Jak změnit kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy jsou přední brzdy v moderní auto. Oni jsou vždy v přední linii jednání, pokud jde o brzdění, a tudíž mají tendenci se opotřebovávat rychle. Pokud se opotřebovávají, přemýšlet, jak byste vytáhnout auto přes, co? Zdá se, že těžké, ne? Tak to je nejlepší změnit kotoučové brzdy nebo brzdových destiček pravidelně před selžou.

Uspořádání a kotoučovou brzdou

Ve srovnání s bubnovými brzdami, brzdové systémy jsou účinnější, spolehlivější a citlivější při vysokých teplotách a zrádných podmínkách. Celá brzdění sestava se skládá z kotoučovou brzdou (rotor), který je uložen na jedné nápravě, která je spojena s třmenem shromáždění, které pak mají dvě brzdové destičky, které si aktivované hydraulického tlakového systému. Obě brzdové destičky jsou nuceni tvrdě proti stranách kotoučovými brzdami effectuating hodně tření, které zpomaluje vozidlo. Navíc, faktor, jak dlouho brake destičky naposledy obvykle vyvolává v rámci této diskuse. No, nošení kapacita obložení brzdy je založené na různých proměnných, jako najetých kilometrů automobilu, postavený z brzdových destiček, stylu jízdy daného uživatele.

Pro tuto chvíli, pojďme se držet procesu změny kotoučové brzdy pomocí následujících snadno-to-do a ne příliš těžké pochopit instrukce. Budete brzy vcítit skutečnost, že změna kotoučové brzdy úplně sami, je čas ‘n’ peníze displeje v mnoha ohledech.

Změna kotoučové brzdy

Materiály

Zvedák
Normální velikost zásuvky / klíče
C-clamp
Black tuk

Postup

Crack matic ‘n’ šrouby volně dost na předním kole, a ujistěte se, že nemáte bezva všechny ’em volné. Kolo se prostě musí sundat opatrně. Do tohoto postupu těsně předtím, než Jack auto. Je to riskantní, když jack to a pokuste se odstranit kola, vozidlo se může točit nebo klesat tvrdě na zem.
Zvednout auto s pomocí stojanu jack.
Nyní, když jste již odstranili oka, udržovat je v zajištěném místě, takže nemusíte shánět pro ně později.
Otočte kotoučové brzdy na váš pracovní straně odstranit brzdové třmeny pohodlně.
Nyní najít dva šrouby, které drží třmenu dopravci dohromady. Tyto šrouby musí být za třmenu na obou stranách.
Můžete si najít je s materiálem gumovou boot nachází na hřídeli, protože třmen klouže po nich jako funkce brzdových destiček.
Pokud chcete, můžete použít brzdový čistič pro čištění povrchu disku, tyto vysavače jsou snadno dostupné v železářství.
Nastříkejte čistič na třmeny a všech automobilových dílů, které byly odstraněny. Vyčistěte je dobře.
Jakmile dokončíte provedení výše uvedených kroků, je to čas nahradit staré s novým. Příštích několik kroků vám ukáže postup, jak nainstalovat kotoučové brzdy.
Za prvé, získat náhradní díly z obchodu auto díly, zejména pak ty, které jsou opotřebované, jako brzdových destiček, brzdové hadičky, třmeny, apod.
Nyní pomocí maziva, Lube nově zakoupené kotoučové brzdy tak, aby se klouzat na nosiči snadno.
Pak pomocí c-svorku, aby se vešel kolem třmenu. Na jednom konci Umístěte svorku kolem čelisti a na druhé straně na pístu kliky. Upínací pevně až do doby, píst je zcela tlačil dovnitř spolu s okrajem třmenu.
Netlačte na píst jít přímo uvnitř, jakmile vidíte, že fit, opustit práci, jak je.
Namažte zadní brzdové destičky, které pomáhají snižovat hluk a tření brzdné sestavě.
Pamatujte si, že pokud a dokud opotřebované brzdové destičky nejsou škrábání kovu o kov, by změna disků nedojde. Otázka vědět, kdy ke změně kotoučové brzdy by se měla zvýšit jen tehdy, pokud je impozantní vibrace ve volantu při instalaci brzdy zastavit auto. To je, když si uvědomíte, že disky jsou opotřebované a potřebují změnu.
Pohybující se dále, je proces brzdění glazura provedeny další. To se provádí pomocí brusného papíru, který je otírat proti disky odstranit lesklé glazury.
Sehnat třmenu s novými vycpávkami, které byly vklouzl dovnitř a posuňte třmen pomalu a opatrně zpět do nosiče třmenu a zajistěte jej dobře. Nasaďte zpět dva šrouby, které byly odebrány z třmenech.
Jakmile jsou všechny šrouby a matice byly nahrazeny zpět na své místo, můžete nyní dát kola zpět na místě snugging až výčnělky.
Uzemněte váš vůz, odstraněním zvedák a utáhněte všechny výčnělky a části, jak to bylo.

Metoda pro změnu zadní kotoučové brzdy je podobně. Takže pokud chcete pracovat na druhé straně kola, vím, že bych neváhal hned!

Náklady na brzdových destiček
Skákání autobaterii
Power Window Regulator Opravy
Palivové Problémy regulátor tlaku
Pískací Brzdy
Top 10 Nejspolehlivější auta
Světlomet Lens Cleaner
Alloy Vs. Ocelová kola
Světlomet Lens Restoration
Nejlepší automobilových značek
Jak vyměnit klouby

Leave a Reply