Nejbezpečnějších vozů

Téměř 50.000 řidičů umírá při dopravních nehodách ve Spojených státech každý rok a většina z nich přijdou o život v důsledku nedbalosti a nedbalost. Jiné než dopravních nehod existuje mnoho technologických vlastnosti vozu, které mohou vyústit v život ohrožující nehodě. Například, exploze palivových nádrží Ford Pinto, neslavný překlopení kontroverzi Ford Explorer, a tak dále. I automobilový gigant Toyota připomenout více než 2,3 milionů vozidel tvrzením, že tam byl nějaký plynový pedál chyba, která nás přivádí k vážné otázce bezpečnosti vozidel a nutí nás přehodnotit nejbezpečnější automobily na silnici.

Auta jsou technologické vynálezy, které mohou pomoci pokrýt velké vzdálenosti v krátkém čase, ale v případě, že řidič oddával v hrubém řízení, může se vynález způsobit hodně škody. Bezpečnosti vozidel technologie byla v procesu od vývoje automobilů a každá automobilka zaručuje, že jejich produkt musí poskytnout kupujícímu kompletní bezpečnost a pohodlí. Podle statistik, každý rok více než 1000 lidí přijde o život v-dopravních nehod a při pohledu na těchto alarmujících čísel, je na čase, aby se lidé seznámí s nejbezpečnějších vozů na americké půdě. Následující názvy byly rovněž obsaženy v NHTSA (National Highway Traffic Safety Administration) a IIHS (Pojišťovací institut pro bezpečnost silničního provozu), v seznamu spolehlivých automobilů na amerických silnicích.

Nalezení nejbezpečnějších vozů pro teenagery

Úkol najít bezpečné auto na dospívající je opravdu časově náročné. Je zřejmé, že by chtěli vysoké umělec nebo něco s velkým designem, ale rodiče chtěli, aby se normální auto, které je více v bezpečí. Starší starosti, protože se vozí po mnoho let a jsou obeznámeni se současným stavem silnic a dálnic. Nikdy pochybovat o řidičské dovednosti jejich dítě, ale také nevěří řidiče přicházející z opačné strany.

Nejdůležitější bezpečnostní prvek automobilu je jeho stabilita. Téměř všechny nové modely aut na trhu jsou vybaveny elektronické kontroly stability (ESC), který pomáhá vůz udržet svou pozici a přilnavost na silnici. Tato technologie dokáže mnohem užitečnější řidiči, když on / ona se chystá vzít ostrou zatáčku, což zvyšuje riziko smyku. ESC používá počítač, který je připojen na řadu senzorů, které udržují oko na kola rychlosti, úhlu natočení a boční rotaci. Kdykoli auto je asi ztratí svou kontrolu nebo drift, ESC okamžitě použije brzdy do jedné ze 4 kol a snižuje výkon motoru, aby se ujistil, že auto je zpět na silnici. Tato jedinečná funkce se zachránit miliony životů na celém světě.

Mnozí rodiče se domnívají, že SUV je nejbezpečnější, je to velká velikost a jsou vybaveny úžasnými bezpečnostních prvků, které jsou určeny k ochraně řidiče k nebezpečným situacím. News Flash! Tento pojem je zcela nevhodné, protože dospívající jsou často nezkušení řidiči a nejsou dost schopní zvládnout tak velké automobilů na silnicích. Jsou povinni se zhroutí dříve či později. Ujistěte se, že první auto mladého dospělého je hatchback, jsou snadno ovladatelné a jsou mnohem bezpečnější jet na rušných silnicích.

Nejbezpečnějších vozů na amerických silnicích

Téma spolehlivých nebo bezpečné automobily je vlastně dokonalá kombinace krásy, kreativity a utility. Bez ohledu na to, jak stylově, nebo silný auto je, pokud mu chybí do bezpečnostních prvků, pak je lepší se vyhnout, a vybrat něco, co se bude držet řidič a ostatní cestující bezpečné jízdy na frekventovaných silnicích. Vozidla uvedené na tomto seznamu mají každý si vydělal nejvyšší bezpečnostní místo z IIHS.

