Jak změnit brzdovou kapalinu

Brzdová kapalina je hydraulická kapalina se používá v různých automobilů a motocyklů, který používá hydraulický brzdový systém. Brzdová kapalina hraje několik klíčovou roli v údržbě vozidla, nejprominentnější mezi které patří udržování brzdový systém koroze a mazané. Odborníci doporučují, aby je nejlepší nahradit brzdovou kapalinu v autě, alespoň jednou, každý rok a vyhnout se nákladné opravy automobilů, které byste mohli mít možnost rozhodnout se pro, pokud jej ignorovat. Ačkoliv několik automobilů a motocyklů majitelé vědí, že je důležité změnit brzdovou kapalinu v pravidelných intervalech, které nejsou zcela schopni přijít na to, jak mohou jít na to.

Změna brzdy tekutina motocyklu nebo Dirt Bike

Můžete odkazovat na majitele vozu k obsluze určit, který typ brzdové kapaliny motocyklu vyžaduje. Především věc, kterou budete muset udělat, je najít ventil na brzdovém třmenu a vyjměte ji. Připojte krvácení čáru, malé plastové trubky, která usnadňuje jedné straně pohyb tekutiny, aniž by vzduch nebo vlhkost do systému, na doraz, a ujistěte se, že jeho druhý konec je v kbelíku, kde máte v úmyslu shromažďovat vyčerpání brzdění kapalinu. Dalším krokem je vyšroubovat nádržku brzdové kapaliny s potřebnými nástroji. Pokud krvácení přední brzdu, bude pro vás malý šálek na vrcholu toho, a pokud jste krvácení na zadní brzdu, najdete malý šálek, hned za pravou stupačkou. Budete muset ujistit, že si nenechte žádnou vlhkost v, když dělá tohle.

Nyní stiskněte odpovídající brzdové páce a starý olej prosakovat dovnitř krvácející linku do prázdného kontejneru. Budete také muset dávat pozor na nádržky kapaliny, a pokaždé, když hladina kapaliny v nádržce dosahuje až k dolní části, budete muset přidat více brzdovou kapalinu až po ní. Pokračovat dělá, dokud neuvidíte, že barva tekutiny pronikající z krvácejícího potrubí změnila z hnědé na původní barvu tekutiny, nejčastěji zlaté. Naplňte celý zásobník s novou brzdovou kapalinou, takže jen asi polovina palce a prostoru, a zavřete zásobník s víčkem nádrže.

Změna brzdovou kapalinu z auta?

Proces nahradit brzdové kapaliny z automobilu je velmi podobný procesu v motocyklů. Budete muset vzít pomoc osoby, která bude mít se dostat dovnitř vozu a sešlápněte brzdový pedál, zatímco vy pracujete na krvácení brzdovou kapalinu mimo. Připojte krvácení řádek odvzdušňovací, který je nejdále od hlavního válce a dát její druhý konec do kontejneru kde chcete sbírat čerpány tekutinu. Jakmile linka správně připojen, požádejte v autě pomalu stiskněte brzdový pádlo, bude to tekutina prosakovat ven z krvácení linky do kontejneru. Když celá nádržky kapaliny dostane prázdný, naplňte ji novou brzdovou kapalinu a zavřete ventil, jinak vzduch vstoupí nádrž a vést k různým problémům Auto Brake. Jakmile otvory jsou zabezpečeny, může osoba v autě pomalu uvolní brzdný pádlo. Zatímco dělá, budete muset udržet kontrolu hladiny kapaliny v hlavním válci, a doplňte, pokud je to nutné. Poté, co jste proces zopakovali se všemi čtyřmi koly, můžete zkontrolovat všechny ventily a šrouby jste uvolněnými nebo stažené, znovu být na bezpečnější straně.

I když, budete pravděpodobně najít drobné rozdíly v procesu v závislosti na jaký model vozidla, které vlastníte, bude základní proces vždy stejné. Zpočátku, bude to trvat nějakou dobu, abyste si zvyknout na úkol, ale jakmile jsou dobře obeznámeni s tím, bude pro údržbu automobilu snazší, a motocyklů nebo auto problémy mohou být na uzdě.

Jak testovat Starter Solenoid
Alternátor Řešení problémů
Hybridní autobaterií
Audio knihy
Spray Painting
Výrobci automobilů Seznam
Známky ucpaný palivový filtr
Jak nastartovat a Car
Brzdový třmen Výměna
Bubnová brzda odstranit
Střešní okno Instalace

Leave a Reply