Nejlepší RWD auta

Největší výhodou, že řidič dostane při jízdě pohon zadních kol vozu je hladkost při jízdě. V zadní kola nebo RWD, je zatížení vozu rovnoměrně rozložena do všech čtyř pneumatik. V autě se zadní kola přenosu zadní kola mají dělat tlačí, zatímco přední kolo pomáhá řidiči řídit auto. Zadní kola auta mají motory v přední a jízdních příslušenství v zadní části vozu. Jak RWD auta mají správné rovnováhy v přední a zadní stranu, je tu lepší ovladatelnost, akceleraci a brzdění. RWD auta také lepší kontrolou trakce na mokrých a kluzkých silnicích tak předcházet nehodám. Vzhledem k rovnoměrnému rozložení automobilové váhy na všech čtyřech pneumatikách, RWD auto nabízí vám lepší silniční kontrolu a na bezpečnost silničního provozu.

Nejlepší RWD auta na silnici

Pokud máte rádi řízení a chcete se bavit na silnici, zadní auta pohonu kola jsou tou nejlepší volbou. Poskytnou vám s velkou rychlostí, správnou manipulaci a dobré vyvážení hmotnosti, takže tráví dlouhé točí se svými blízkými. Pro lidi, kteří potřebují normální rodinné auto, zadní auta pohonu kola z níže uvedených jsou nejlepší možnosti.

Ford Mustang
Jeden z nejslavnějších automobilů na světě, Mustang tašky top místě v seznamu dobrých RWD auta. S 5 litrový motor V8, Mustang dělá sám neodolatelná. Budete určitě dělat několik hlav obrátit, když budete chodit s nejslavnějším bouráku v Americe. Nejlepší část o Ford Mustang je, že jeho části jsou levné a jsou k dispozici velmi snadno. Je to jeden z nejlepších RWD auta za $ 15,000.

BMW řady 5 Gran Turismo
Pokud peníze nejsou problém pro vás, pak byste měli určitě vyzkoušet všechny nové BMW řady 5 Gran Turismo. Tento pohon zadních kol sedan dosahuje výkon 300-400 koní v závislosti na motoru. Vůz získal některé skvělé recenze z různých automobilových kritiků, a to byl také na obálce různých automobilových časopisů a bulletinů. Je to štíhlá a krásná těla z něj činí jeden z nejatraktivnějších hledá sadu kol na silnici. BMW řady 5 za 56.000 dolarů, je velký RWD auto.

Chevrolet Corvette
Lidé, kteří hledají pro pouhou silou na silnici, by nepochybně dát Chevrolet Corvette zkušební jízdu. Ano, jeho dvoumístný a to je, kde máte maximální zábavu. Je to jeden z nejlepších sportovních vozů s RWD. S jeho 6 litrový motor V8, 430 hp a 6-ti stupňová manuální převodovka, Corvette je váš řidičský hladký jako máslo. To shromáždil mnoho automobilů ocenění po celém světě, a cenový rozsah začíná od 49.000 dolarů. To prověřit!

Mazda RX7 třetí generace
Dalším velkým a levné RWD auto, Mazda RX7 je skvěle vypadající a dobře navržené auto. Má skvělý motor a velmi nápadný zadní systém pohonu všech kol, který dělá RX7 první auto nabízí dvojče turbos v sériově vyráběné vozidlo. S pomocí tohoto dokonalého motoru, dostanete na šokující rychlostí. Nalezení třetí generace Mazda RX7 vyžaduje trochu kopat kolem, takže můžete začít vyhledávat pomocí svého nejbližšího prodejce vozu. Dostanete tento vůz za méně než 14.000 dolarů.

Doufám, že tento článek na zadní kolo řídit auta byl zajímavé čtení. RWD auta jsou skvělou volbou pro každodenní použití a když nemáte vidět mnoho z těchto vozidel na silnicích, ve skutečnosti jsou jedním z nejlepších investic, auto budete někdy dělat.

Nejlepší Reproduktory do auta
Jak vyčistit litá kola
Skvělé Autopříslušenství
Jak často vyměnit brzdové destičky
Diagnostika auta potíží
Brzdový třmen Výměna
Car Scratch Repair
Ohřívače Pokyny Základní Náhradní
Vynález kola
Jak nabíjet autobaterii
Jak testovat a sepnutí relé

Leave a Reply