Nejlepší Concept Cars

Svět automobilů byla stále se vyvíjející, neboť první z před několika desítkami let. Jako den Technologický pokrok po dni, tam jsou některé úžasné funkce, které byly přijaty, které obstarávají potřeby na rychlost, bezpečnost, luxus a spotřeby paliva. Už jste někdy přemýšleli, jak automobilka chápe reakci a zpětnou vazbu od spotřebitelů ohledně auto, které plánují vyrábět v blízké budoucnosti? Odpověď lze nalézt v “pojetí” koncepčních vozů. Ještě než se vrhneme na některých slavných koncepčních vozů, dejte nám poznat, co tyto vozy mají zejména při srovnání se současnými modely výroby.

Co je Concept Car?

Myšlenka zavedení koncepční vůz, opravdu, svědčí jména. Hlavním motivem tohoto vozu je zobrazit nové vlastnosti, design, nebo o nový model zcela, pro měření zákazníků reakce. Pokud jste navštívili autosalonu v minulosti, měli byste být dobře vědomi této myšlenky. To také umožňuje značnou reklamu prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků, které mohou být užitečné, když je vůz se vyrábí ve větším měřítku. Některé z těchto vozů by mohlo být jen model s žádným hnací kapacitou, nebo skutečné on-road praktičnosti. Mohou být jen pro zobrazování vnější design a styling faktory. Některé z těchto modelů jsou jen dělal graficky, pro zobrazení nový styl se potenciálně realizován v budoucích vozů od společnosti.

Pokud společnost studie, které spotřebitelé nelíbily nový koncept vozu nebo jeho funkce, může spadnout rozhodnutí další komerční produkce. Společnost také shromažďuje podrobné stanovisko spotřebitelů, a může nařídit požadované změny v modelu automobilu pro výrobu. Auto obři je třeba mít na paměti, že skutečná výroba modelu dodržuje standardy bezpečnosti, nákladů, praktičnost, a ekonomika. V následujícím, budete poznávat nejlepší koncept vozidla, které byly zobrazeny v Ženevě, Frankfurtu, a Soul auto show.

Nejlepší Concept Cars

Chevrolet Miray: Miray od americké značky je perfektní kombinací stylu, designu a technologie. Je to vlastně hybridní vozidlo, s jedním z druhu hnacího ústrojí. Toto vozidlo nachází pár elektromotorů na přední straně k vykreslení momentu na přední nápravě, a 1,5-litrový zážehový motor, který běží na zadní nápravu. 1,6 kWh lithium-iontová baterie pomáhá vytvářet slušné 15 kW od obou motorů. Design je hodně jako robotické auto, a nejde spolu s tradičními koly Chevy.

BMW Vision ConnectedDrive: To lze nazvat jako futuristické auto německé auto výrobce. Nicméně, značka prohlásil, že to nebude komerčně dostupná, ale jeho funkce mohou být začleněny do připravovaných modelech. Přední vypadá jako silně ovlivněného Camaro, ale celkově to má vzhled BMW. Vůz je rozdělen do tří částí, viz. pohodlí, infotainment a bezpečnost, s každým mít odpovídající vlastnosti. Jedním z jeho unikátních vlastností je to, že se dveře klouzat v rámu karoserie.

Citroen Survolt: Tento Citroen je zcela ekologický vůz, neměli nechat ujít skutečnost, že se jedná o závodní koncept model. To má nízký profil a účinně funguje dobře aerodynamiky, vzhledem k tělu a spoilery. Existují dva elektrické vybaveny motory, které společně poskytují 300 koní, dost k dosažení o 60 mph do 5 sekund. Nejlepší nebo horší pro některé automobilové nadšence může být skutečnost, že nemá žádné převody, a tak zpomalit auto, budete mít jen brzdy. Můžete vidět tento vůz v závodním světě někdy brzy.

Rolls-Royce 102EX (Phantom Experimental Electric): Rolls-Royce 102EX je typický luxusní vůz zevnitř, ale existuje mnoho změn provedených pod. Na rozdíl od jiných Rolls-Royce Phantoms, nenajdete na V12 motor pod kapotou, ale překvapivě dvojice elektromotorů produkujících 389 hp celkem. K dispozici je 71 kWh baterie pod kapotou, která přispívá k síle. Kromě toho, že auto je velmi tichý na cestách ve srovnání s benzinovým verzi. Na druhé straně, přičemž na vnitřní komfort produkty jsou všechny “Rolls-Royce”.

