Lamborghini Vs. Bugatti

Vysokorychlostní auta, muscle cars, a Supercars jsou dobré témata zájmu diskutovat. Normálně, auto nadšenci mluvit o nejrychlejší a nejlépe vypadající automobilů v automobilovém světě. A pokud jde o automobily z této kategorie, značky jako Bugatti a Lamborghini vždycky do scény. Oba z těchto značek dělali pro sebe pozoruhodnou pověst v automobilovém průmyslu. Nicméně, srovnání Lamborghini vs Bugatti je opravdu těžké, protože obě značky mají dobré jméno vlastní. V následujícím textu jsme právě snažil srovnat pocházejí auta od Lamborghini a Bugatti. Ale dříve, než se podíváme na srovnání, abychom pochopili něco více o obou společností a jejich auta.

Lamborghini a Bugatti

Automobili Lamborghini SpA. je italská automobilová značka, která je známá pro výrobu rychlých, vysoce výkonné automobily. To funguje pod vlastnictví Audi AG, která je dceřinou společností koncernu Volkswagen odvětví. To vyvolalo nejlépe vypadající sportovní vozy, jako je Diablo, Murcielago, Gallardo, a jeho poslední Reventon. Auta z Lamborghini jsou považovány být používán lidmi z bohaté třídy, kteří milují rychlost. Na druhé straně, Bugatti Automobiles SAS je vůz výrobní společnost pocházet z Francie. To do značné míry vstoupil do záře reflektorů s nejrychlejším strojem, “Bugatti Veyron Super Sport”. Stejně jako Lamborghini, tato značka je také součástí skupiny Volkswagen. Všimněte si, že Super Sport je v současné době nejrychlejší ulice-legální vůz na světě. Nyní pojďme diskutovat o Beránka a Bugatti, pomocí Gallardo a Veyron modely.

Lamborghini Gallardo Vs. Bugatti Veyron

Zde jsme porovnání 2011 Lamborghini Gallardo LP 560-4 a Bugatti Veyron Super Sport verzi. Lamborghini má 5,2-litrový motor V10, který produkuje celkový výkon 552 koní. Vzhledem k tomu, nejpozději Bugatti Veyron má 8,0 l W16 quad-turbo motor, dávat sílu 1184 koní. Lamborghini je hlášena dosáhne 62 mph v 3.7 sekundy, zatímco Bugatti dělá to za pouhých 2,5 sekund. Nejvyšší rychlost Gallardo LP 560-4 je zachycen v 202 mph, vzhledem k tomu, Bugatti dosáhne neuvěřitelných 269,80 mph. Náklady na Lamborghini začíná od 205.000 dolarů a může jít až na 220.000 dolarů. Bugatti Super Sport se bude prodávat za ohromující 2.700.000 dolarů. Zde je krátký srovnání Lamborghini Reventon a Bugatti Veyron.

Lamborghini Reventon Vs. Bugatti Veyron

Pokud porovnáte Reventon s Veyron, Lamborghini sportovní 6.5 liter V12 engine, který má sílu 650 koní. To dosáhne 60 mph známku 3,3 sekundy, maximální rychlost zaznamenaná na 211 mph. S cenou kolem 1,3 milionu, to je věřil být jeden z top 10 nejdražších aut které kdy byly vyrobeny. Výrobce tvrdil, že jen 20 Reventóns by být předloženy pro komerční použití. Jak na likings většiny automobilových nadšenců, Lamborghini vyhrává, pokud jde o styl a dobrý vzhled. Pokud si myslíte, Lamborghini Reventon vs Bugatti Veyron závodní výkon, Bugatti nechává za Reventon, vzhledem k akceleraci a maximální rychlost.

To bylo stručné srovnání Lamborghini vs Bugatti. Bugatti Veyron Super Sport učinil záznam v nejvyšší rychlosti, které jsou všechny ostatní výrobce automobilů může být uvažujete o lámání. Stejně jako Lamborghini, Ferrari a Porsche jsou také populární ve výrobě vysoce výkonných luxusních vozů. Zajímavým faktem se dozvědět, že jak Bugatti a Lamborghini se ve finančních krizích kdysi, ale nyní dělá dobře ve vlastnictví spolehlivé koncernu Volkswagen. Doufejme, že jste si užili čtení tohoto článku na Bugatti vs Lamborghini.

Honda Vs Nissan
Car Scratch Repair
Odhady Auto Opravy
Car Muffler Opravy
Svorky baterie korozi
Muffler Tipy Instalace
Nejspolehlivější auta značky
Jak nabíjet autobaterii
Brzdové destičky a rotory nákladů
DVD přehrávač Recenze
Automatická převodovka problémy

Leave a Reply