Levné RWD auta

Pohon zadních kol (RWD) vozy jsou nejlepší možnosti pro první kupující čas autě nebo ty, kteří jezdí v příznivých jízdních podmínek. Navíc, ve srovnání se všemi vozy s pohonem, RWD auta přišel za nižší cenu, s některými drobnými rozdíly v motoru specifikacích. Všimněte si, že tato vozidla nejsou vůbec vhodné k jízdě na zasněžených silnicích a terénech. Nicméně, pokud chcete auto, které má slušný výkon pro jízdu na dálnicích pravidelně, můžete zvážit nejvhodnější z dobrých levné RWD auta. Existují dokonce i některé spolehlivé pre-vlastnil RWD auta do 10.000 dolarů.

Levné zadní kolo řídit auta

V dnešní době, většina aut přicházejí s předním nastavení pohonu kola. Proto je velmi obtížné najít nové zadní kolo řídit auta za přijatelnou cenu, pokud navštívíte autosalonu, který se dobře udržované pre-vlastnil modelů. Většina lidí se těší na nákup těchto RWD auta pro účely driftování. Existuje mnoho dobrých RWD modely aut, které si můžete vybrat ke koupi. Některé z nejpopulárnějších ty jsou Toyota Supra, Honda S2000, Ford Crown Victoria, nebo předchozí generace Chevrolet Camaro, a jiné pozoruhodné modely. Pokud jste ochotni utrácet více na zadním vozidla pohonu kola, můžete zvážit modely uvedené níže.

Dobré zadní kolo řídit auta

2011 Ford Mustang V6
Tento sportovní vůz je legenda, pokud jde o vozidla používaná pro driftování. Jeho V6 varianta přichází s výkonným 3,7 l 4V Ti-VCT V6 motor a pohon zadních kol nastavení. Možná se budete muset utratit kolem 22.000 dolar vlastnit tento model. 6-stupňová manuální převodovka a AdvanceTrac s elektronické kontroly stability (ESC) je dodáván jako standardní funkci.

2011 Dodge Charger SE
To je také dobrý muscle car pro silniční závody a sportu. Cena tohoto nového vozu právě začíná kolem 25.000 dolarů. Je vybaven 3,6 l V6 VVT Pentastar motoru a AutoStick automatickou převodovkou. To je také začleněna s elektronickou kontrolu stability a dalších bezpečnostních prvků, jako je All-Speed ​​Control Traction, Hill Start Assist, déšť podpory brzd a Ready Alert brzdění.

2011 Chevrolet Camaro Coupe LS
To je jeden z nejlépe vypadajících dostupných aut. Vyvolávací cena je prohlašoval, že je jen o 23.000 dolarů. Má 3,6 l 312-hp V6 motor, 6-stupňová manuální převodovka převodovka, a velmi užitečná StabiliTrak Electronic Stability Control System. Tento pohon zadních kol auto je považován za jednoho z nejlepších sportovních aut pod 30.000 dolarů.

2011 Mazda MX-5 Miata Sport
Pokud hledáte dobré auto s slušného výkonu podél a úctyhodnou spotřebu paliva, můžete jít na Mazda MX-5 Miata. V “sport” varianta je namontována s MZR 2,0 l DOHC 16-ventil 4-válec motoru, generování sílu 167 koní. Pokud budete mít 5-stupňovou manuální převodovky verzi, byste dostat najetých kilometrů 22 MPG a 28 mpg ve městě a dálnice. Společnost nabízí tento vůz variantu za základní cenu kolem 23.000 dolarů.

To je malý seznam nejlepších RWD auta můžete zvážit nákup podle vašich rozpočtových požadavků. V případě, že jste ochotni utrácet více, máte další možnosti, jako je Hyundai Genesis a ty z BMW řady 3. Všimněte si, že specifikace nových RWD aut bylo uvedeno výše, jsou standardní. Můžete dokonce upgradovat na vyspělých technologií a příslušenství v balení, ale to vás bude stát extra. Pokud chcete používat auto na driftování a sportovní účely, je lepší si jít pro pre-vlastnil ty s dobrým výkonem.

Car přehřátí
Únik oleje Opravy
Světlomet Lens Cleaner
Jak často udělat chladicí kapaliny Flush
Jak nastartovat a Car
Jak dlouho Brzdové destičky Poslední
Car Muffler Opravy
Okna auta Náhradní Cena
Autorádia Installation
Rozdíl mezi střešního okna a Moonroof
Brzdová kapalina Flush

Leave a Reply