Porsche 918 RSR: Toto je pravděpodobně hodnocen jedním z nejlepších koncepčních vozů v automobilovém průmyslu. Tento pojem je hybrid, který kombinuje zážehový moc s tím baterií. Výsledkem je 563 koní generované z 3,4 l motorem benzínu V8 a další 204 HP vycházející z elektrických motorů. Motory nejsou napájeny z baterie, ale setrvačník začleněna právě vedle řidiče, na sedadle spolujezdce. Setrvačník může být tkané a napětím pomocí tlačítka na volantu a rekuperačního brzdění funkce. Je to jeden exotické sportovní vozy z německého výrobce automobilů.

Jaguar C-X75: Tento jeden z Jaguaru má atraktivní vzhled super auto. Pravomoc vozidla pochází ze čtyř elektromotorů, s každým systémem jedno kolo. Motory jsou zpoplatněny od baterií, které jsou zase napájen mikro plynové turbíny, v důsledku produkovat 780 hp. Tyto turbíny může běžet na široké spektrum paliv, jako jsou LPG, stlačeného zemního plynu, biopaliv, a motorové nafty. Společnost plánuje vybudovat výrobní model, ale s benzínovým motorem. Bohaté Jaguar fanoušci čekají na uvolnění on-road verze tohoto sportovně-prototypu.

Nissan Esflow: Nissan Esflow je typický koncept, ale jeho zevnějšek může být disliked mnoho. Auto má na sobě pohon zadních kol nastavení, a dva elektromotory poháněné lithium-iontových baterií, přičemž každý motor běží jedno kolo. Každý motor poskytuje 107 koní na kolo, který pomáhá při 0-60 mph zrychlení jen o 5 sekund. Vzhledem k stability vozidla, motory kola elektráren zadní individuálně. Příchod do účinnosti, může pokrýt přibližně 150 mil na jedno nabití.

Alfa Romeo 4C: Jestliže jste užil pohled na Alfa Romeo 4C, získáte představu o Lotus Elise. To je dobrá zpráva pro Alfa Romeo fanoušky, že tento koncept je pravděpodobné, že přijde do výroby brzy. Technické parametry patří 1,75 l přeplňovaný 4 válcový motor, který přispívá 200 hp moci. Je schopen vyšší rychlosti, ale nejvyšší rychlost je nastavena na maximálně 155mph. Má oko-lov elegantní design, který je středem přitažlivosti pro spotřebitele. Alfa Romeo fanoušci by měli být šťastní, protože to auto je věřil být ve výrobě od roku 2012.

Další významné Concept Cars

Lamborghini Sesto Elemento Concept: To Lambo byla hlavním lákadlem v roce 2010 autosalonu v Paříži. Je velmi elegantní, ostré a stylové, a přichází s motorem V10 dává z 570 koní na výkonu.

Mercedes-Benz CLS Shooting Přestávka Concept: Střelba brzdy nebo break je karoserie styl, který přichází s kombinací statku s kupé. Tato čtyři-dveřové kupé je vybaven 3,5-litrový motor, produkovat 306 hp.

Audi quattro koncept: Na první pohled to Audi dává dojem Lexus LFA. Jeho technickou specifikaci tvoří 2,5 litrový motor TFSI, generování 408 hp. Nejvíce pozoruhodně, to přijde s značky ochrannou známkou AWD systému, quattro.

Mazda Shinari Concept: Tohle auto má jednu z nejnovějších stylingových prvků, s přední mající vzhled orla. Má slušně poháněné 2,0-litrový motor s technologií AWD. Shinari má revoluční interiér stejně.

Lotus Esprit Concept
Lotus Esprit koncept verze je podobně jako Lamborghini a Lexus. Masivní 5,0-litrový V8 vám všem moc chcete, který přichází do 620 koní. Společnost plánuje dostat ven na trhu v roce 2013.

To jsou některé z hlavních těch v lineup koncepčních vozů. Hlavním cílem koncept vozu je upozornit na inovativní design a nejnovější technologie. Chcete-li koncept vozu, automobilové designéři a inženýři pracují společně přijít s tím, co společnost očekává, že na odiv. Dnes, většina z těchto aut jsou kříženci, které přispívají pozitivně ke snížení spotřeby paliva. Chcete-li se podívat na nejnovější “koncepcí”, můžete navštívit Frankfurt Auto Show, Geneva Motor Show, nebo severoamerické autosalonu.

Skvělé Autopříslušenství
Car se problémům
Front End Alignment Cena
Automatická převodovka problémy
Diagnostika ječivý zvuk při akceleraci
Diagnostika skřípavý zvuk při otáčení Váš automobil
Power Windows nepracuje
Mp3 přehrávače
Automotive Tipy pro řešení problémů
Uzamčené Keys v Car
Bad Příznaky ložisko kola

Leave a Reply