Klíče Zamčené v autě – jak se dostat do

Myslel jsem, že, jak nepříjemné to je uzamčen, a říkal jsem si, jak je to ještě horší, možná, být uzamčena palců ~ Virginia Woolfová

Tento citát se mi vlastně myslet na skutečnost, že jsme děsil uzamčení s klíči zamčené v autě! Ve skutečnosti, měli bychom být rádi, že jsme se vlastně zamčený a měl šanci něco udělat! Ten je vzácný scénář se bude konat, ale bývalý je něco, co je téměř nevyhnutelné! Myslím, že většina majitelů aut čelí této situaci uzamčení vozu, sledování klíče visící v zapalování … a věřte mi, nic nemůže být více frustrující než to! Pokud nemáte čelit této situaci až do data, díky bohu a nadále modlit tak, že nemusíte čelit “The Bad car problémový den” všech dob! První věc, kterou musíte udělat, je pokusit se udržet v pohodě, i když to není jednoduché, co dělat v situaci, jako je tato, bude to určitě pomůže si myslíte, že to, co lze udělat, aby se na zamčené klíče v autě! To je to, co je vysvětleno dále v tomto článku!

Jak se k odemknutí auto, když se Keys zamčená?

Jak načíst klíče zamčené uvnitř auta? Pokud očekáváte nějaké nerealistické nebo kouzelné odpovědi pak to není to, co tu máme! Věřte mi, jsem si přečetl mnoho webových stránek, kde je podivné věci, jako je odemknutí zamčené auto s pomocí tenisového míčku, vrtané duté od centra, nebo pomocí závěsu drát pro otevření zámku a co ne! Moje otázka na lidi, kteří naznačují, to by bylo, “Kdo to sakra bude držet závěs, nebo vyvrtanou tenisový míček s nimi po celou dobu?!” I když tyto věci “údajně pracovat”, bych raději držet rezervní klíč se mnou místo vyvrtaného tenisový míček! Což je to, co musíte udělat!

Mějte Spare Key Handy: Já vím, že jste neblokují se ven s klíči zamčené v autě na účely! Ale někteří lidé jsou prostě náchylné k tomuto, vždy náhodně! Není nic špatného na získání náhradní vyrobený klíč, to není dokonce stát 10 dolarů, což je nic ve srovnání s ostatními možnostmi, které můžete mít na výběr později získat uvnitř zamčené auto! Existuje mnoho magnetický klíč případů jsou k dispozici v rámci pro méně než 10 dolarů, která může být skryta pod autě na kovový povrch. Takže pokaždé, když jste Zamkla si ven s klíčky od auta zamčená, můžete si vzít náhradní klíč a dostat se do auta bez problémů! Vedení náhradní klíč s důvěryhodného přítele nebo příbuzného, ​​může také pomoci v takových případech.

Staňte AAA člen: Stát se členem AAA (American Automobile Association) pomáhá, protože poskytují 24 hodin asistenční, která zahrnuje Lock-out služby, stejně, spolu s mnoha jinými službami, jako je odtahová služba, Battery Service apod. Nejlepší část o členství je, že můžete využít všechny tyto služby zaplatí méně než 70 dolarů za rok! Není to úplně za to?

Dostat do kontaktu s vaší pojišťovnou: Pokud nemáte náhradní klíč nebo AAA členství, pak s největší pravděpodobností budete muset dostat připraveni utratit nějaké peníze z vaší kapsy. Proto by váš další krok je dostat se do kontaktu s vaší společností pojištění vozidla co nejdříve, a zkontrolujte, jestli pokrytí lock-out služby. Pokud ano, pak se nemusíte moc bát!

Dostat do kontaktu s odtahová služba: Nyní, protože byste nemuseli moc možností, můžete volat na auto tažné zařízení, které by vás stálo peníze (asi 100 dolarů nebo více), ale pak je to určitě lepší, než trčet bez pomoc! Pokud vaše pojišťovna pokrývá to, že tam není nic podobného!

Dostat do kontaktu s policií: Pro ty z vás, kteří nejsou ochotni utrácet peníze za odemykání vozu, můžete volat policajti přijít na pomoc. Oni udržet celou řadu nástrojů s nimi a může určitě vám pomohou odemknout auto … bez poplatku! I když v těchto dnech jsem slyšela, že se s tím přestal, že v některých městech, protože dodatečné náklady! Takže … pojďme se přesunout na další volby …

Dostat do kontaktu s Car Dealer: Další způsob, jak získat náhradní dělal Klíčem k úspěchu je dostat se do kontaktu s auty co nejdříve, a poskytne mu identifikačního čísla vozidla (VIN), číslo, které je obvykle umístěn na palubní desce před kabiny řidiče sedadla. Toto číslo by pomohlo prodejce provést duplicitní klíč během několika minut. I když by to tak fungovat pouze, pokud můžete vidět VIN z venku a pokud můžete zařídit někoho, kdo by jít vybrat klíče pro vás.

Existují i ​​další možnosti, které jsou známé jako užitečné jako Slim Jim. Důvodem, proč jsem se zmínil to na výše uvedeném seznamu je, že úspěch tohoto zařízení pracuje pouze v závislosti na typu auta, které máte, jak to funguje pouze na starých vozů 1990. Nové modernizované vozy nejsou odemknout pomocí tohoto nástroje, protože nové vozy zlepšily techniky bezpečnosti vozidel! Mnoho lidí také říká, že pokud vaše klíče jsou zamčené uvnitř, můžete používat svůj mobilní telefon pro volání domů nebo tam, kde máte své náhradní klíče. Říkají, že pokud budete držet mobilní telefon a pár centimetrů od dveří a osobou na volání lisech odemykací tlačítko odkudkoliv, zámek otevírá okamžitě! Nicméně, mnoho lidí také říci, že je to jen podvod a tohle nefunguje! Proto namísto odhlašování všechny triky a tipy k otevření auto s klíči zamčené v autě, stačí vzpomenout, volejte AAA asistenční, že se stal členem, nebo jen držet rezervní klíč ukrytý v magnetickém klíčenkou. Pro tuto chvíli, jen modlit, že nikdy projít tuto situaci znovu! Good luck! 🙂

Muffler Tipy Instalace
Audio knihy
Jak dělá měniče točivého momentu Pracovní
Alternátor Problém Diagnóza
Alloy Vs. Ocelová kola
Car Scratch Repair
Střešní okno Vs. Moonroof
Autolak
Lamborghini Vs. Bugatti
Brzdové destičky a rotory nákladů
Auta, která Seat 7

Leave a Reply