najít žádné šrouby přes objektiv, pak brzdové světlo musí být vyměněn zevnitř. Tam by mohl být plastový kryt nad žárovkou, kterou je třeba odstranit, takže můžete snadno nahradit brzdové světlo.

Krok # 2: Pokud budete nahrazovat brzdová světla zvenčí, povolte objektiv první. Sejměte plastový kryt, který je v horní části světla a vystavit žárovku.

Krok # 3: Uvolněte žárovku pomocí šroubováku. Možná budete muset tlačit do baňky a poté jej otočte kolem ve stejnou dobu. Pokud si nejste jistí, který bude ten pravý žárovka pro vaše auto, vzít žárovku, kterou jste právě vytáhl na každém obchodě auto dodávek. Pomohou vám najít ten správný brzdný žárovky pro vás.

Krok # 4: Vyfoťte nějaké čisticí utěrky a otřete v blízkosti připojení žárovky. Buďte si vědomi, že neplatí příliš velký tlak, protože tato oblast je velmi citlivá.

Krok # 5: Vložte novou žárovku do prázdného připojení (zásuvka) a zatlačte ji jemně. Současně, otočte žárovku kolem a přišroubujte správně. Budete muset do fronty drobné zrušena rány, které jsou na základě nové žárovky, takže se vejde úplně.

Krok # 6: Nasaďte plastový kryt zpět na nové brzdové světlo.

Krok # 7: Nyní, když jste byli zvědaví, proč jste potřeboval přítele, pak krok # 7 je odpověď. Jakmile brzdového světla se nahrazuje, měli byste si to vyzkoušet, jestli to funguje. Zde získáte v autě a šlápněte na brzdu a otočte světlomety, kteří vám řeknou, pokud vaše práce brzdové světlo? To je, když přítel kroky do pomoci vám. Se podíváte do zpětného zrcátka a on vám palce nahoru znamení-li světlo prací.

Kromě informací jsme vám dal v tomto článku, můžete si také přečíst další článek o Blog na výměně světlometů spínač. To byl krok-za-krokem, jednoduché řešení na výměně brzdové světlo. Materiály potřebné k nahrazení brzdové světlo zahrnovala byrokracii. Červená kohoutek je dočasná oprava rozbité brzdové světlo. Takže, pokud řídíte auto s rozbitou brake světla s červenou páskou na tom, budete jen dostat fix-it lístek. Tím se vám někdy nahradit brzdové světlo a ještě dostat ven, jak se dostat obrovskou pokutu. Po výměně brzdové světlo, jít na policejní stanici a dokázat to, že jste si stanovila světlo. Jediné, co musíte udělat, je zaplatit poplatek za zpracování ($ 10 – $ 15) a vaše citace je pryč. I když, já radu si vyměnit brzdové světlo a jej ihned opravit.

Bad Příznaky ložisko kola
Zabezpečení vozidel Checklist
Odpor motoru ventilátoru
Car přehřátí Problémy
Brzdová kapalina Flush
Dálkové Startéry pro auta
Brzdová světla nepracuje
Opotřebení běhounu Indikátor
Autorádia zapojení
Jak otevřít Frozen dveří automobilu
Nejdražší auto značky

Leave a Reply