Nejlepší Sedan for the Money

Sedany jsou nejoblíbenější volbou pro ty, kteří uvažují o koupi auta pro rodinné použití. Téměř všechny značky automobilů mají vlastní lineup sedanů z různých kategorií, jako je entry-level sedany, středně velké sedany, a velké luxusní sedany. Tyto typy automobilů jsou dobré pro domácí použití, neboť jsou nejvíce vhodné pro sezení čtyři až pět lidí spolu s dostatečným zavazadlovým prostorem v kufru. Pokud uvažujete o nejlepší sedanu za peníze, musíte si vybrat ten, který přichází za příznivou cenu a je dostatečně spolehlivá.

Seznam nejlepších sedanů pro peníze

2011 Toyota Camry
Tento vůz Toyota je věřil být jeden z nejpopulárnějších prodávaných modelů. Základní výbava balíček nabízí 2,5 l 4-válec DOHC 16-Valve Dual VVT-i motor s celkovým výkonem 169 koní. Tento pohon předního kola má 6-stupňovou manuální převodovkou a přenos bezpečnostní funkce ve svém kontrolu stability vozu (VSC). Palivová nádrž 18,5 galonů, hrubý ujetých kilometrů na dvacet dva třicet třiina MPG ve městě a po dálnici, a výchozí cena o $ 20,000 dělá Toyota Camry sedan vhodné.

2011 Fiesta S Sedan
Vzhledem k ceně, počet najetých kilometrů, a použitelnost tohoto vozu, je považován za nejlepší sedan pro peníze. Je to pohon předního kola, který je namontován na 1,6 l 16-ventil Duratec I4 motor, který dodává 120 koní. 5-stupňová manuální převodovka varianta dává najetých kilometrů 28 mpg ve městě a 37 mpg na dálnici. AdvanceTrac Elektronická kontrola stability v tomto voze Ford přispívá k bezpečnosti na silnici. Vyvolávací cena je docela přijatelné na 13.500 dolarů.

2011 Honda Civic DX
Honda Civic je elegantní, ostré a sportovní vzhled sedan, který je poháněn 140 hp 1,8 l SOHC i-VTEC. Manuální převodovka varianta má základní cenu kolem 16.000 dolarů, vzhledem k tomu, automatická převodovka začíná přibližně 17.000 dolarů. Mezi bezpečnostní prvky patří spolehlivý Anti-lock brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdělením brzdné síly (EBD). Paliva, je údajně působivé 26 MPG ve městě a 34 mpg na dálnici.

2011 Chevrolet Malibu LS
Základní výbava balíček v roce 2011 Chevrolet Malibu je “LS”, který začíná od ceny kolem 22.000 dolarů. Je napájen ECOTEC 2,4 l 4-válec DOHC motor, který generuje 169 koní. Je vybaven 6-stupňovou automatickou převodovkou a StabiliTrak elektronické kontroly stability systému. S palivovou nádrží 16,4 galonů, poskytuje 22 MPG ve městě a 33 mpg na dálnici. Některé automobily nadšenci považují to za nejlepší sedanu pro peníze.

2011 Honda Accord LX
Můžete zvážit zakoupení tohoto vozu, pokud chcete to nejlepší luxusní sedan pro peníze. V základní ceně přibližně 21.000 dolarů pro manuální převodovkou verzi, získáte luxusní prvky s počtem ujetých kilometrů 23/34 na město a dálnice, resp. Tento vůz získal mnoho ocenění za svou spolehlivost, bezpečnost, a prodejní hodnotou. Je namontován s 177 hp 2,4 l i-VTEC 4-válcový motor, a má další funkce, jako je Assist stability vozu (VSA).

To jsou některé z nejlepších sedanů pro peníze. Existuje mnoho dalších modelů stojí za zmínku, jako je Subaru Legacy 2.5i, Hyundai Sonata GLS, Volkswagen Jetta, Chevrolet Cruze, a Toyota Corolla. Pokud si chcete koupit nejlepší sportovní sedan pro peníze, můžete jít pro Chevrolet Cruze nebo Subaru Legacy. Pokud očekáváte ještě lepší kilometrový výkon z sedan, máte možnosti, například Ford Fusion Hybrid, Toyota Camry Hybrid, Nissan Altima Hybrid, Hyundai Sonata Hybrid, a podobné modely. Doufám, že tento článek vám pomůže vybrat nejlepší sedan, dle Vašich osobních požadavků.

Odstraňování Car Elektrické Problémy
Auto Dent Removal
Odpor motoru ventilátoru
Nejbezpečnějších vozů
Front End Alignment Cena
Car se problémům
Výfukové Leak
Autobaterie Údržba
Opravy brzd Náklady
Pískací Brzdy
Car Top nosič zavazadel

Leave a Reply