Jak změnit brzdovou kapalinu

Brzdová kapalina je hydraulická kapalina se používá v různých automobilů a motocyklů, který používá hydraulický brzdový systém. Brzdová kapalina hraje několik klíčovou roli v údržbě vozidla, nejprominentnější mezi které patří udržování brzdový systém koroze a mazané. Odborníci doporučují, aby je nejlepší nahradit brzdovou kapalinu v autě, alespoň jednou, každý rok a vyhnout se nákladné opravy automobilů, které byste mohli mít možnost rozhodnout se pro, pokud jej ignorovat. Ačkoliv několik automobilů a motocyklů majitelé vědí, že je důležité změnit brzdovou kapalinu v pravidelných intervalech, které nejsou zcela schopni přijít na to, jak mohou jít na to.

Změna brzdy tekutina motocyklu nebo Dirt Bike

Můžete odkazovat na majitele vozu k obsluze určit, který typ brzdové kapaliny motocyklu vyžaduje. Především věc, kterou budete muset udělat, je najít ventil na brzdovém třmenu a vyjměte ji. Připojte krvácení čáru, malé plastové trubky, která usnadňuje jedné straně pohyb tekutiny, aniž by vzduch nebo vlhkost do systému, na doraz, a ujistěte se, že jeho druhý konec je v kbelíku, kde máte v úmyslu shromažďovat vyčerpání brzdění kapalinu. Dalším krokem je vyšroubovat nádržku brzdové kapaliny s potřebnými nástroji. Pokud krvácení přední brzdu, bude pro vás malý šálek na vrcholu toho, a pokud jste krvácení na zadní brzdu, najdete malý šálek, hned za pravou stupačkou. Budete muset ujistit, že si nenechte žádnou vlhkost v, když dělá tohle.

Nyní stiskněte odpovídající brzdové páce a starý olej prosakovat dovnitř krvácející linku do prázdného kontejneru. Budete také muset dávat pozor na nádržky kapaliny, a pokaždé, když hladina kapaliny v nádržce dosahuje až k dolní části, budete muset přidat více brzdovou kapalinu až po ní. Pokračovat dělá, dokud neuvidíte, že barva tekutiny pronikající z krvácejícího potrubí změnila z hnědé na původní barvu tekutiny, nejčastěji zlaté. Naplňte celý zásobník s novou brzdovou kapalinou, takže jen asi polovina palce a prostoru, a zavřete zásobník s víčkem nádrže.

Změna brzdovou kapalinu z auta?

Proces nahradit brzdové kapaliny z automobilu je velmi podobný procesu v motocyklů. Budete muset vzít pomoc osoby, která bude mít se dostat dovnitř vozu a sešlápněte brzdový pedál, zatímco vy pracujete na krvácení brzdovou kapalinu mimo. Připojte krvácení řádek odvzdušňovací, který je nejdále od hlavního válce a dát její druhý konec do kontejneru kde chcete sbírat čerpány tekutinu. Jakmile linka správně připojen, požádejte v autě pomalu stiskněte brzdový pádlo, bude to tekutina prosakovat ven z krvácení linky do kontejneru. Když celá nádržky kapaliny dostane prázdný, naplňte ji novou brzdovou kapalinu a zavřete ventil, jinak vzduch vstoupí nádrž a vést k různým problémům Auto Brake. Jakmile otvory jsou zabezpečeny, může osoba v autě pomalu uvolní brzdný pádlo. Zatímco dělá, budete muset udržet kontrolu hladiny kapaliny v hlavním válci, a doplňte, pokud je to nutné. Poté, co jste proces zopakovali se všemi čtyřmi koly, můžete zkontrolovat všechny ventily a šrouby jste uvolněnými nebo stažené, znovu být na bezpečnější straně.

I když, budete pravděpodobně najít drobné rozdíly v procesu v závislosti na jaký model vozidla, které vlastníte, bude základní proces vždy stejné. Zpočátku, bude to trvat nějakou dobu, abyste si zvyknout na úkol, ale jakmile jsou dobře obeznámeni s tím, bude pro údržbu automobilu snazší, a motocyklů nebo auto problémy mohou být na uzdě.

Baterie Rekondiční
Brzdové destičky Výměna
Elektrické auto anténa
Plastic Gas Tank Repair
Parkovací brzda Opravy
Jak zvýšit motoru auta je Horsepower
Jak změnit snímač otáček
Car Audio a Video Nákup Tipy
Honda Vs Nissan
Oken do automobilů nefungují
Klíče Zamčené v autě – jak se dostat do

Leave a Reply