Nejdražší auto značky

Existuje mnoho typů automobilů dostupných na automobilovém trhu, jako jsou např. malé vozy, střední velikosti auta, velké automobily, SUV, luxusní automobily, auta svalu, sportovní auta, a tak dále. Každý typ vozu třídy má svou vlastní sadu unikátních funkcí a modelových specifikací. Ze všech těchto, tam jsou některé vozy, které jsou nejdražší, jako jsou luxusní vozy a sportovní vozy. A jsou tu ještě značky, jejichž produkty jsou zaměřeny zejména na řízení požadavků bohaté třídy. Maybach a Mercedes-Benz jsou některé z nejlepších příkladů z nejdražších výrobců automobilů na světě.

Maybach
Maybach-Motorenbau GmbH je luxusní automobilka z Německa, která působí v rámci společnosti Daimler AG. Modely vyráběné společností jsou myšlenka jako top 10 nejdražších aut na světě. Vyvolávací cena 2009 Maybach 57 je 344.000 dolarů, Maybach 62 Zeppelin stojí 677.000 dolarů, vzhledem k tomu, Maybach Landaulet semi-kabriolet je cena jen o něco více než milion.

Mercedes-Benz
Stejně jako značky luxusních vozů “Maybach”, Mercedes-Benz je také dceřiná společnost Daimler AG společnosti. Auta z Mercedes-Benz jsou zaměřeny především na bezpečnost silničního provozu a maximální pohodlí pasažérů. To má různé auto sérii, jako je S-Class začíná na 91.000 dolarů, CL-Class začíná na 113.150 dolarů, SLK-Class s cenou od 47.650 dolarů; SL-Class na 102.600 dolarů jako výchozí cenové rozpětí, a SLS AMG na 183.000 dolarů. Také zahrnutý v seznamu nejlepších deset nejdražších aut je Mercedes-Benz SLR McLaren, který se bude prodávat za 450.000 dolarů za základní model.

Rolls-Royce
Rolls-Royce Motor Cars je britská značka luxusních automobilů, pracuje ve vlastnictví skupiny BMW. Dvě z nejpopulárnějších vozů od značek vyráběného jsou Phantom a Ghost. Phantom byl nabízen za cenu od 300.000 dolarů, vzhledem k tomu, Ghost stojí asi 255.000 dolarů. Rolls-Royce značka dosáhla více tržby než její hlavní konkurent “Maybach”.

Bugatti
Bugatti Automobiles SAS je výrobce automobilů z Alsaska, France, který je dceřinou společností koncernu Volkswagen, se tvořil v roce 2000. Vytvořila dvě varianty Bugatti Veyron EB 16.4, z toho je nejnovější verze “Super Sport” považován za nejrychlejší ulice legální vůz na světě. Cena “Sport Super” Bugatti je věřil být kolem 2.700.000 dolarů.

Porsche
Porsche Automobil Holding SE, je výrobce automobilů nebo luxusní a vysoce výkonné automobily z Německa. To má zásadní podíl na “Volkswagen AG”, která je vlastníkem “Volkswagen Group”, která zahrnuje slavné automobilové značky jako Volkswagen, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Audi, Škoda a. Jeden z nejdražších aut na světě je Porsche Carrera GT, cena kolem 484.000 dolarů. Porsche Cayenne Turbo SUV stojí 106.000 dolarů, vzhledem k tomu, 911 GT2 přijde na zhruba 245.000 dolarů.

Ferrari
Ferrari je italský výrobce vysoce výkonných sportovních vozů. Ferrari Enzo je seznam-ceněný u dobré 659.330 dolarů, zatímco Ferrari F40 byla nabídnuta na $ 400,000. Na druhou stranu, je Ferrari 612 scaglietti v současné době nabízen za 304.000 dolarů. Další pozoruhodná auto z obra je F430 Ferrari, jehož cena se pohybuje od 186.925 dolarů na 217.310 dolarů. Existuje mnoho dalších výkonných a vysoce výkonných vozů z značky, které jsou dost drahé pro obyčejného člověka k dovolit.

Existuje mnoho dalších, jako je Audi, BMW, Lexus, Aston Martin, Maserati, Cadillac, a mnoho dalších. Vzhledem k tomu, autodíly z těchto strojů nejsou levné, jsou také nejdražší auto značky opravit a udržovat. Všimněte si, že ceny mohou dokonce zvýšit, pokud pokročilé příslušenství a upgrady jsou rozhodla pro.

Nejlepší Sedan 2012
Nejspolehlivější auta značky
Nejlepší sníh Cars
Bezpečnosti vozidel
Autobaterie Recyklace
Nejlepší Sedan for the Money
Auta
Lamborghini Historie
Diagnostika skřípavý zvuk při otáčení Váš automobil
Jak nabíjet autobaterii
Skvělé Autopříslušenství

Leave a Reply