Mrtvý autobaterie

Vaše auto potřebuje elektrickou energii pro mnoho z jeho funkcí, jako jsou světlomety, zadní světla, hudby systém, startér, elektrické ovládání oken, vnitřních světel, stěrače oken apod. autobaterie je jediným zdrojem energie pro všechny z nich. V ideálním případě autobaterie by měl fungovat správně plných pěti let, protože to je průměrná životnost vašeho autobaterie. Ale je to téměř nemožné udržet ideální podmínky. Protože existuje mnoho aspektů, které se rozhodnou, jak dlouho vydrží baterie. Pojďme analyzovat problémy v autobaterii podrobněji.

Známky toho, že vaše auto je baterie vybitá

Po některé ty znaky, které naznačují, že vaše auto je baterie vybitá nebo vyteče.

Vůz se nespustí po zapnutí klíče do zapalování.
Elektricky ovládané součásti, jako okna auta nefungují.
Při spouštění vozidla, pokud to dělá cvaknutí místo obvyklého zvuku.
Tyto světlomety se staly dim a zářit pouze při zrychlení.
Když otevřete kapotu, pokud je špatné cítit jako shnilá vejce.
Pokud auto není normálně spustit, ale začíná se skokem pak si můžete být jisti, že problém je s baterií.

Příčiny Behind

Příčiny a mrtvých autobaterie může být celá řada, a jen správné testování baterie může odhalit skutečný problém. Nejviditelnější příčinou je, že životnost, pro které byl navržen baterie, je asi dostat přes. Existují i ​​další situace, které přispívají k této situaci, například, když zapomenete vypnout světlomety, když zaparkoval své auto, budete najít vaši baterii bývala vyčerpaná po vrátíš. Další příčiny mohou být,

Nesprávné způsoby nabíjení baterie.
Vnitřní světla jsou ponechány na delší dobu.
Použití baterie nastartovat další baterii, když vaše vlastní auto baterie sama o sobě je slabá.
Odchod rádia nebo auto audio systém na po celou noc.
Použití nestandardní baterii.
Zkrat někde v zapojení baterie.
Pokud alternátor nepracuje správně, že nebude nabíjet baterii.
Použití auto na krátké vzdálenosti při použití příslušenství bohatě může také vést k vybitá baterie.
Někdy elektrolytu v baterii dostane shromažďovány na spodní straně baterie opouští horní poloviny prostý kyseliny, který může také přispět k takovému stavu vašeho autobaterie.
Chudák autobaterie údržba je další prominentní příčinou baterie nebo vypustit. Příklad špatné údržby by být, a to udržování správné množství vody v baterii.

Jak opravit

Rychlý a snadný způsob, jak oživit mrtvého baterie je skákání ji. Pro nastartování baterii, budete potřebovat sadu propojovacích kabelů a další auto s dobře nabitou baterii. Následující kroky vám vysvětlí, jak nastartovat auto-

Zaparkovat auto s vybitá baterie vedle vozu s plnou baterie (oživit auto). Můžete také zaparkovat dvě auta kapotu kapuce, která je v přední části navzájem.
Nyní připojte jeden terminál pozitivní kabelu (většinou červená) ke kladnému pólu oživujícího auta a druhý konec ke kladnému pólu vybitá baterie.
Nyní připojte jeden terminál negativního kabelu k negativ oživujícího baterie. Druhý konec tohoto kabelu je třeba připojit k nenatřeného kovového povrchu v bloku motoru.
Nyní otočte oživovat auto na a spusťte jej na několik minut. To bude nabíjet vybitou baterii.
Nyní zkuste startování vozu. Pokud se nespustí, spusťte oživujícího auto některé více času.

Dalším způsobem, jak od vozu, jehož je baterie vybitá, je tlačit jej spustit. Ale pro tuto metodu je třeba někoho, aby se zasadila své auto, když se pokusíte spustit a bude trvat několik pokusů dostat auto běží. Také je tato metoda nedoporučuje a mělo by být použity pouze pokud není jiná možnost je k dispozici.

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s mrtvým autobaterie je nabíjet, jakmile je to možné. Ale ujistěte se, že jste poprvé četla o tom, jak dlouho ji nabíjet v auto s manuálem uživatele. Proveďte všechna bezpečnostní opatření uvedená v něm. Pokud je baterie poškozena, jeho nahrazení je jediná možnost. Nepokoušejte se nastartovat akumulátor zamrzl, protože je nebezpečí, že se baterie roztržení. Také, pokud zjistíte, že kyselé netěsnost baterie odneste jej do mechanik okamžitě.

Náklady na brzdových destiček
Uzamčené Keys v Car
Autorádia Odstranění
Nejbezpečnější Sedany 2012
Diagnostika ječivý zvuk při akceleraci
Car Recenze Nabíječka baterií
Geometrie kol nákladů
Nejspolehlivější auta roku 2012
Brzdové destičky Výměna
Jak změnit snímač otáček
Co je Otáčkoměr

Leave a Reply