Jak změnit snímač otáček

Rychlost každého automobilu se určuje pomocí rychloměru. Toto zařízení monitoruje rychlost vozidla, které je indikováno jehlou a je provozován snímače rychlosti. Tato magnetická cívka, která je také označován jako snímač rychlosti vozidla, je umístěna ve spodní části přenosové soustavy každého vozidla. Model však může lišit v závislosti na vozidlo, ve kterém je upevněn to. Hlavní funkcí tohoto zařízení je měření otáček ze zařízení a předávat informace na rychloměru, která je stanovena v přístrojové desce. V době, může rychloměr být schopen relé přesné rychlosti vozidla, což může naznačovat, že tam je nějaký problém v přenosové soustavě. Pokud zjistíte, že rychloměr nefunguje správně, může to znamenat, že snímač rychlosti vozidla se stala nefunkční a může je třeba vyměnit.

Pokyny pro Výměna vadného snímače otáček

Vadný snímač otáček je třeba změnit, aby zajištění hladkého fungování tachometru. Můžete buď přijmout vaše vozidlo mechanik při výměně snímač rychlosti, nebo to udělat na vlastní pěst. Vzhledem k tomu, vyžaduje pouze šroubování, jako nahrazuje metodou, která si můžete také udělat doma, místo toho, aby do garáže. To může také pomoci ušetřit náklady na nahrazení snímač rychlosti vozidla, které se může pohybovat od $ 10 do $ 50 přibližně, na základě modelu vozidla, které vlastníte. Níže jsou uvedeny pokyny pro výměnu vozidla snímač otáček.

Než budete pokračovat s projektem změny nefunkční snímač otáček, koupit nový senzor odpovídající model opotřebované jednoho. Můžete najít nové snímač rychlosti vozidla v každém dodavatelském autodílů obchodě. Můžete si vzít svůj starý senzor pro referenční týkající se velikosti motoru, výrobce a model části. Vždy trvejte na originálních náhradních dílů, aby se zabránilo jakékoli další otázky.
Vzhledem k tomu, snímač otáček je umístěn pod vozidlem, budete muset zvednout auto, abyste získali přístup k němu. Použijte podlahy zvedák zvedat vozidlo mimo zemi a držte jej na místě, zatímco vyměnit snímač. Po zastavení vozidla byla zvýšena ze země Umístěte zvedák stojí na jedné straně udržet vozidlo v klidu.
Slide pod vozidlo tak, že se můžete dostat do přenosové soustavy. Snímač, který vypadá jako malý konektor, bude umístěna ve spodní části a spojen s elektrickým kabelem. Chcete-li odstranit snímač od elektrické zásuvky, uchopte konec, aby se uvolnila část.
Vyčistěte zástrčku off oleje a nečistot pomocí hadru, tak, že když jej opravit novou snímač rychlosti vozidla, nejsou žádné problémy. Otřete olej z krytu snímače a umístěte nový senzor v dostupné zásuvky. Po nastavení senzoru do přímé polohy, otočte jej ve směru hodinových ručiček opravit. Ji zajistěte správně můžete nepoužívejte klíče.
Znovu připojte vodiče v přenosové soustavě po senzor byl vybaven. Odstraňte podstavce a snížit automobilové zpátky na zem. Chcete-li otestovat, zda senzor pracuje, řídit vozidlo asi na krátkou vzdálenost. Pokud je rychloměr jehla ukazuje správnou rychlost, pak si zasloužíš si poplácání po zádech, jak jste dokázal úkol.

Tak vidíte, změna snímač rychlosti a nahrazení tachometru kabel do vozidla byl zrovna olbřímí úkol. Kromě toho, bude pravidelný servis vašeho automobilu pomáhají udržet vozidlo v bezvadném stavu.

Mistr válec Opravy
Problémy auto baterie
Car Audio Tipy pro řešení problémů
Odstranění výplně dveří
Auto adaptéry okna opravy
Muffler Tipy Instalace
Příznaky Bad Palivové čerpadlo
Brzdová kapalina Flush
Jak nabíjet autobaterii
Jak často vyměnit brzdové destičky
Disc Vs. Bubnové brzdy

Leave a Reply