Volvo XC60
Mnoho lidí nebude překvapen, Volvo XC60 v tomto seznamu. Společnost je celosvětově známá pro výrobu světové bezpečnosti vozů. Tato středně velká crossover je plná úžasných bezpečnostních prvků, které zaručují bezpečnost řidiče a osob na jeho palubě. Vůz je vybaven města Volvo Safety System, který využívá laserovou technologii pro detekci okolní provoz a je naprogramován tak, aby brzdy iv případě malého nárazu. Při vysokých rychlostech systém varuje řidiče před možnou kolizí, pokud to zjistí riziko na silnici. Toto varování sníží rychlost vozu, nebo ji zastaví v případě nouze. XC60 přichází s AWD, hill-Descent Control a převrácení senzory, které dává majiteli velkou bezpečný stroj na kolech.

Honda Civic
Národ je nejprodávanější kompaktní sedan je nejen dobrá z hlediska bezpečnosti, je to skvělé auto celkově díky své spolehlivosti a prodejní hodnotou. Civic je známá na celém světě pro své moderní aerodynamický design, který jí dává mírný náskok, než ostatní vozy na silnici. Auto je navržen tak, že se nejen chrání cestující, ale také zajišťuje méně chodců poškození v případě nárazu.

Ford Fiesta
Od svého uvedení na trh, Fiesta čerpal mnoho pozitivních tisku a u kritiky ze všech stran. Známý jako kompaktní sedan, Fiesta je jediným vozem ve své kategorii k zajištění místo v IIHS bezpečnostní seznamu. Fiesta je jedním z mála jmen v oboru, který není jen skvělým airbagy, ale dalšího řidiče kolena pytel a boční okenní hustilky. Pokud to není příliš působivá, je asi 55% těla Fiesta vyrobeny z vysoce pevnostní oceli, která chrání interiéry vozu, pokud se dostane při havárii.

Hyundai Genesis
V seznamu vrcholu 10 bezpečných vozů, by měl nový Hyundai Genesis mají v top 5. Genesis od korejské automobilky není první luxusní auto na světě, ale je to rozhodně sedan s působivou řadou funkcí, které nejsou vidět jinde. Prostorná auta je dodáván s anti-uzamknout brzdy, přední a boční airbagy vzadu, silné parkovací senzory, Lane Departure Warning a zadní parkovací kamera.

BMW 5-Series
Tento BMW 5-Series Aced přes všechny bezpečnostní zkoušce provedené NHTSA a IIHS. Německá automobilka představila úžasné nejmodernější technologie a bezpečnostní prvky, které činí tento vůz bezpečné a žádoucí. Jeho adaptivní tempomat, pozemky odlet, varování, slepých úhlů a první noční vidění systém, který detekuje chodce a zobrazí je na obrazovce navigace. Úžasné brzdový systém (společně vyvinutý Williamem Trauma Lehman Center) je speciálně navržen tak, aby posílat automatické upozornění, který upozorňuje řidiče, aby bylo možné havárii lze vyhnout.

Nejbezpečnější auta Seznam

Jiné než slavná jména výše uvedených, je zde několik dalších aut, která zajištěné vynikající výsledky v oblasti bezpečnosti a výkonnosti. Následující jména se objevila v průzkumu mnoha organizací specializujících se na-bezpečnost automobilů.

Lincoln MKS
Audi A3
Mercury Milan

Ford Freestar
Chevrolet Malibu
Infiniti M37

Audi Q5
Volkswagen Polo
Subaru Legacy

Volkswagen Passat
Buick LaCrosse
Cadillac SRX

Ford Taurus
Vauxhall Astra
Nissan Cube

Subaru Tribeca
Lexus RX
Chevrolet Equinox

Volkswagen Golf
Toyota Prius
Dodge Avenger

Jeep Patriot
Scion xB
Toyota Sienna

Honda CRV
Honda Insight
Mini Cooper

Kia Soul
Hyundai Sonata
Mercedes Benz E Class

Výše uvedená jména prošly těžké inspekce a zajištěných vysoké známky na bezpečnost a pohodlí. Je důležité, aby lidé měli dát bezpečnostní význam při nákupu auta. Vzpomeňte si na vlastnosti a styl vozu jsou důležité, ale ne za cenu něčího života. Dobrý bezpečnostní prvky v automobilech, aby obyvatelé mají pohodlné a bezpečné jízdy, ať jsou kdekoli.

Brzdové vedení Opravy
Autoalarmy
Převodovka Problémy
Autobaterie Trickle Charger
Brzdový třmen Výměna
Car se problémům
Střešní okno Opravy
Čištění baterie koroze
Odstraňování Car Problémy
Anti-lock brzdový systém
Příznaky Bad Starter

Leave a Reply