Ložiska kola Hluk

Dunění nebo cyklické hluku jakéhokoli druhu je slyšet s ložisky, které mají problém v jejich fungování. I v případě, že řidič smysly drobný problém ve vozidle, měl by okamžitě jít na hluk ložiska kola diagnózy. Pokud se problém neřeší včas, může existovat možnost nebezpečných následků.

Identifikace ložisko kola Hluku

Běžný trik k identifikaci ložiska kola problému je zjistit, zda hluk zůstává stejná při zrychlování nebo zpomalování. Můžete také jet na kruzích i ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček, aby zjistili, které z kol (levý / pravý) vydává zvuk poškozeného ložiska. Hladina hluku pocházející z ložiska kola se nemění s měnícím se rychlostí, je však, zvedne nebo sníží při otáčení. Dá se proto, říci, že hluk slyšet v pravidelných intervalech při jízdě ustálenou rychlostí je znamením ložiska problém. Ložisko kola hluku by neměla být zaměňována s hluku poškozeným CV kloubu, je úplně jiný problém a měl by být řešen samostatně. Hluk vydávaný ložisek je v důsledku nedostatku mazání nebo z důvodu poškození. Třením vyvolávaným v suchých oblastech ložiska tedy, výsledky v bzučivý zvuk, který se opakuje v pravidelných intervalech.

Je třeba mít mechanismus na zrušení auto pro spřádání pneumatiky v pořadí diagnostikovat problém hluku ložiska kola. Zatímco se točí kolo, jeden by měl umístit jeho druhou ruku na vzpěry sestavě. Pokud je nějaký problém v ložisku kola, jeden může slyšet šum. Zvedací vozidlo je nutné určit stranu, ze které hluk pochází. Činnost kroutí pneumatiku tam a zpět také pomáhá při kontrole, zda je pneumatika je volná.

Přední ložiska kola Hluk

Přední kolo by měly být kontrolovány pro hluk a mazání. Údržba předního ložiska kola by měla být provedena každých 30000 mil. Zatímco jeden je hnací, měl by se snažit poslouchat správně jako, kde se hluk pochází. Hluku z podlahu naznačuje, že problém není přítomen v ložisku kola však v jiných částech vozu. Zvuk z oken dává lepší představu o správném problému.

Zadní ložiska kola Hluk

Ten hluk produkovaný jak přední a zadní ložiska kol je stejný. Proto není rozdíl je přítomna v zvuky produkované v přední a zadní kola. Způsob diagnostikování takového hluku, na rozdíl od výše uvedených jeden, je to, že v řízení vozidla při konstantní rychlosti, (drobné odchylky v rychlosti by měly být příležitostně). Varianty jsou povinné, protože některé vozy hluk pouze v určitých rychlostech. Zde, je, že ložisko kola hluk nebezpečí by nemělo zůstat nepovšimnuto, a musí být řešena nebo opravit co nejdříve.

Během diagnóze problému ložiska kola, jeden by měl zkontrolovat, zda existují nějaké praskliny na povrchu ložiska. Dokonce i malé trhliny může vést k větším problémům. Chcete-li zjistit minute trhliny, je nutné zkontrolovat, ložisko v jasném světle. Prasklé, postavil nebo opotřebované ložiska je třeba vyměnit. Díly jako ložiska náboje otvoru a vřetena musí být také zkontrolován za škodu. Při kontrole, jeden by měl zkontrolovat, zda je jakékoli škody způsobené nábojem dírou, jeho montáž je nutno překontrolovat. Ložiska otvor náboje, není-li správně sedět, vyzývá k nahrazení VIZ autodíly., Buben, rotor nebo rozbočovač. Je třeba zkontrolovat, zda jsou v souladu vřetena správně. Nesmějí být v přímé linii, správné diagnózy problému je proto nezbytné. Řídící koleno by mělo být nahrazeno pokud se jakýkoli problém se nachází v vřeten.

Jeden by měl provádět pečlivou diagnózu opotřebované a ostatními částmi vozidla s cílem určit přesnou příčinu. V některých případech může být, že nebude možné zjistit problém na vlastní. V takových případech by konzultaci mechanik vhodné.

Auto Problémy
Auto brzdí
Jak vyměnit klouby
Odometer Opravy
Kdy vyměnit Brzdové destičky
Auto detailování
Plastic Gas Tank Repair
Průvodce pro Car Care
Car Top nosič zavazadel
Okna auta Náhradní Cena
Jak koupit autobaterii

Leave a Reply